Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wy myślicie że 500plus na co idzie? Na pazurki i ondulacje mamusi, standard.

Polecane posty

Gość gość

Weźmy salon urody w mojej rodzinnej wsi, gdzie czasem jadę do rodziców na weekend. Kiedyś można się było zapisać na manicure, na mikrodermabrazję, teraz jest dramat, dwa miesiące do przodu trzeba sie umawiać. Znam właścicielkę i mi mówiła kto tam chodzi, poborczynie 500plus, chałupa się sypie, ale pazurki muszą być co chwila inny kolor, na głowie to ona już chyba tylko wściekłego różu nie miała i to nie jestem pewna, naklepała 6 dzieci, chłop albo na bezrobociu albo udaje ze cos robi za granicą, ona pracy nigdy nie poznała. A ubrani są lepiej niz dzieci profesora. Czy tylko mnie wk******a ten kraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 2 dzieci i na oboje biore 500+.Pieniadze odkladam.Do fryzjera chodze ze 3 razy w roku,a na paznokcie tylko w wakacje.Takze autorko nie przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkładaj, odkładaj, bo pis tak wytrzepie państwową kiesę, że wam emerytur nie wypłaci. Zobaczycie. nam też nie. dlatego kazdy piwinien odkladac, madre to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja sasiadka zyje z mopsu ma 3 dzieci i tez od czasu jak jest 500+ to caly czas do fryzjera , nowe ciuszki a dzieciom jakies gowno daje do jedzenia. Ja dostaje na dzieci lacznie 1223zl i wszytsko idzie na dzieci. Na sama wyprawke wydalam juz 2000zl a gdzie reszta - skladki wycxieczki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie dostaje na córkę 500 bo za dużo zarabiam. Też mnie denerwuje ten program, ale co ja zrobię? Szkoda nerwów. Szkoda tylko tych dzieci, które nic nie mają z 500 plus a rodzice szaleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzasz czasem - 500 plus przy 6tce dzieci i braku innych dochodów, to przecież są grosze. I tak na żadne zbytki nie starczy. Ja mam 2500 po opłaceniu rachunków, jestem sama, nie narzekam, ale to nie jest taka kasa, żebym pływała w nowych ciuchach czy latała co tydzień na paznokcie za 100 zł. A gdzie jeszcze 6oro dzieci do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha czyli jak wielodzietna, to już nawet myć się nie powinna heh dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo muszą się bezpłodnemu kurduplowi przy korycie spodobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj autorko. Pobieram 500 plus, na paznokcie w ogóle nie chodzę, a do fryzjera rzadziej niż na rok. Pieniądze z 500 plus odkładamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na rzęsy we wrześniu jestem umówiona i na maseczkę wygładzającą:) w tym miesiacu bylam na pazurkach i zakupach odzieżowych. Ubran dzieciom i zabawek nie kupuje bo po kuzynach fajne dostawaja z Anglii. Odkąd weszło 500+ ludzie zaczeli żyć i dbac o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupilismy fajny samochod rodzinny i bylismy w tym roku na wakacjach zagranicą. Mi pazurki i maseczka z salonu SPA na mordzie nie jest potrzebna do szczescia. Wazny jest bezpieczny samochod, foteliki i wymarzone wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:59 Daj zaszyć swoją pezde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie przesadzasz czasem - 500 plus przy 6tce dzieci i braku innych dochodów, to przecież są grosze. x Przy 6 dzieci nie ma czegoś takiego jak brak innych dochodów. Takie osoby zawsze korzystają z możliwości uzyskania zasiłków z mopsu. Samo rodzinne to tysiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:04 bezplodna zazdrosna idiotka lub sfrustrowana mama jedynaka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie ma dzieci, wiec i nie mam tego problemu ;) a tak btw to dziwi mnie dlaczgeo Polki wciaz wola wydawac kase na kolorowe i tandetne tipsy niz np. na dobra pielegnacje twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko mnie też to denerwuje. Moja sąsiadka zwolniła się z pracy po roku od wprowadzenia 500+ i "wychowuje" teraz 7 i 12 latka :D. 500+ przepala... ale co tam. Teraz ma być 700 plus. Jak fajki nie podrożeją to coś na dzieci zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak to 500 plus się niebawem skończy bo Polska już i tak jest mega zadłużonym krajem, poza tym PiS jak żadna partia w historii też nie jest wieczny. Która partia w historii rządziła w Polsce dłużej niż 2 kadencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.06 Masz rację, nie znam się, ale dajmy na to, że ze 4 tysie wyciągają, a nawet 5. To chyba nadal bida na 8 osób. Ja bym była załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten projekt 500 plus wszedł na chwilę, pozniej kasa sie skonczy, wejdzie nowa partia, jesli nie za tej kadencji to w przyszlej i koniec 500 plus, wspomnicie moje slowa, ze to jest chwilowy projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 kadencji nie będzie i oni to czują. Poparcie dla PiS spada. Mam nadzieję, że nie wygra PO bo to tak jakby zamienić raka na ebolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z 500+ uzbierałam na zmniejszanie warg sromowych i korekcje pochwy. Znowu jestem jak nieródka:) jestem matka 4 dzieci. Chociaz taki plus mam za taki trud urodzenia tej gromadki. Mam 28 lat cos mi sie tez od zycia nalezy. Ja zadowolona , maz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile zapłaciłaś za korektę warg? Gdzie robiłaś? Boli tak jak po porodzie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zabiorą 500+ to znowu będzie patologia nie z tej ziemi. Nawet nie chce myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, nie zabiorą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również myślę że 500 + się kiedyś skończy. Polska i tak jest strasznie zadłużona. Zamiast latać na pazury i do fryzjera lepiej odkładajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ten wpis o waginie to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×