Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przedwczesny wytrysk

Polecane posty

Gość gość

Jakie znacie najlepsze sposoby na przedwczesny wytrysk? Ogólnie trochę zawiodłem się na prezerwatywach durex performa.Reklamują,że mozna i mozna ale mi po prostu członek opadał. I wstyd przed laską A bez gumy kończę w kilka sekund.Niby pomaga masturbacja przed ale dla mnie stosunek nie jest już taki przyjemny jak bez niej. Jakie znacie inne sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytrzaśnij drzwiami, powino przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krem znieczulający z lidokainą, tylko jakiś bezpieczny medyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem działa jak gumka. Ma tą samą lidokainę czyli środek znieczulający więc pewnie skończy się tak samo czyli albo nie stanie wogóle albo opadnie. Tak działa ta substancja na wiele osób. Inny sposób to ćwiczenia we dwoje...wymaga to wyrozumiałości ze strony partnerki. Poćwiczcie stosunek przerywany. Są też samodzielne ćwiczenia. Poszukaj w necie. Są dość akuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej z***********a tak ze 2 godziny przed sexem to później pukasz jak szalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meekle
Moj facet ogólnie miał problem z przedwczesnym wytryskiem i seks sprowadzał sie do długiej minety ale do krótkiego stosunku, normalnie kilk sekund.Zastanawiałam sie czy nie znaleźc mu jakichs tabletek, bo gumy tez nie pomagały. Ogólnie techniki tez bo próbowaliśmy wielu a to ciągle wkładanie i wyjmowanie członka to równiez przyjemne nie jest. Pomogły chusteczki orgasm control o któych wyczytaliśmy wcześniej w sieci i postanowilismy spróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozers
Napiszesz coś o nich więcej? Na czym to właściwie polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meekle
Chusteczki? A są nasączone specjalnym płynem, który lekko znieczula członka. Na tyle,ze on może nawet i pol godziny alenie na tyle aby odebrać mu przyjemność. Można z nimi naprawdę długo. Czasami nawet używamy polowy chusteczki bo cała to zbyt dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick965
Jeżeli chodzi o opóźnienie wytrysku, to byłam pewna, ze jedyną znaną mi metodą jest stosowanie prezerwatyw opóźniających ten moment.Ale dobrze jest się nowego dowiedzieć. Biorę tabletki i jednak fajnie byłoby to roić bez gumek.Doradzisz gdzie mogę dostać te chusteczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj nie mysleć o wytrysku a jak już do niego by doszło to zduś jajka i pociągni w dół wtedy powinno to zapobiec wytryskowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowałam przez internet: https://intymnosc.pl/pl/libido-u-kobiet/1638-libido-therapy-hit-nr-1-na-libido.html . O wiele lepsze niz gumy tak wiec warto. Z gumami musial sie pilnowac. ciagle przerywaliśmy stosunek,poz tym czasami miałam ochotę na ostre dymanko a musiało byc bardzo delikatnie bo jakby było ostro to od razu by skóńczył :P Robiliśmy ciągle jakieś przerwy ale mi osobiscie podniecenie podczas tych przerw opadało podczas gdy on mógł nawe dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W serialu"Californication" jak facet miał dojść, to mu dziewczę przywaliło profesjonalnie sierpowego w twarz i już mógł dłużej. Pomogłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, po przywaleniu sierpowego, powinna się uuroczo uśmiechnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×