Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niemiwlak 3 mśc budzi się 3 razy w nocy na kp dziś sam mu butelkę czy pomoże

Polecane posty

Gość gość

Syn ma 3 mśc i 1 tyg. Nadal budzi się 3 razy na karmienie kp. A czasami więcej wczoraj np jadł 0 22 o ok 2 ok 5 po 6 dziś jak się obudzi w nocy na butle to dam mu mm Ale jak to zrobić? Najpierw podać butelkę? A potem piers? Czy odwrotnie? Chce w końcu się wyspać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sam tylko dam. Dziś jadł po 20 i zasnal. Na razie śpi ciekawe jak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pitole. Syn kolezanki ma prawie dwa lata i ma takie noce że je co 3 godziny mleko. A jak zjada tylko dwa razy bo czasem się zdarzy to koleżanka jest wniebowzieta. To ona ma problem A nie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez 3 mce to jeszcze maluszek wiec normalne, ze sie budzi ma pelne prawo. Pewnie wsZyscy ci mówią, ze takie dziecko powinno juz spać, bo ich już w tym wieku spaly. Nie podawalabym mm wcale, jak potrzebuje to niech je twoje mleko ile potrzebuje. Ja tez dość wczesnie przeszlam na mm i bardziej żałuję, bo potem to było nieodwracalne, laktacja się sie zaburzyla. Na koniec dodam, ze moj syn ma 3 latka i nadal budzi sie na butle w nocy. Jak mial 3mce to tak jak twoj albo i częściej. Podanie butli nie gwarantuje wcale twardego snu u dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma rok i nadal wstaje 5 razy w nocy. Kwestia przyzwyczajenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze moj syn ma 15 miesięcy i nie przespalam ani jednej calej nocy. Budzi sie 3 razy w nocy albo i lepiej nie raz. A jak dwa razy to cud..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek ma 5 miesięcy a i tak się budzi dwa razy na mleko w nocy mimo tego że pije mm. 3 miesiące to jeszcze maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim podejściem od razu przejdź na mm i daj sobie spokój z kp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow to masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze by do butelki sciagac, 3 przygotowac na noc i brac po jednej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żartujesz?:D ja nie miałam pokarmu, Wiec dziecko na mm i przez pierwsze miesiące budził sie w nocy mniej wiecej co 3 h na karmienie, a ty bys chciała, zeby ci dziecko juz przesypialo 8 h?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokoj temu bobasowi, takie prawo, co 3h to fajnie. Moj ma 10 miesiecy i budzi sie co 1,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kretynka ! Dziecko ma 3 miesiące a ona chce się wyspać. Zal mi tego maluszka. Terror matki ! Chora jesteś. To nie lalka! Może ci się tak budzic nawet do 3 lat jeśli taki typ. Nic nie zrobisz. Przyzwyczaj się .jak pójdą zęby to zobaczysz że teraz masz luksus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawią mnie te teksty "przyzwyczaj się, bo będzie gorzej" . Będzie albo nie będzie. Ja mam malucha 2 miesiace na mm i już jedna przespana noc za nami od 22 do 6 rano. Ale tylko jedna była taka noc. Zwykle budzi się raz koło 4 i jestem wyspana :-) ale matki kwoki cie tu zakrzyczą że jakim prawem oczekujesz, żeby się wyspać, nie masz prawa,bo musisz być że swoim cycem na żądanie :-D daj ta butlę podczas karmienia kiedy już idzie spać i pewnie pospi dłużej. Najpierw pierś, potem butla. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwoje dziec*****erwsze było na butli prawie od urodzenia, drugie karmiłam piersią prawie rok. Tak wyszło. Na przykładzie moich dzieci mogę powiedzieć, że nie ma znaczenia czym będziesz karmić, dziecko i tak się będzie budzić. Możesz dać butelkę jeśli nie zależy Ci na kp, ale raczej niewiele to zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj aż zęby będą wychodzić. Moja córka też ładnie spala i potem się wszystko odmieniło. 4.zeby na raz i budziła się co 15 minut cała noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może mu się pić chce w nocy? Poza tym takie dzieci nie potrafią jeszcze tyle spać. Jedno obudzi się tylko na karmienie, drugie będzie się chciało bawić o 2 w nocy. Decydując się na dziecko powinnaś być tego świadoma. Bo to co piszesz jest po prostu śmieszne. Rozumiem zmęczenie. Ale nie oczekuj że niemowlak prześpi całą noc. Ja też padałam na twarz, miałam dość. Ale nie przyszło mi do głowy się żalić że moje roczne dziecko potrafi budzić się w nocy 10 razy. Narzekajmy sobie jak nam to pomoże, tylko znajdźmy dobry powód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 miesiace i 3 pobudki to wcale nie jest zle.. jesli zje i spi dalej to masz moim zdaniem powod do radosci. moja corka budzila sie na jedzenie a przy okazji potrafila w srodku nocy przez 2 godz cwiczyc sobie przewrotki na boczek, potem na brzuch, potem raczkowanie... teraz idzie jej kilka zebow i uwazam ze wtedy to bylo super w porownaniu z tym co jest teraz. mi kazdy mowil ze corka zacznie przesypiac noce jak skonczy pol roku-buahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna babka musiala cala dobe kolysac na rekach lub w wozku, bo inaczej sie budzilo a jak sie budzilo to sie od razu darlo i tak pare miesiecy, maz musial wziasc urlop bo bez kolysania caly czas byl wrzask, a jedna osoba by nie dala rady tak 24 h na dobe.dziecko zdrowr jak byk, zadnych zaburzen, taka uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zartujesz sobie czy to prowo? Niemowle ma prawo budzic sie w nocy. 3 razy? Moje budzily sie co 2 h. Jak chcesz to daj mm. Moze pomoze bo mm jest ciezkostrawne i zapycha ale nie masz pewnosci. Moja znajoma przeszla na mm jak dziecko mialo 11 miesiecy i co, nadal sie budzilo ale zamiast podania piersi musiala wstawac i przygotowywac mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zartujesz sobie czy to prowo? Niemowle ma prawo budzic sie w nocy. 3 razy? Moje budzily sie co 2 h. Jak chcesz to daj mm. Moze pomoze bo mm jest ciezkostrawne i zapycha ale nie masz pewnosci. Moja znajoma przeszla na mm jak dziecko mialo 11 miesiecy i co, nadal sie budzilo ale zamiast podania piersi musiala wstawac i przygotowywac mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,Moja córeczka która obecnie ma skończone 4 lata, budziła się w nocy na picie mleka do trzeciego roku życia! Teraz mam półrocznego synka i on jak skończył 4 miesiące zaczął przesypiać całe noce od 22:00 do 7:00 rano. NIE MA REGUŁY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże noc jest od spania a nie jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to bardziej zalezy od dziecka niz od sposobu karmoenia. Moj syn ma 13 miesiecy i jako noemowlak budzil sie okolo 3 tazu, a teraz 5,6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko. Moje dziecko budziło się znacznie więcej razy niż 3. Przeszłam na mm w wieku 14 miesięcy i co? Wcale się to nie zmieniło ;) Dziecko ciągle się budziło a teraz ma ponad dwa latka i też się potrafi przebudzić ze 2, 3 razy i wcale nie na mleko (bo w nocy nie pije mleka) tylko z różnych innych przyczyn. Dlatego nie radzę Ci byś karmiła mm, bo to nie musi pomóc a często zaszkodzi, bo dziecko może nie tolerować danego mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalegoszczescia
To jeszcze maleństwo.... a może on się nie najada? Nie masz problemów z pokarmem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"budzi się na karmienie kp" - trochę masło maślane Ci wyszło, bo "kp" to przecież właśnie "karmienie", więc nie wiem, po co powtarzać słowo. No ale niestety większość bab to analfabetki i piszą po forach, że "karmią kp" :/ A tak poza tym, ktoś Ci napisał, że z takim podejściem lepiej od razu podać mm. Ja dodam, że z takim podejściem trzeba było w ogóle nie decydować się na dziecko :p Bo takie maleństwa (a i większe też) mają prawo budzić się w nocy kilka razy i powinnaś być tego świadoma, a nie jęczeć teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalegoszczescia
Czy ja wiem, pamiętam, że gdy miałam problemy z pokarmem, to moja mała wciąż się budziła:/ dlatego może to być przyczyną częstego budzenia w nocy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalejamelki
a ja mam pytanie, ile razy w nocy miesięczne dziecko budzi się na karmienie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Rozalki
Mamo Amelki, Nie wszystkie dzieci są identyczne. Moja piła o 23-24 dawaliśmy butle zanim poszliśmy spać , corka budzila sie ok 3 , nastepnie 6-7 rano . Ale moje dziecko jest tzw książkowe i od urodzenia na mm żeby uniknąć tych wszystkich cyrkow z budzeniem po kilka razy w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×