Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość girth

Pytanie do Pań grubośc penisa

Polecane posty

Gość girth

Pytanie do Pań; co rusz na kafe pojawia się pytanie o wymarzoną/przerobioną długość penisa. A ja mam inne pytanie: jaka jest wasza ulubiona grubość penisa: obwód albo średnica. Ile cm to minimum do rozkoszy, ile cm obwodu czy średnicy to penis optymalny, a przy ilu centymetrach czujecie, że za dużo i brak komfortu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealnie jest między 15 a 16 cm w obwodzie poniżej sa luzy a powyżej zbyt mocno ociera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
onany z ero mają małe fiuty spr&potw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to 15cm w obwodzie jest super czuje sie przy takim wspaniale, nie jestem rozciagana,bo jak jest grubszy to nie mam tego konfortu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obwód mózgu
Wiele zależy od budowy kobiety więc siłą rzeczy różne obwody będą odbierane subiektywnie. Nigdy nie mierzyłam nikomu penisa... ale obstawiam, że klasyczny najlepszy. Karykaturalnie cienki i masakrycznie gruby odpada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girth
a ja to się zmienia z wiekiem czy po ciąży/-ach? zauważacie, że "potrzebujecie" więcej, czy to co Was zadowalało nadal jest OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym grubszy tym lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girth
16:56 ale każda picz ma swoje ograniczenia, a każda kobieta swoje preferencje a co do wieku i ciąży pytam, bo spotykam się z różnymi zdaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak jest, niektóre piczki po ciąży są wąskie a inne tak rozciągniete że jak nie masz grubego to kobieta nie chce seksu bo nic nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picz vs Penis
Dlaczego spora część mężczyzn uważa, ze kobietę najbardziej w seksie zadawała "wypchanie" piczy? WTF... jak koleś mnie nie kręci, nie potrafi się ruszać i widać, że sam siebie nie zna, bo nie panuje nad sobą, to mu penis ulany na wymiar pod moją picz nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Picz po ciąży można przywrócić do normalności. Trzeba ćwiczyć mięśnie Kegla, zażywać ruchu, dbać o zdrowie i będzie wszystko cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś tam znaczenie ma wielkość penisa. Chociaż bardzo dużą ma umiejętność poslugiwania się nim. Np dzisiaj poznałam faceta na saunach który sprzęcik ma średni ale za to znakomicie potrafi im się posługiwać. Małą namiastkę miałam przyjemność już doznać. Kolejną przyjemność doznam wieczorem w hotelowym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe raczej nie pytalam go orizmiar. Wy kobiety pytacie? Mierzycie? Faceci dajecie mierzyc czy chwalicie sie rozmiarami? Dziwne. Moj pierwszy mial malego ale ja nie wiedzialam bo nie mialam poriwnanaia. Moj drugi mnie przerazil wielkoscia ale ja juz po porodach wiec tez mam swiadomosc swojego ciala. Nie rozerwal mnie coprawda, ale zmierzam do tego nie miejcie kompleksow panowie. Pierwszego nieduzego wspinam odnosnie uczuc mogl miec malego ale razem przezylismy nascie lat i pod tym katem porownuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiscie lubie grubszy nawet powyzej 16cm w obwodzie a nie musi byc dlugi tylko twardy i zeby mnie ostro i dlugo walil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I love big ..., my ...have ... hight 7.5 ... and circuit 5 .... ... with him is amazing and ...finished ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×