Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Autyzm! Właśnie zdiagnozowano mi dziecko. Zapraszam do dyskusji

Polecane posty

Gość Maria K.

A po co te wulgaryzmy?? Autyzm nie uleczalny?? Hm.. Mało jeszcze wiesz. Poczytaj badania kliniczne na pubmed.com jest tam wiele prac medycznych na temat autyzmu i wyleczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu

Tam trzeba znać angielski a sądząc po wypowiedzi jest to osoba która inteligencją nie grzeszy więc z pubmed'u nic nie wyczyta 😉 i nadal "znawca" będzie twierdzić że "autyzm jest niewyleczalny"  😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Maria K. napisał:

A po co te wulgaryzmy?? Autyzm nie uleczalny?? Hm.. Mało jeszcze wiesz. Poczytaj badania kliniczne na pubmed.com jest tam wiele prac medycznych na temat autyzmu i wyleczenia. 

Czytalam duzo badan i az mnie skreca jak takie ...ki wmawiaja ze zaburzenie neurologiczne o podlozu genetycznym mozna wyleczyc. Mozna pomoc dziecialom osiagnac maksymalny potencjal i calkiem niezle funkcjonkwac, ale autystyczne beda zawsze.

Angielski znam pewnie lepiej od wiekszosci z was ;) 

Polski chyba tez...nieuleczalny to jedno slowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

ja mam diagnozę na tak, leję w dupę i to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepiej rozejrzeć się za sprawdzoną placówką psychologiczno-pedagogiczną, w której pomagają dzieciom z autyzmem. Ja od siebie mogę wam polecić provobis.com.pl Miejsce to znajduje się w Starogardzie Gdańskim, więc polecam ich wszystkim z okolic tego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×