Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem w związku

Polecane posty

Gość gość

Cześc wszystkim, Spotykam się z pewną dziewczyną od dobrych 4 miesięcy. Przez pierwsze 3 miesiące było wszystko bardzo dobrze, nie było większych problemów. Niestety problem pojawił się jakoś miesiąc temu kiedy moja dziewczyna z czasem przestala mi mówić czułem miłe rzeczy, wiedzialem ze jest coś nie tak. Okazało się że nie wie czy mnie kocha i nie wie czy nasz związek ma sens. Prosiłem ją o to żeby przemysłala, mówilem ze ją kocham itd. Natomiasy nie rozumiem czemu jak o tym rozmawiamy to nic o tym nie chce mówic a jak zmieniamy temat to po chwili zgadza sie na całowanie, przytulanie, chodzenie za ręke i inne taki Moje pytanie- co o tym myślec?? Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może poznała innego i teraz jedzie na dwa fronty, dając sobie czas na decyzje którego z was woli. Lepiej sprawdź jej telefon ukradkiem, możesz się zdziwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niee Inny facet nie wchodzi w gre na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na 200% ma innego na oku, teraz kombinuje jak zrobić abyś z nią zerwał, bo ona jest tchórzem i boi się tego zrobić, proste jak drut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.41 hehee niby skąd masz ta pewnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu wiem xdd Ale naprawde Nie ma innego na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.39 haha to naiwny jesteś koleś xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze dopaliles jej albo wydajesz pieniadze na bzdury albo balaganisz albo cos innego.jest co ja odrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×