Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem w ciąży z facetem poznanym od niedawna co robić ?

Polecane posty

Gość gość

Wiem, że zaraz zostanę tu wyzywana i zjechana, ale mam teraz większe problemy, niż przejmowaniem się tym, bo ktoś źle o mnie napisze w internecie. Jako, że spóźniał mi się okres, a ja nie czułam i nadal nie czuję się najlepiej to postanowiłam zrobić test ciażowy i każdy z trzech pokazał dwie kreski. Nie planowałam teraz ciąży, zwłaszcza z obcym dla mnie facetem. Poznałam go lekko ponad miesiąc temu na weselu brata, zagadał wtedy do mnie i wtedy zaczął prawić mi tam komplementy, jako, że wyglądał na fajnego faceta to postanowiłam utrzymać tą znajmość. Zadzwonił do mnie następnego dnia, zaprosił mnie do kina, no jak można się domyśleć poszłam. Po niecałych dwóch tygodniach zaprosił mnie na imprezę, w międzyczasie dużo ze sobą pisaliśmy na fb i rozmawialiśmy przez telefon, jako, że na imprezie trochę oboje wypiliśmy to niestety skończyło się to w łóżku. Nie wiem czy on zagadywał do mnie po to, żeby mnie zaliczyć czy naprawdę mu się spodobałam, ja po takim czymś postanowiłam do niego się nie odzywać, no niestety jest bardzo nachalny, a to wysyła mi jakieś prezenty i ogólnie dużo razy do mnie przyjeżdża, udaję wtedy, że mnie nie ma. To wszystko dla mnie dzieje się za szybko, teraz ta ciąża, kompletnie nie wiem co mam ze sobą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wiedziałaś jak rozłożyć nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz zrobic? Usunac!!! Facet jak uslyszy taka nowine to zawinie nogi za pas i tyle go bedziesz widziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno stało się. Czasu nie cofniesz. Miałam taka znajomą co też wpadła odrazu w pierwszym miesiącu znajomości ale byli potem razem wiele lat i mieli kolejne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno stało się. Czasu nie cofniesz. Miałam taka znajomą co też wpadła odrazu w pierwszym miesiącu znajomości ale byli potem razem wiele lat i mieli kolejne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuj wyprawkę i szykuj się na bycie samotną mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kończą nienasycone dziewki! Nie ważne, nogi rozkładają się same!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może będziecie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiaj z nim. Nic więcej chyba zrobić nie możesz. Zdecydujecie, czy usuniesz ciąże, czy urodzisz. Możecie ustalić, że po ew. terminacji spróbujecie rozwinąć wasza relacje. Możesz też poprosic go, żeby był z Tobą po wzięciu tabletek, bo to akurat nic miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co robić? Poinformować pociskacza i wziąć na klatę odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znać co zrobiłaś bo fajny temat. Ile masz lat i status życiowy twój jak wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem ciekawa jak skończy się ta historia. Chyba nie usuniesz ciąży? Będziesz mieć wyrzuty do końca życia. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie od dziś wiadomo, że uczucie winy po aborcji to mit. Były na to badania naukowe. Natomiast nieplanowane dziecko potrafi zrujnować całe życie. Ja bym zdecydowanie usunęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli35
matko jak w XXI wieku można zaliczyć wpadkę,trzeba być kompletnym debilem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam pare,znali sie 2 mc, wpadka, szybki slub i sa razem, co prawda swierza sprawa, bo ich dziecko ma jakies pol roku , ale sie dogaduja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:24 26 lat, normalnie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że powstał płód to nie znaczy że masz teraz zmieniać całe swoje życie. Reszta juz zależy od twoich popoglądów, ja bym.usunęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trochę to jest taka sytuacja że chyba musicie obydwoje podjąć decyzję tzn w pierwszej kolejności Ty musisz wiedzieć czego chcesz i w razie w być gotowa na samotne macierzyństwo. Wie ktoś oprócz Ciebie o tym? Np mama koleżanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny chyba dalysmy się wkręcić i to nieźle. Skoro 2 tyg temu był stosunek to dziwne że test już pokazał no no nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:31 Tylko ja 16:33 Potrafisz czytać ze zrozumieniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz tego dziecka!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:00 Trudne pytanie, dlatego, że nie tak sobie wyobrażałam zostanie matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak. Tez bylam zalamana. Gościa znalam 2 miesiace a tu ciąża. Do tego studia brak pracy, miałam 21 lat. Urodziłam. Oczywiscie z facetem nie wyszlo choc byliśmy ze soba 2 lata ponad. Teraz mam męża chce mieć dziecko i nie mogę. I wiesz co? Dziękuję Bogu za to, ze wtedy wpadlam i mam dziecko. Bo moze wcale bym nie miała? Bylo na prawde ciezko, chwilami nie mialam co jesc i ukrywalam to przed rodziną. Zaciskalam zeby i ciagnelam ten przyslowiowy wózek. Były placi alimenty, syna widuje raz na 2 tygodnie i zycie plynie swoim torem ;) Dasz radę. Babki sa silne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da radę ale będzie nieszczęśliwa... faktycznie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra nabralyscie się na moje prowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:32 To ja jestem o tyle w lepszej sytuacji, że jestem 5 lat starsza i już po studiach. Facet wydaje się porządny, ale jak już pisałam nie znam go zbyt dobrze, być może to wszystko na pokaz. Gdybym zaszła w ciążę ze swoim chłopakiem to oczywiście nie byłoby problemu, bo bym urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mu o tym. Szczerość ogólnie to podstawa w relacji. zapytaj go o zdanie - w końcu on jest współtwórcą tego DZIEŁA. Nie rób nic na sile, nic wbrew sobie, nie trzeba robic aborcji takiej u learza, tabletka poronna do 3 miesięcy wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:52 Skoro juz ze soba spaliscie i to dosc szybko :P a on dalej lazi za Tobą no to na pewno nie chciał Cie tylko zaliczyc ;) Przestan się przed nim ukrywac. Umów się na spotkanie i wytlumacz. Powiedz, ze jesteś w ciąży i stad Twoje zachowanie z unikaniem go. Pamietaj, ze on jest ojcem i ma prawo wiedzieć. Nie wiesz jak sie zachowa więc nie panikuj na zapas. Uszy do góry. Może to fajny gość i przyjmie to normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:07 Mało ktory facet przyjąłby w takiej sytuacji to normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×