Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ekstremalnie mało kasy na jedzenie 50 zł na 3 dni

Polecane posty

Gość gość

Zostało mi 50 zł na jedzenie a pensja dopiero za 3 dni, dania obiadowe mam bo mam sporo pomrozonych potraw typu pulpety, fasolka po bretonsku, sosy do makaronu itp.ale co na śniadania i kolacje? Trzy osoby - dwójka dorosłych i dziecko 6 lat. Poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziemniaki ze skwarkami + maślanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup mendel jajek i już masz z głowy, omlet, jajecznica, biszkopt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jesz zazwtczaj na sniadania i kolacje? Zrob jajecznice, salatka z pomidorow i cebuli,kanapki z serem, sznynka warzywai platki z mlekiem, parowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, parówki, zapomniałam o nich :) Pierwszy raz tak mam że kasy na styk, wyskoczyła nam bardzo daleka podróż wvtym miesiącu i choroba bliskiej osoby więc kupa kasy niespodziewanie poszła na paliwo i opiekunkę i jakoś tak zglupialam. Dzięki za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 - idź do restauracji, powiedz, jak jest, pozmywaj naczynia i miej jedzenie (ludzie są naprawdę pomocni, wystarczy poprosić). 2 - jedź pod miasto, dużo warzyw i owoców. Jak trzeba walczyć o przetrwanie, wszystkie chwyty dozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naleśniki z dżemem, placki z jabłkami, makaron smażony z jajkiem, placki ziemniaczane, ryż na mleku, smacznie a niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 zl na trzy dni :x. Przeciez to mnustwo kasy! Zwlaszcza ze tylko sniadania i kolacje. 1 chleb z pasta z makreli , na kolacje nalesniki. 2 bialy ser z rzotkiewka z chlebem, racuchy 3 chleb z wedlina kasza manna na mleku z sokiem. Jajka 6 sztuk -3 zl Maka - 1,30 zl Makrela- 5 zl Maly olej -4 zl Rzotkiewka -1,50 Bialy ser-3 zl Jablko-1 zl Chleb- 6 zl Wedlina -3 zl Mleko-2 zl Kasza manna - 3zl. Razem 31 zl, a z pewnoscia czesc z tych skladnikow masz w domu. Starczy jeszcze na jogurty, banany, jakas przekaske dla malucha. Albo kup petko paszteu , jakies 8 zl i bochenek chleba duzego- 6 zl i jeszcze zaoszczedzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos Ci sie pomieszalo. Jajka 3 zl za 6 szt? U mnie wiejskie kosztuja 90 gr za szt, nawet w Biedrze 6 szt chyba 5 zl. U mnie np. idzie dziennie poltora zwyklego chleba, bo maz tez do pracy bierze. Zwykly bochenek kosztuje 2.30 juz. Wedlina za 3 zl? 5 plasterkow? No chyba ze autorka jakis przemial kupi wedlinopodobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyś miała więcej dzieci to byś się nie pytała jak przeżyć bo byś miała więcej 500+, także prosty wniosek, obecnie najlepiej się żyje idiotko rozmnażającym się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kajka 6 sztuk 2,99. Poltorej bochenka chleba :o My kupujemy co prawda dwa rozne, maz do pracy bierze, ale bochenek ma na dwa dni, ja pol bochenka za 5,40 mam na jakies 3-4 dni. Wedlina 10-15 dk jakies 3 zl. Wodpcznie my jemy,a nie wpiepszamy! Po za tym jak kupi sucha krakowska, albo zywiecka za 23 zl kg , to nie umrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×