Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szczerze kobiety lubicie robic loda? Bo ja nie

Polecane posty

Gość gość
Co dodałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Odpowiedz : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy bylam mloda to nie lubilam. Teraz 50 prawie na karku i uwielbiam, zwlaszcza ze moj mezczyzna jest pięknie tam zbudowany i niezwykle zadbany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Nienawidzących
Kogo bardziej nienawidzicie: Mojej Żoneczki dającej mi ekstremalną rozkosz i uśmiechając się do mnie pomimo niesmaku w buzi? Czy mnie, który ten dar przyjmuje? Przypominam, że dzieje się to wyłącznie wtedy, gdy Ona zechce. Ja nigdy nie demonstruję ochoty na to. Dlaczego milcząc zakładacie, że ja nie robię dla Niej i Rodziny niczego, na co absolutnie nie mam ochoty, co robię "z zaciśniętymi zębami"? Bo robię! Bo do tego Ona ma mnie. Męża, a nie jakiegoś znajomego faceta. Oboje nie myślimy w małżeństwie wyłącznie o sobie, ale i o tym aby dawać drugiemu (także przyjemność) nawet wtedy, gdy wymaga to wysiłku i pokonania własnych oporów. Może dlatego nasze małżeństwo trwa, bo nie jest oparte na naszych egoizmach, lecz na chęci do dawania szczęścia drugiemu. To chyba obecnie rzadkość, bo mało kiedy do małżeństw dochodzi, albo szybko się rozpadają. A może to właśnie ideał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet nie lubi, bo nic w tym przyjemnego fizycznie nie ma - wręcz odwrotnie, mogą boleć poliki, usta i gardło - ale poświęca się dla partnera, a czasem z powodu presji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkałem takie, które bardziej podniecał seks oralny, wręcz dostawały orgazmu robiąc mi loda, a również takie, które lubiły seks, nie były pruderyjne, lubiły anal, ale robiły loda bardziej z musu niż przyjemności. Ta, która az mruczała i dostawała spazmów robiąc loda była bardzo religijna, łaziła nawet na pielgrzymki i takie tam. Rzadko dawała szparki, ale loda nigdy nie odmawiała. Wręcz uważała się za mistrzynie francuskiego, co potwiedzam dziś choć to całe wieki temu., Z kolei ta seksualnie wyuzdania, robiła loda na odp*****l, szybko i zaraz wypluwała. Tamta pierwsza ssała do ostatniej kropli, już po, miałem rozporek zapinać, to jeszcze dopadała i ssała. Nie wiem, czy to ajkiś fetysz, ale takie mam doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te które naprawdę lubią sex dobrze robią lody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:57 Może nie byłoby bolesne tak, jak pieści mnie moja Żoneczka? Leżymy oboje na swych lewych bokach, Ona z głową między moimi nogami (Ona sama tak wymyśliła i uważa to za najwygodniejsze dla siebie), tak że razem wyglądamy, jak litera T. Żadnych ruchów frykcyjnych. Rusza się tylko Jej języczek na moim "czubku". W związku z tym nie jestem nazbyt głęboko zanurzony w Jej buzi. Jeśli trwa to zbyt długo, to robimy przerwy. Bardzo lubię te przerwy, bo lubię ponowne zanurzanie się w Jej buzi. Nie byłbym w stanie utrzymać podniecenia, gdybym wiedział, że coś Ją boli. Zresztą nie miała by oporów, aby zaprotestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię tylko kochankowi. A potem całuje tymi ustami męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie skąd wzięło się robienie loda? Więźniowie się tak zaspokajają. O tym pomyślcie następnym razem jak to robicie / ktoś wam robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałem taką. która robiła kumplowi loda w myjni w aucie, gdy wozili towar do sklepu jego żony, to ich kręciło. Potem z nim wracała i szybko biegła całować mężusia, rownież pracującego w sklepie jako przynieść wynieś, pozamiataj. Kumpel mial z tego powodu czasami ubaw, czasami dola, bo żal jemu było gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem rogaczem. Moja mi nigdy tego nie robiła, a typkom z tindera ciągle robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak lubicie więzienne zabawy, to może pójdziecie na całość i będziecie uprawiać anal z kumplem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Uprawiamy i sprawia nam to olbrzymią przyjemność. Zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:11 W końcu skądś się wzięła moda na anal i kobiety o sylwetce chłopięcej. Kryptopedały oszukujące kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moda na anal wzięła się ze starożytnej Grecji , dlatego tez czasem jest nazywana miłością grecką. Niedouczone cymbały nawet im sie nie chce w google sprawdzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:56 Niedouczony grabarz cię zrobił zj***e :D I z Grecji wychodzi się homoseksualizm :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.02 jasne głabie, już nawet małpy sobie obciagały- patrz chocby bonobo, a jakby nie patrzeć człowiek ma podobne geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.56 a głupiej się nie dało? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko panie lekkich obyczajów lubią brać penisa do buzi. Takich rzeczy to się nawet po ślubie nie robi, skandal i hańba. Jest to niepotrzebna praktyka, bo i tak z tego dzieci nie ma a pamiętajmy, że seks służy tylko do przedłużenia gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest ohydne i męczące. Nie wiem jaką puszczalską szmatą trzeba być, żeby to lubić i robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRuda
Uwielbiam robić facetowi loda. Nie wyobrażam sobie, że tego nie robię. Sama myśl, że bedę robić mu dobrze ustami sprawia, że moja cipka z podniecenia szaleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.42 ogólnie kazda forma seksu jest ohydna i męczaca- no może poza lezeniem na trupa w łożku, ale zawsze człowiek sie jakoś spoczi, płyny ustrojowe wymieni, facet ci wsadza koootasa którym normalnie szczy. nie wiem jaka puszczalską szmata trzeba być, zeby w ogóle to robić w jakiejkolwiek formie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymiana płynów jest obrzydliwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgadzam się z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.47, 19.58 mam nadzieję, zejesteście starymi pannami. Żal mi facetow gdyby się im takie głupie kłody dostały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:42 Glupia kłoda cię wysrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.44 nie otwieraj więcej ust bo szambo się z nich wylewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czyli szmata puszcza się z mężem. Bardzo logiczne rozumowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jakim niedouczonym głąbem trzeba być, żeby twierdzić coś zupełnie przeciwnego do całego naukowego świata. Seks ma bardzo dobry wpływ na nasze zdrowie zarówno psychiczne jak i fizyczne. Psychicznie seks odpręża, relaksuje, powoduje wydzielanie endorfin, czyli stajemy się szczęśliwsi. Fizycznie ma np dobry wpływ na serce i układ krążenia. Ale zapomniałem, że teraz do głosu dochodzi pokolenie które nie miało nic o seksie w szkole, może stąd to zacofanie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×