Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

35tc czy wy tez tak mialyscie

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj byłam u ginekologa na usg. I musialam sie polozyc na plecach i doslownie nie daealam rady ,wiercilam się , byle chociaz trocje przekrecic sie na bok. Nie wiem cos mi sie dzieje jak leze na plecach , nie dam rady oddychac , kręci mi sie w głowie, strasznie mi sie słabo. Ginekolog pytal co mi sie niby dzieje. A o zapisie ktg juz nie wspomne to jakiś cyrk lezalalm na boku bo inaczej nie dalam rady niestety , a położna byla niezbyt zachwycona. Mam mieć cesarskie cięcie i tam przecież trzeba leżeć na wznak na plecach a ja nie dam rady bo odlatuje i czuje ze będą cyrki . Czy ktoras z was tak miala i jak wytrwac w czasie cesarki. Mi ogolnie jest źle w kazdej pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie dziecko Ci naciska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się czasem dzieje, jak dziecko uciska. U mnie tak było, ale cesarka spoko. Wsadzili mi tlen do nosa, więc się dobrze oddychało, a dziecko wyjęli błyskawicznie. Myślałam, że jeszcze nie zaczęli, a już usłyszałam płacz. Byłam w szoku, że tak szybko. Anestezjolog cały czas zagadywał i żartował, a wiercić się i tak nie mogłam, bo oczywiście nie miałam czucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkłucie do znieczulenia mi robili na siedzisko, tylko kazali mi się schylić jakby do przodu. A potem szybko znieczulenie zaczyna działać więc nie będzie to problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaniesz znieczulenie w kregoslup i juz nie bedziesz tego czuć . U mnie tak bylo jechalam na wznak do cesarki i panikowalam ze mi slabo . Siadlam na stole dostalam zastrzyk w kregoslup . Kazala mi sie polozyc i juz nie bylo czuc tego dyskomofortu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja podczas cc też tak miałam. Gdy położyłam się na plecach to mimo znieczulenia zaczęła mdlec. Choć nie rozumie co niby znieczulenie ma zmienić ? Znieczulenie nie zmieni tego że dziecko naciska na narządy. Gdy już prawie zemdlalam to anestezjolog położył mnie razem z łóżkiem ( tak funkcja łóżka ) trochę na boki. Tylko ze to spowodowało że znieczulenie rozeszlo się na jedną stronę i musiałam mieć podane jeszcze jedno podczas cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze nawet mi nie mówcie a ile trwa wyciagniecie dziecka od czasu podania znieczulenia w kregoslup. Czy jak wyciągna mi dziecko to od razu to minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam tak samo . Po podaniu znieczulenia bylo minimalnie lepiej ale zaczelo mi strasznie ciśnienie dostalam cos w rękę jakis zastrzyk, zaczela sie lekka panika. Wyciagli dziecko zabrali i mnie juz szyli prawie godzine bylam . To juz sie czulam lepiej a oni sobie tam dyskutowali, żartowali a ja leżałam w czepku i plakalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×