Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem w ciąży z facetem poznanym od niedawna co robić ?

Polecane posty

Gość gość
20:14 No nie wiem. Jak facet ma dynke nie tylko dla ozdoby to chyba wie skad sie biora dzieci? No i wie jakie moga byc skutki seksu bez zabezpieczenia. Dlaczego gumki nie założył? Ponioslo i jego i ją więc jesli facet ma mozg zamiast fistaszka to zdaje sobie sprawe z ewentualnych konsekwencji i wezmie to na klate jak ochlonie. Osobiscie znam taką pare. Miesiac się znali a on sie ucieszył :D teraz dzieciak ma 8 miesięcy a oni za rok slub biorą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to prowo a wy dalej swoje teorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko co u Ciebie? Ciekawa jestem finalu tej historii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalizmy sie tylko 2 miesiace i wlasnie wtedy zaszlam w ciaze. Byl strach co robic i mialam juz z gory ustalony plan, ze przerwe ciaze jezeli nic nie wyjdzie. Moj nowo wtedy poznany chlopak wzial pelna odpowiedzialnosc i oswiadczyl mi sie. Dzis jestesmy 12 lat po slubie i mamy czworke dzieci. Kiedy poznalismy sie mielismy po 30 lat wiec moze tez wiek i patrzenie na swiat bylo bardziej odpowiedzialne. Ja bym radzila najpierw porozmawiac i zobaczyc co partner mysli a potem podejmowac nastepnie decyzje. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana miałam podobną sytuację. Znaliśmy się już trochce czasu. Próbował poderwać mnie, ale moja koleżanka była w nim zakochana,więc on dla mnie nie istniał. Po urodzinach tej samej koleżanki uparł się,że doprowadzi mnie do domu. Wtedy pierwszy raz zobaczyłam zupełnie innego mężczyznę. Nie gówniarza za jakiego go miałam,ale dojrzałego mężczyznę. Nie mam pojęcia co mną wtedy zawładneło,ale wylądowaliśmy w moim łóżku. Po opamiętaniu się nie odezwałam się do niego,mimo że on próbował,ale wiadomo koleżanka zakochana w nim. Bach! Nie ma okresu. Ciąża. Poinformowałam go i nadal jesteśmy razem. Mimo, że ja straciłam ciążę. Mieliśmy mieć synka. Wiem że gdyby nie ta noc dalej nie byłabym z nim. Czasami los coś nam planuje,ale zawsze wychodzi nam to na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01'11 przecież to było prowo, to co cię ciekawi? dalsze zmyślanie tej historii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowo już było dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… nie planowałaś ciąży, a stało się… … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: kontakt@netporadnia.pl http://www.kobietawpigulce.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko : ja raz w życiu pozwoliłam sobie i odrazu ciąża hahahaha , a ojca dziecka nie znałam w ogóle góra weekend :D dziecko zdecydowałam się urodzić chciałam jestem szczęśliwa mamą z ojcem dziecka nie mam kontaktu i nie chce mieć :D płaci alimenty i wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10 to już tu było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszłam w ciążę z facetem, którego znałam pół roku i do tej pory jesteśmy razem. Syn ma 3 lata i nadal jesteśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 28.08.2018 o 15:55, Gość gość napisał:

Co masz zrobic? Usunac!!! Facet jak uslyszy taka nowine to zawinie nogi za pas i tyle go bedziesz widziec.

Ty sama siebie usuń!!! Bierze się odpowiedzialność za swoje czyny. A nie usuwa tym bardziej żywa istotę czemu jest winne?? Już lepiej oddaj do adopcji jeśli nie chcesz, dużo par czeka na niemowlę tym bardziej, ktoś je może pokochać i zapewnic dom. Aż dziwi mnie to ile os pisze ze by usunęło. Szkoda ze was rodzice nie usunęli byłoby mnie głupoty na świecie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To ze to było prawo to tam kij.. Tylko udowodnilo jak wiele tu bezdusznych ...ek które by poleciały usunąć. Najlepiej to niech nóg nie rozkładają... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×