Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zbyt mloda zona

Polecane posty

Gość gość

Ja mam 31 lat ona 21- jeszcze studenkta. Pozanlismy sie jak miala 18, od 4 miesiecy jestesmy malzenstwem. Z tym ze dopiero teraz wiedze ze byla to pomylka, ona jest bardzo atrakcyjna kobieta, chodzi na silownie, robi sobie kursy z makijazu, solarium ,ale... wlasnie przez to ciagle nie ma jej w domu, jest z kolezankami, ciagle gdzies wychodzi, jesli jej o tym mowie to ona- to moj wiek to czas na takie zycie i rozumiem to tylko po co w takim razie chciala ze mna slubu? slub moze nie wyklucza ale ogranicza takie zycie. ona nie gotuje -bo mowie ze nie wie jak - wiec gotuje ja w dodatku pracuje, jestem na wyjazdach, czasem jest tak ze nie ma mnie caly tydzien ale potem jestem tydzien i ona ma luzne zajecie wiec chce zeby byla ze mna -ona zaczela teraz obficie chodzic na imprezy co zupelnie mnie wybilo z rytmu. Powiedzialem jej ze musimy porozmawiac. Dzis nocuje u kolezanki pechowiec.gif nie wrocila do domu. Nie wiem jakie jest wyjscie z tej sytuacji prosze o rosadne porady, wiem ze sam przed soba sie nie potrafie przyzanc ale to byl blad, wiem ze szkoda mi zmarnowanego czasu bo moglbym poznac kobiete w podobnym do mojego wieku, ale chyba tylko rozwod bo ona jest na innym etapie zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wziąłeś dziecko to masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze się ustawiła cwaniara. A ty chciales ciupciac mloda fit dziewczynke to masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy w tym samym wieku, ale dla mnie ona co najmniej zachowuje się jak głupia nastolatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przed ślubem nie widziałeś że jest niedojrzała... no nie bo rozum był między nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś autor w czarnej d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbyt młoda żona to tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już to provo pisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×