Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość my kafeterianie

KOCHAJMY SIĘ

Polecane posty

Gość Taki Zielony
Pusto dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie takie łatwe. Jak się okazuje. trzeba być nieźle nagrzanym hipisem, by pozwalać sobie na takie tematy. Człowiek, który wyznaje drugiej osobie że ją kocha się a im bardziej to powtarza zaczyna denerwować, staje się słowem zbywczym, bo nie potrafimy więcej o danej osobie powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
O i to jest temat. My kaferianie zjednujesz sobie moją sympatyję. Przyglądam ci się z ciekawością. Mideczka. Im bardziej starasz się mnie przekonać, że ty to nie ty tym bardziej myślę, że może jednak ty. Ale jeśli ty nie ty to ty wiesz kto, jeśli nie ty. ;) Skomplikowane? Wybacz ale muszę zawsze zostawić moim korektorom językowym coś do roboty. I nurtuje mnie pewna wieś o której wspominał inspe. ;) Prawda li to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prrzzemek
GośćRuda oprócz uśmiechu załóż jeszcze czerwone szpilki, a będę Cię kochać, z Tobą się kochać cały czas!! Na każdy możliwy sposób ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czosneczek
Kapitanie, nie staram się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prrzzemek
Zielonakawa_40!! Duże łóżko okryte satynową poscielą, na komodzie zapachowe świece rozświetlające ciemny pokój :D Pończoszki na Twoich nogach sprawiają, że mój storczyk cały czas stoi i jest Twój!! :D Jeżeli liczba w nicku to Twój wiek, masz ode mnie cały bukiet takich kwiatów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRuda
Tak w ciemno będziesz kochał? :D Odważna deklaracja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko :) Jakie deklaracje?:D Mam kilka storczyków, kocham pościel satynową, wrzosy, adrenalinę, herbatę Earl Grey, zachód słońca itd.Storczyki zabieram, dla Rudej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Na komodzie to szybka rozkosz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prrzzemek
GośćRuda w ciemnościach i w blasku słońca, w deszczu i w upale! :D Kochał Ciebie i się z Tobą, pieścił każdy centymetr Twojego ciała :D Może chcesz mnie zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonakawa_40
Zielony :) Trzymam się tego co już kilka razy pisałam :) Nie ważne gdzie, czy to pralka, opuszczona stodoła, pralka, łąka ale ważne z kim :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRuda
Też bym wolała, żeby mnie mocne dłonie posadziły na komodzie, zamiast ustawiać na niej świece zapachowe :D V Prrzzemek ;) Nie, nie chcę Cię zobaczyć. Nie kolekcjonuję storczyków :P Za szybkie deklaracje jak dla mnie, a do tanga trzeba dwojga :) Dziekuję zielonakawo za kawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda dobrze piszesz :) Chyba trzeba Ci polać dobrego wina ;) Stoi u mnie chyba od roku czerwone półsłodkie. Pić nie ma komu, więc stoi i mocy urzędowej nabiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prrzzemek
Zielonakawa_40! :D Ja kocham używać swojego języka ;P Bardziej niż ptaszka ;P Zanurzyć głowie w tej satynie kiedy będziesz pod nią leżała! Zatem zapraszam Panią na herbatkę ;-) Usiądź wygodnie mi na twarzy, niczym na tronie, weź filiżankę i ze spokojem sobie wypij, ja w tym czasie wyliżę Twoją szefową i wyczyszczę tyłeczek na blask ! Zajmę się też Twoimi stópkami i nóżkami i dodatkowo wyliżę buciki :D :D Może chcesz zobaczyć moją twarz? :D Jestem na Twoje rozkazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybki facet jesteś w gorącej wodzie kąpany :D Lubię mężczyzn drapieżnych, niegrzecznych, którzy prócz tego, że potrafią zadowolić kobietę, mają coś też w mózgu. Jakaś pasja, wspólne tematy mile widziane :)Oczywiście tylko starszy kilka lat.. No bez przesady, że w wieku mojego ojca;) Ty?Młody jesteś, nieopierzony, szybki, dużo ryczysz, a tacy przeważnie mało mleka daja;) Jestem na nie i nie jestem ciekawa jak wyglądasz. Miłego dnia 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym sztucznym storczyku cie poznaję wieśniaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal gonisz za zielonym na niby romantyczna furiatko hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRuda
Czerwone, półsłodkie mówisz kawo :D Dobre na babski wieczor i pogaduchy do poduchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1424 odstaw butelczynę. Kogo poznajesz po sztucznym storczyku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćprzelotem
Nie zauważylem, żeby tutaj ktokolwiek latał za kimś. Zazdrość przemawia przez ciebie. Dziewczyny sobie rozmawiają wesoło. Zawsze znajdzie się jakaś zazdrosna jędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czerwone półsłodkie wino. Stoi stoi i stoi:) Masz już wrzosy na balkonie? Ja już mam cały balkon :classic_cool: Skoro zbliża się jesień to bez wrzosa ani rusz :classic_cool: 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wiadomo kto zazdrości :D :D :D S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Dłonie, pasja, głos, komoda, uśmiech..... ech chce się żyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagi facet, dwudniowy zarost, zapalone cygaro:) Włosy w artystycznym nieładzie, kieliszek z winem, na parapecie storczyk, podniesiona roleta, obraz na ścianie, pożądanie w oczach, zero wstydu i jego czarno-biały akt wykonany moją ręką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prrzzemek
GośćRuda wybacz mi proszę ;-) Gwarantuje, że taki szybki nie jestem zawsze ;P Oprócz komody stestowałbym jeszcze parapet, biurko czy stół! A świeczki niech się palą, lubię ;P Jak masz na imię??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Stolik przy basenie białe wino, krople wody perłą się na ciele w świetle słońca chylącego się ku zachodowi, łyk wina dla zaostrzenia smaku, usta.... dłonie... spojrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_niunio
Zielonkawa_40, Ty to masz duszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my kafeterianie
my kafeterian nie lubimy dwulicowości i hipokryzji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×