Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciaza tak boli? :(

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, Jestem w polowie 15 tygodnia, od prawie tygosnia odczuwam okropne bole, takie ze budza mnie nawet w nocy. Boli mnie podbrzusze, pachwiny, okolice pepka. Czasem czuje jakbym miala kolke w lewym boku, gdy dotykam brzucha bol sie nasila. Jest tez uczucie jakby pieczenia w łonie. Czy i Wy tez mialyscie takie bole w tym okresie? Dodam ze nie mam żadnych uplawow, wizyte u lekarza mialam na początku miesiaca i wszystko bylo ok, pojutrze mam kolejną. Moze te bole maja szczegolny zwiazek z tylozgieciem macicy? Wiem, ze ciaza to tez bol rosniecia macicy i jej ucisku na inne organy, ale zeby az tak? Bez ustanku od kilku dni cierpie :( czuje ciegle napięcie ktore nawet przy lekkim dotyku sie nasila... A czlowiek naczytal sie forow, gdzie wszystkie bole laczone sa z poronieniem, wiec zwyczajnie bardzo sie boje ze dzieje sie cos zlego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak miałam, lekarz powiedział ze to rozciąganie się więzadeł, minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jeśli Cie to pocieszy to powiem Ci ze moja ciaza byla ksiazkowa czyli wszystko bylo ok ale w nocy jak sie przekrecalam a brzuch juz mialam niezły w sensie duzy to przez sen mowilam "ała ała ała":( tak bolalo przy przekrecaniu...a wszystko bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3dxieci urodzilam i ciaza mnie nigdy nie bolala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale to nie jest normalne. Nie na tym etapie. Ból w krzyżu jest bardzo złym znakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 2 dzieci, nigdy w ciąży nie miałam żadnych bóli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, dla jednych to normalne dla innych to zly znak. I jak tu poznac jak jest faktycznie? W krzyzu mnie nie boli, choc przez pare dni dosłownie nie moglam chodzic bo tak mnie ciagnelo w lewym posladku. Ale to chyba rwa kulszowa bardziej, takie bole w tym miejscu choc o 100 razy mniejsze mialam przed ciaza. Tak sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jeszcze kwestia ze to dopiero 15 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na początku miałam gorsze bóle niż później. Wylądowałam w szpitalu z tego powodu. Tak mnie bolał lewy bok że nie mogłam nogi zgiac. Siadanie, wstawanie to była porażka. Wszystko było ok jak się okazało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam różne bóle w drugiej.ciąży, łącznie z kolką nerkową, ktora boli okropnie :-( Pierwsza ciąża przebiegła zupelnie bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsza ciaza cud miód, druga do 6miesiaca przeplakalam z bólu. Zylam dzieki nospie i temu ze nie musialam nic robic( mialam zalecenie by lezec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba jestem szczęściarą. Mam trójkę dzieci i nigdy w ciąży nie miałam żadnych bóli. Owszem objawy takie jak mdłości, kłucie jajnika, kilka razy wymioty ale żeby z bólu nie móc spać? Pierwsze słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie chcę Ciebie martwić bo każdy przypadek jest inny. U mnie niestety w 17 tygodniu dzieciątko obumarło, a też miałam takie bóle ale podświadomie czułam że coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze jutro okaze sie ze z moim chlopczykiem wszystko dobrze. Nie moge sie doczekać az bede go czula, wtedy nie bedzie takiej paniki. Coz, ludze sie ze te bole to z powodu fiZjologicznego sa... Moze bolec oby tylko z dzieckiem bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Mnie tak nie bolało, ani pierwsza ani druga ciaza. Idz do lekarza Chyba cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolało mnie wszystko dopiero pod koniec, kregoslup glownie. Ale nie brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kir

Tez miałam takie bóle, dziecko zdrowe. W ogóle w ciąży bolał mnie dużo brzuch, miałam dwa razy rwę no i wymiotowałam. Ciąża to okropny czas dla mnie.

Ale dla pewności sprawdź ginekologa czy wszystko ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×