Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

150 zł dla niani za 24h opieki to mało?

Polecane posty

Gość gość

Chciałam zapytać czy wg Was ta kwota jest zbyt małym wynagrodzeniem za opiekę 24H nad dzieckiem? Cały dzień + nocleg, dodam, że niania nie musi czuwać tylko o 20 jak dziecko idzie spać to normalnie ma czas dla siebie a potem idzie spać bo zajmuje się dzieckiem w swoim domu. Miasto 50 tys mieszkańców, Śląsk, jeśli ma to pomóc w ocenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam dodać, że dziecko jest w wieku przedszkolnym, w sensie nie jest to niemowlak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo! 150 zl to ma kobieta za 8 h. Wraca wyklada nogi na stol i ma wyje...niby w nocy nie czuwa, ale dziecko zawsze moze sie przebudzic i plakac, trzeba go nakarmic, przyszykowac, zajac caly dzien. Czas dla siebie to wyjscie do wc i prysznic? Jezeli dziecko ma 10-15 lat to, 150 zl starczy, bo to juz samoobslugowe. W kazdym badz razie ja a taka kwote nie podjelabym sie opieki nad przedszkolakiem, o mlodszym dziecku juz nie wspimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napiszcie ile wg Was jest ok. Bo nie mam pojęcia jak to policzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi 6 zeta za godzinę. Wstydziłabym się komukolwiek proponować takie wynagrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200-250zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednia kwota dla 16 letniej córki sąsiadki która się zaopiekuje dzieckiem, profesjonalne nianie biorą 20 zł za godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało, 3 dniówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddalabys przedszkolaka na 24 h, 16 latce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to takie minimum po znajomości. Teraz dziewczyna pójdzie do fryzjera to 300 w godzinę nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałem 80 od siostry za czas kiedy była w pracy czyli z 8h ale to było lata temu. Dlatego też Ci piszą 250.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minimum 300!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wali was na mózg ? 150 zł to dużo przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam jeszcze raz, co to znaczy ze niania zajmuje sie dzieckiem w swoim domu? W domu niani czy w domu tego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dużo chyba jak przeliczasz na jedzenie w biedronce. Za 150 to nawet nowej gry nie kupisz w media markt. Trzeba 249,99 mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150 to dużo? To jest spoko dniówka, ale za zwykle 8 godzin pracy, a nie 24. Też uważam że 250 zł byłoby uczciwie w niedużym mieście za przedszkolaka. W czasie studiów zdarzało mi się brać tego typu jednorazowe, całodobowe/ kilkunastogodzinne zlecenia z dziećmi w zbliżonym wieku i poniżej 200 zł za dobęnigdyy nie zeszłam, 300 to była norma, fakt że w Warszawie, ale parę lat temu. 150 zł wzięłam raz, ale za 14 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te 150 to się należy za zostanie z dzieckiem bo rodzice idą na kolacje. A nie za 24h. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jeszcze od dziecka, jak placzliwe to i za godzinę 150 mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ja też poniżej 10 za godzinę nie schodzililem, ich zaprzyjazniona niania brała 200. Mi marne 80, ale dzieci łatwe głowie sobie z nimi grałem na konsoli. No trzeba było wyłączyć wcześniej trochę gry by dziecku zszedł burak po 6 godzinnym graniu :) miała być godzina gry max ale dziecko mnie nie sprzedało. Ba zawsze wolalo mnie później niż tą drogą nianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja by za taką kwotę sie zgodziła. Co to za wiele roboty z takim sporym juz dzieciaczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dasz 200 zł będzie dobrze. Ale to jednorazowo czy parę razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150 to dużo? To jest spoko dniówka, ale za zwykle 8 godzin pracy, a nie 24 X Wszystko ładnie pięknie, tylko pytanie, czy każda z Was ma 150 zl dniowki do ręki? Proszę aby głosu nie zabieraly Panie-fantastki, które zarabiają po 300 i 500 Na rękę. Polska dziwny kraj, ponad 70% ludzi pracuje za mniej niż 2000 na miesiąc! Więc 150zl naprawdę jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24h to 3 dniówki. Czy mało roboty czy dużo, musi być na zawołanie i dyspozycji Twojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
250 -300 zł za 24 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi 3 tys zl za miesiac 24godz na dobe.Jak to jest emerytka to spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie, nie jest OK. To, ile się zarabia, i ile się POWINNO zarabiać to zupełnie inna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×