Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madziara2

Fajna Muzyka Trance

Polecane posty

Gość Madziara2

Szukam fajnej muzyki Trance coś nowego mało znanego ale fajnego .Tiesta i podobnych Arminów mam już dosyć.Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a lubisz polski trance? no to polecam kawałek Old Times of Trance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha ten kawałek na youtube znajdziesz ale to chyba wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEFIK
ZNAM ŚWIETNA MUZYKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara2
Bardzo dziękuję już właśnie szukam tej muzyki.:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dessss
Bardzo fajny trance do samochodu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym się charakteryzuje fajny trance od nie fajnego Trance? :) No bo gusta muzyczne są różne a ciekawi mnie od czego to zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam muzykę trance zawsze gdy chcę sobie poprawić to słucham takiej muzyki i lepsze to od czekolady bo przynajmniej kalorii nie ma hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzecz jasna chodziło mi gdy chcę sobie poprawić humor :) ta muzyka dodaje mi energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawi mnie czy w Polsce są organizowane imprezy Trance ,nie mam na myśli Sensation white i black tylko taka co weekendowa impreza i też na dużej sali a nie jakaś popierducha gdzie miejsce w klubie jest na 50 osób maks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stronie globaltrance masz kalendarz najbliższych imprez ... Sensation Poland 2018 - Gliwice, Hala Arena 2018-10-13 13 października, wiodące wydarzenie w świecie odbędzie się w Polsce i w jedną noc przekształci Arenę w Gliwicach w największy klub nocny na globie! Gliwice powitają tysiące ludzi z całego świata ubranych na biało, zjednoczonych poprzez miłość do muzyki elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukam też ale piosenki trance i house co jeszcze znacie fajnego godne polecenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG 27
Co ludź to inna opinia ale mimo to ciekawa jestem jaki jest najlepszy polski utwór Trance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie na youtube polski trance vocal no albo najlepsza polska muzyka trance i szukaj bo samo się nie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już sama nazwa anal odechciewa od sprawdzenia co to za muzyka bo jeszcze okaże się to jakieś g*wno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze utwory Trance wszechczasów wasze TOP 3 :) tak powiedzmy od 1992 roku do 2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćma3
moim zdaniem najlepszą muzykę trans robi Paul Oakenfold ! taki Tiesto i Armin to się chowają , wypromowani na dużych imprezach a muzyka prosta nie wiele wnosząca do tego gatunku muzycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freddi
Paul Oakenfold to król muzyki Trance bez dwóch zdań :) Śledzę tego muzyka od ponad 20 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze piosenki Trance wszech czasów ? Hmmm.... Tyle tego jest że długo by wymieniać :P Zrobię listę to zamieszczę tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo że jest zasadnicza różnica między DJ a kompozytorem ale jest wielu DJ którzy też tworzą muzykę a nie tylko odgrywają już gotową na imprezach , a jaki według was jest najlepszy DJ świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Armin oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hit z 2018 - Miloman Trance Świetna muza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma też fajne piosenki trance z kobiecym wokalem ja często do samochodu lubię sobie słuchać przyjemniej się jedzie samochodem i czas milej leci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tego wykonawcę , taki tiest się chowa ale tiest już transu nie robi tylko jakieś gó*no ... arminek też zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiesto? To przereklamowany dj tak jak Arminek. Są dużo lepsi kompozytorzy muzyki elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paul van dyk ma fajną muzykę zdecydowanie lepsza muza jak wspomnianego tiesto i armin van buren , słabą muzykę robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.08.27 bardzo fajny trance , jest u mnie w top 10 najlepszej muzyki trance 2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×