Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubrania dziecięce reserved

Polecane posty

Gość gość

Witajcie kobietki! Mam pytanie odnośnie ciuchów dziecięcych pochodzacych ze sklepu reserved. Jak jest w tym sklepie z rozmiarówką, czy rozmiary sa zawyżone tak jak w H&M czy jednak nie. Jaka jest jakość tych ubrań? Ogólnie nie kupuję w tym sklepie ale ostanio spodobały mi sie dwie rzeczy na syna i chciałam zamówić przez ich sklep internetowy. Syn ma 128 cm i nie wiem czy brać rozmiar 128 czy 134, tak żeby trochę w tych ubraniach pochodził.Proszę o Wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmiarowka raczej taka jak powinna. Jakis jest ok jak na obranka dla niemowlaków. Dla starszakow ktore nosza dluzej to juz troche slabiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak te większe ubrania, ale dla niemowlaków większość ma bardzo małe otwory na główkę. A moje dziecko nie ma wielkiego baniaka, bo body innych firm wchodzą bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakiej postury jest syn, ja na swojego zawsze rozmiar w górę. Nie jest jakoś otyly po prostu nie należy też do bardzo szczupłych dzieci. Co do jakości sprawdzaj skład parę rzeczy trafiło się fajnych ale niektóre niezbyt. Choć syn jakoś bardzo ciuchów nie zużywa zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakość ok. Rozmiarowka prawidłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli chodzi o wysokość/ długość to rozmiar w miarę odpowiada rzeczywistemu wymiarowi , natomiast sa to dosc wąskie ubrania. Ja dla syna kupuje zawsze o rozmiar większe . Chociaż teraz taka moda że nawet spodnie dresowe to niemalże rurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×