Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćcccccccccccccccccccccc

wydatki dla 4 os rodziny chyba już nie ogarniam

Polecane posty

Gość gośćcccccccccccccccccccccc

Dziewczyny ile wy wydajecie na wszystko bo ja juz chyba nie ogarniam :( moje wydatki m-czne : czynsz 600 prad 120 gaz 60 kredyt 900 tv int 80 jedzenie i śr czystosci 3500 -4000 paliwo 500 inne doodatk 200 ciuchy ok 500 wyjscia do kina , restauracji etc razem ok 8 tys dochód : mąz 4500 - 5000 ja 3500 nic nie zostaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wydaję na jedzenie 2000 zł plus chemia 50 zł , ogrzewanie zimą 350 zł tv , int , woda , prąd = 400 zł razem jakieś 3000 zł zarabiamy razem 4500 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zryj mniej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś zarabiała z e swoim posuwaczem i ze 20 ooo i tak byś wszystko przepuściła. wiadomo. apetyt rośnie ego nie maleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie dużo idzie Wam na jedzenie:/ nas jest połowa mniej bo nie mamy dzieci jeszcze i na dwie osoby idzie nam średnio ok. 1000-1200zł na jedzenie miesięcznie, to Wam powinno wtedy pójść z jakieś 2500-2800zł. I zaznaczam,że jemy codziennie świeże, normalne obiady typu schabowy,surówka,ziemniaki czy potrawka z kurczaka i warzywami z ryżem plus wiadomo kanapki do pracy i coś na wieczór do przegryzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz dobrze zarabia,bo pracuje za granica.Wydajemy na jedzenie 1300zl,mamy dom,to czynsz odpada,ale wiekszosc jest odkladane. Zyjemy dostatnio,bo we dwoje,ale mysle,ze za duzo wydajesz na jedzenie.Ja sama pieke i gotuje,moze dlatego nie idzie duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcccccccccccccccc
nie oczekuje oceny moich wydatków tylko pytam o wasze wydatki . Czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczecinianka23
W zależności gdzie mieszkasz. Ja mieszkam w zachodniopomorskim. Mamy dwójkę dzieci, inpoki co wynajmujemy mieszkanie 2 pokojowe i mąż tylko pracuje, ciężko jest i tez nie odkładamy na tzw, czarną godzinę, na szczęście mamy rodziny takie, że zawsze pomogą. Wydatki to : Mieszkanie 50m2 plus balkon (ze wszystkimi oplatami) :1500zl Opłaty za tv i telefony:200zl Środki czystości dla dzieci, dla nas plus chemia do domu:600zl Jedzenie :800zl Maz zarabia 3000-3200 , ja dopiero za 2 lata pojde do pracy ale mamy 1200 dotwkowej kasy ze świadczeń rodzinnych i 500+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcccccccccccccccc
Też sama gotuje . A czynsz ? hę ty musisz czasami przy domu cos naprawic a ja płace co mc 100 zł ot cała filozofia czynszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, my z mężem sami większość jedzenia gotujemy i przygotowujemy. Owszem czasem zdarzy się zamówić pizze czy pojechać na kebaba,ale to tak z dwa razy w miesiącu może. Natomiast na co dzień jak już wspominałam wcześniej, to gotujemy obiady sami i robimy kanapki do pracy też sami. Dziś np.mam pulpety w sobie pomidorowym z ryżem i wczorajszy rosół:) rzadko stołujemy się na mieście czy kupujemy gotowce bo to drogo wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
800 zł dla 4 osób na jedzenie ? chyba codziennie sucha kasza lub nalesniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oceniamy moja droga bo sama napisałaś,że już nie wyrabiasz i nie da rady nic odłożyć - dlatego pokazujemy Ci,że da radę jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:49 jestes chora psychicznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woj.lubelskie - czynsz 400zł - prąd (różnie) średnio 150zł co drugi miesiąc - gaz 50zł - multimedia 80zł - abonamenty za dwa telefony 80zł - jedzenie 1000-1200zł - paliwo (różnie) mamy dwa auta, wiec łącznie z 500zł - środki czystości (proszku do prania to mamy zapas na pół roku:D) max 100zł Jeśli chodzi o wyjścia typu kino to bardzo rzadko wychodzimy - raz na kwartał, natomiast ubrań co miesiąc nie kupujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ty z pewnością skoro w taki sposób to napisałaś - ale Twój stan umysłu to nie mój problem i olewam dalsze dyskusje z takimi osobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:45 wydajesz na środki czystości prawie tyle co miesięcznie na jedzenie? No chyba, ze są w tym pieluchy dla dziecka, ale to i tak wydaje mi się dużo. Z kolei na jedzenie wydajesz tak mało. Co wy jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możliwe by 800.zl starczylo na mc jedzenia .. 800 na 2 tygodnie to juz tak . Piszecie ze autorka 3500 jedzenie to dużo ale jak kupuje szynke po 40-50 zl za kg . cielecine i inne to moze tyle wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 4 osobowa rodzina. Ciężko mi napisać miesięczne wydatki bo są różne. Monitorujemy ile wydajemy ale bardziej potrafię powiedzieć w dłuższym okresie np. kwartalnym. Ale mniej więcej. Kredyt 2500 Kredyt 1200 prąd 300 media + telefony 200 paliwo 900 ( 2 auta i nigdy nam nie wystarczy po baku na miesiąc) jedzenie ( różnie czasami wydajmy dosłownie 1000, a czasami 3000, robimy większe zakupy, średnio wychodzi mi 2500) środki czystości, kosmetyki - 300 zł ciuchy - 500 zł ( miesięcznie może wyszłoby ale w to wliczamy kurtki zimowe, buty itd.) hobby -300zł w tym nie wliczam jeszcze lekarza, stomatologa, leków (nie przyjmujemy stałych), ubezpieczenia aut, domu, konserwacji aut itd. A jeszcze na mieście czasami coś zjemy, ale rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki,ale jeśli ma się pańskie podniebienie i chce się jeść wędlinkę za 40-50zł/kg zamiast np.20-25zł/kg to pretensje miejcie do siebie. I nie mówcie,że ta tańsza to samo zło i konserwanty bo jak dobrze poszukać to można znaleźć sklepy mięsne, gdzie mają sprawdzone mięso i wędliny za niską cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze wiecej gotuje,a pozniej zamrazam.W zamrazalce mam mase potraw,i sie je na co ma ochote.Sama pieke pieczywo,ciasta. Co prawda nie kupuje z najwyzszej polki,ale nie moge narzekac.Wydajemy we dwojke na samo zarcie okolo1300 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawia mnie to ze ludzie jeszcze oplacaja tv . Kiedy wy macie czas na ta telewizje? Ja siedze w domu mam dwojke małych dzieci i wgl tv nie ogladam, czasem puszcze bajki dzieciom. Musze wyjsc do sklepu/na spacer, posprzatac i pranie zrobic, ugotowac obiad, zajmowac sie dziecmi (karmic, przebierac, pilnowac, zabawiac) Zanam osoby ktory maja kablowke i uwazam ze to tylko strata kasy. Wlacxa tv tylko wweekend jak znajda czas a placa 80-150zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne wydatki, Autorko, jeśli mieszkacie w dużym mieście. Wychodzi po 2000 na osobę czyli niezbędne minimum. My mamy razem z mężem około 6 tysięcy miesięcznie, czasem 7, zależy od premii, mamy tylko jedno dziecko a i tak wydajemy podobnie. Tylko 300-500 zł udaje się miesięcznie odłożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jedzenie 1200/mies? kino I inne wyjscia raz na kwartal?? smutne to, co to za zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas 2 osoby dorosłe + dziecko 7 lat Czynsz 700 zł garaż 60 zł prąd co dwa miesiące 120 zł ON 400 zł Leki 150 zł tel 60 zł Net + tv 120 zł Jedzenie 1200 zł Cos tam odkładamy Maz zarabia 3500 zł Ja 1000 zł czasami wpadnie jakaś premia ok 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz 3tys ja 2 tys ( z 500+) mieszkanie 1500 , mieszkamy w centrum.miasta wiec auto nie jest potrzebne,.miesiecznik meza 100 zl, ubezpieczenie 200, Tv 100 , tyle ze stalych wydatkow, odkladamy miesiecznie min 1500zl, nie zyjemu ubogo, dzieci wszystko maja, lodowka prawie pelna. Prawie bo kupujemy tak by starczylo, jakas brzoskwinie czy jablko moze raz w mc wyrzuce, bo zgnije. Do tego mamy dwie papugi i dwie swinki morskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciuchy co miesiac za 500 zl :o ? Moze w pralke zainwestuj, proszek tanszy nic co miesieczna wymiana garderoby, no chyba ze siara dwa razy w tym samym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachodniopomorskie, 5 osób. Wydajemy ok 8 - 9 tys złotych. Kredyty, dwa auta, jedzenie, ubrania chemia, leki, media i przyjemności. W wakacje więcej, bo dużo podróżujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:45 Czy 500 zl na ciuchy i buty to tak dużo ? Buty ze skory dla dziecka ok 200 zl razy 2 jest 400 a buty dla rodzicow ? Dzieci rosna i co sezon nowy pakiet a za uzywane odzyskasz grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę takich pensji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze wydatki my z mężem,dziecko 7 letnie i dziecko 7 miesięczne. Czynsz - 700 Kredyt - 1000 Dwa telefon,tv,internet domowy - 300 Prąd i gaz co dwa miesiące po około 200 zł,czyli miesięczne właśnie około 200 zl Dwa samochody,paliwo- 800 Jedzenie około 2500-3000 ( w tym pampersy i mleko modyfikowane) Ubrania,ciężko powiedzieć,myśle ze około 600 zł/mc-średnio Nasze ubezpieczenie na życie (moje i męża prywatne,w pracy tez mamy) 180 Jakieś wyjścia do kina/restauracji około 300 zł. Basen starszego dziecka 170 Dochód mój około 3.000 zł,męża około 8,000 Wynajmujemy jeszcze mieszkanie i z tego tez mamy dochód,1700 zł,ale tego w ogóle nie ruszamy(właściwie to mój dochód,bo mieszkanie wyłącznie moje :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×