Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 3

Polecane posty

Zuzanna Amelia æ dziś Duzo jest kandydatek na modelki ? Mam na mysli i te , ktore w ogole sie zglaszaja /przesylaja CV ? Zdjecia ?/ I te z nich , ktore sa aktualne/nadaja sie do tej branzy. x x Bardzo dużo ale w większości, ok 80% do niczego się nie nadaja. Zresztą możesz wejść na pierwszy lepszy portal np na maxmodels i zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy polityka ma zmieniać historie ? Nawet jak głoszą to PAD i premier ? NIE! Polska to kraj w którym bezkrwawe zwycięstwo rewolucyjne jest w pogardzie w przeciwieństwie do krwawych przegranych powstań wspominanych i obchodzonych jak zwycięstwo :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czy polityka ma zmieniać historie ? Nawet jak głoszą to PAD i premier ? NIE! <> To jest rewolucja. PiS zmienia imaginarium historyczne. Wywiad z prof. Rafałem Wnukiem http://lublin.wyborcza.pl/lublin/7,140290,23842188,kto-nie-z-nami-ten-nie-jest-polakiem-tak-pis-buduje-wspolnote.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Czy polityka ma zmieniać historie ? Nawet jak głoszą to PAD i premier ? NIE! Polska to kraj w którym bezkrwawe zwycięstwo rewolucyjne jest w pogardzie w przeciwieństwie do krwawych przegranych powstań wspominanych i obchodzonych jak zwycięstwo x x Niestety wg niektórych musi być krew na ulicach bo inaczej się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pisowskim kraju tylko liczą się krwawe ofiary, żeby była możliwość kolejnych celebracji, stawiania pomników poległym, mszy za śmiertelne żniwa. Tylko martyrologia i wielka smuta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Dlaczego akurat ta ? Czy sie kierujesz w ocenie ? Podoba mi sie to zdjecie z zoltymi kwiatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś W pisowskim kraju tylko liczą się krwawe ofiary, żeby była możliwość kolejnych celebracji, stawiania pomników poległym, mszy za śmiertelne żniwa. Tylko martyrologia i wielka smuta x x Dokładnie. Chyba to wynika z katolicyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś Dlaczego akurat ta ? Czy sie kierujesz w ocenie ? Podoba mi sie to zdjecie z zoltymi kwiatami. x x Po prostu mi się podoba. Ma to coś, jest nienagannie zbudowana, ma duże doświadczenie tylko... Za mały biust. Ale będzie brana pod uwagę. Precja - https://is.gd/ZjmpIV jest OK. Ale to są jej stare zdjęcia... Teraz podobno wygląda nico inaczej... I te tatuaże...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Jesli zalozymy , ze te zdjecia nie byly odpowiednio przerabiane ani manipulowane dla podkreslenia pewnych elementow to ja bym osobiscie absolutnie nie chciala miec jej ciala. Nawet nie chcialabym tych 25 tysiecy z gornego pulapu. Wez ja. Ona jest jak motyl. Jej czas fruwania w tym zawodzie moze byc bardzo krotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Ile ona ma lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
OK Juz znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Jesli ja zatrudnisz to powiedz jej zeby zaczela sobie placic ubezpieczenie - O ile tego nie robi. Ale zakladam , ze nie robi. W tym wieku rzadko mysli sie o zdrowiu w przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Co mylisz o jej zdjeciu z zoltymi kwiatami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
A nie patrzac na jej cialo okiem faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś A nie patrzac na jej cialo okiem faceta ? x x Nie patrze okiem faceta tylko fotografującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
I okiem fotografujacego przepuscilbys to zdjecie z zoltymi kwiatami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Twoim okiem fotografa - Czy to zdjecie bylo jakos manipulowane , specjalnie ustawione ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie manipulowane. To bokeh daje takie dziwne złudzenie. I specjalnie "złapał' troche słońca na soczewke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Nie chodzi mi o slonce. Ale to nie za bardzo jest temat na to forum. No nic. Zakladam , ze jesli ta dziewczyna jest zawodowa modelka to wie co robi i dba o swoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Kolorowych. Tez juz znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beton PiS przemówił. Szydło: Reformujemy sądy, aby protestujący przestali być bezkarni. x Szydło mówi głosem betonu PiS. Protesty to "konsekwentnie zaplanowana akcja uderzania w demokratyczny rząd, aby przejąć siłą władzę". Dla przeciwników PiS "Polacy i polskie sprawy nie są ważne". Pytana, kiedy PiS zrobi z "antypolskimi harcownikami" porządek, mówi: "Po to reformujemy sądownictwo". Ale na konwencję PiS i tak jej nie zaprosili. x To pierwsza tak jawna wypowiedź polityka PiS, w której „reformę sądownictwa” przedstawia się jako bat na protesty przeciw polityce władz. x Całość: https://is.gd/9WFYLX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unia to dobrowolna wspólnota współpracujących ze sobą państw. PiS tymczasem potwierdza swój cyniczny i merkantylny stosunek do tej wspólnoty, uważając, że pod jego rządami nie obowiązują unijne wartości i obowiązki. Tą droga PiS nie przekona Francji ani żadnego spośród unijnych płatników netto, by szczodrze inwestował w Polskę. Tym bardziej że los polskiej demokracji jest niepewny. Bez unijnych pieniędzy wyrównanie poziomu życia między Polską a Zachodem się odwlecze. Winny temu będzie PiS. x Całość: https://is.gd/NYZu65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W pisowskim kraju tylko liczą się krwawe ofiary, żeby była możliwość kolejnych celebracji, stawiania pomników poległym, mszy za śmiertelne żniwa. Tylko martyrologia i wielka smuta x Wracam do wczorajszego tematu bo wczoraj posty nie chcialy przechodzic :) (to nowa sztuczka administracji?!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×