Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marko1990

Auta poleasingowe

Polecane posty

Gość marko1990

Forumowicze, czy ktoś z Was ma doświadczenia (dobre? złe?) z zakupem samochodów poleasingowych? Rozważam zakup w tej formie kilku samochodów dostawczych do firmy. Oszczędność jest duża, możliwość sprawdzenia historii aut i stanu technicznego teoretycznie bezproblemowa. Na co jeszcze zwrócić uwagę? Czy są jakieś kruczki w umowach? Znajomi kupowali tak osobówkę na aukcji EFL i są zadowoleni, ale słyszałem też dobre opinie o Getin. no i sprawdzone wydaje mi się PKO. a jakie są Wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambino78
Ja kupowałem swoją bejcę przez EFL i uważam, że to był dobry krok. Kumpel mi polecił, autko fajne, formalności bez sensacji. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkowa123
Zwykle mają duży przebieg, dlatego szukaj aut oddanych w rozliczenie np. do salonu? W Łodzi w http://www.atgarage.pl maja ciekawe propozycje, auta sprawdzone, godne uwagi i w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudi78

Ja mam dobre doświadczenia z efl-em własnie. Kupowałam tam swojego yarisa i o dziwo auto nie miała zabójczego przebiegu, jak to niektórzy straszą w przypadku poleasingówek. Formalności bez kłopotów, szybko, obsługa "po" też okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotreusz

W moim przypadku też EFL się sprawdził. Kupowałem Scirocco. Oczywiście nie takie stare jakie jeżdżą już na tzw. żółtych blachach, tylko z tych nowych serii 😉 Cena była dobra a auto mimo że z dużym przebiegiem, to zadbane i serwisowane w aso. Fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×