Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po prostu życie leci

Praca, dom, zakupy, tak zostaje się starą panną lub kawalerem po 30stce

Polecane posty

Gość po prostu życie leci

dodatkowo brak znajomych i nawet ludzie nadający się do związku są niesparowani, nie koniecznie dlatego że z nimi coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami sa ci co chca sami byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie, ja zostalam stara panna, bo nigdy faceta miec nie chcialam, nie tak popapranego jacy byli i teraz sa wspolczesni faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co innego robic? W necie szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sami sa ci co chca sami byc > nieprawda, tylko brak sytuacji do zapoznania kogoś, gdy jest mocna rutyna codzienności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mowa oczywiście o tych kilku/kilkunastu których spotkałaś w swoim otoczeniu znaczy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To co innego robic? W necie szukac? 0 Jeśli masz cierpliwość i szybko się nie zniechęcasz niewypałami to możesz tą metode spróbować, jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to się strach do kogoś odezwać, szczególnie do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyjdź do ludzi poznaj kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Teraz to się strach do kogoś odezwać, szczególnie do kobiet. x ofermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nie pozna, choć może wyjdzie wypindrzona i będzie czekać aż ktoś ją zauważy, zaczepi lub zagada, sama tego nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywody wściekłego koniobijcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te niewinne kwiatuszki
ja tam poznaje laski wszędzie, nie śpie z każdą, ale starczy mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:35 Sam jesteś ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:17 Tobie się tylko zdaje, że z kobietami sypiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boorakh
@gość 2018.09.01 > gość dziś > Teraz to się strach do kogoś odezwać, szczególnie do kobiet. > x > ofermy W dzisiejszych czasach nawet za niewlasciwe dotykanie kwiatka facet moze wyleciec z roboty z wilczym biletem. Gdybym byl mezczyzna ktory sie czyms takimi "bzdurami" nie przejmuje, pozerala by mnie ciekawosc jak to jest ze NIKT CIE K* NIE NAUCZYL S* ZE MASZ TRZYMAC MOR* W SUPEŁ :p (skoro jestes raczej tepa i do tego lubisz meskich mezczyzn, pytanie nasuwa sie samo) Ps. Polecam wrzucic text w cudzyslowiu ponizszej do wyszukiwarki na youtube (video jest po angielsku ale podejrzewam ze da sie zrozumiec i bez ;) ): "PxuUkYiaUc8"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:29 Nie jesteś męźczyzną to się nie odzywaj i sama sobie zawiaz na supełek swój jęzor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety i ich feministyczne lobby tworza prawo i kulture w taki sposob by europejczycy mezczyzni byli slabi i nie mieli zadnych praw a muzulmanie moga g****ic i ich sie nawet nie kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:12 Czym może mi zaimponować statystyczny Janusz z pipidowa dolnego szczycący się tylko tym że urodził się z konarem ? Tym samym co niewykształcony, leniwy, szowinistyczny murzyn, arab albo inny hindus bez widoków na przyszłość. Czym statystyczny Janusz może mi zaimponować? Statystyczny, roszczeniowy Janusz nie ma zainteresowań. Janusza głównym i jedynym zainteresowaniem jest chlanie piwa przed telewizorem i ochrzanianie Januszowej że zupa przesolona, d... nie dała tak jak by chciał. Po co mi taki Janusz? Co mi da związek z Januszem? Czym mi zaimponuje? Czym mnie zainteresuje? Zapewne nie swoją wątpliwą osobowością, niewidoczną męskością, nieobecną mądrością. Pomiędzy roszczeniowym, leniwym, przygłupim i wrednym Januszem a nic nie wartym Mohamedem>Amirem> Makumbą można postawić znak równości. Prawdziwy mężczyzna bez względu na rasę, kolor skóry i wyznanie jest człowiekiem mądrym. Nie obawia się "zalewu" czarnych, żółtych bądź beżowych. Zna swoją wartość. Nie boi się feministek i kobiet silnych. Dlatego skończ z tym miauczeniem łajzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
feminizm = samozagłada gatunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym może zaimponować kobiet która już teraz nie ma na nic czasu...bo praca, zakupy, dom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durne baby wyginą
gość dziś masz problemy psychiczne idiotko, lecz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A czym może zaimponować kobiet która już teraz nie ma na nic czasu...bo praca, zakupy, dom...m Zgłoś Taka nie nadaje się nawet do roohania, więc na co komu taka kotwica u nogi i pasożyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Skąd wiesz że taka kobieta nie ma na nic czasu? Dobrze zorganizowana kobieta na wszystko znajdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewidentnie to ty masz problemy psychiczne zakompleksiona fajtłapo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>Taka nie nadaje się nawet do roohania, więc na co komu taka kotwica u nogi i pasożyt >>> No właśnie ty jesteś pasożytem nierobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17,09 Dobże powiedziane,ostro i w punkt!! Janusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×