Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 3

Polecane posty

Gość Gocha T
Rescator555 dziś @ Gocha T dziś ..Ale jak wiadomo każde skur/wy/syństwo się kiedyś kończy, PiS już niedługo usmiech.gif i tego się trzymajmy<< A ja bym nie byl takim optymista. To moze potrwac jeszcze nastepne dwie kadencje... x Może ale nie musi i wszystko zalezy od nas wyborców. Ja wierzę że Polacy potrafią wyciągać wnioski i nie dadzą się nabrac na przymilne usmiechy Kacznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Rescator555 dziś Ale jesli ktos pyta, czy ospa jest choroba smiertelna, to co ma na mysli? X X X X Nie wiem. Pytaj osobe , ktora to napisala. X X X X Czesc Shatyn. Ogladam "Dzume" Alberta Camusa. Chcesz linka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn dziś Prezydent: Mamy prawo, by się tutaj sami rządzić. Niech nas zostawią w spokoju x Adrian mówi różne bzdury i nikt go powaznie nie traktuje. nie dziwię się, że jest na spotkaniach wygwizdywany. Kazdy ma to na co sobie zapracowal ;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn dziś Prezydent: Mamy prawo, by się tutaj sami rządzić. Niech nas zostawią w spokoju <> Wg Maliniaka UE to wyimaginowana wspólnota i niech nas zostawią w spokoju. To d**ek nie wie, że dzięki tej wyimaginowanej wspólnocie Polska mogła się szybciej rozwinąć?! ps Czy on przypadkiem nie pasł się w Europarlamencie ?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gap   year
Może obecnie rządzący PiS się obudzi i przestanie bujać w obłokach. Nasz dom 8 lat temu skorzystał z programu termomodernizacji. Dostaliśmy kredyt na bardzo dobrych warunkach, chyba częściowo umarzany. Wtedy rządzili o zgrozo PO i PSL :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petru nie może wjeżdżać do Sejmu. Od marszałka Kuchcińskiego chce 50 tys. zł x x I ma racje. Petru za mądry nie jest ale zakaz wjazdu nie ma żadnych podstaw prawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczyl
Słowa Dudy, że "Unia to wyimaginowana wspólnota, z której dla Polski niewiele wynika" są porażające. Przeciez każdy widzi jakiego postępu dokonano w Polsce za unijne pieniądze - renowacji, budów, dróg, firm z dotacjami - to jest najbardziej haniebna bezczelność, jaką słyszałem. Duda to największe upokorzenie dla Polski. Fakt że ktoś taki mógł zostać głową państwa dalej nie mieści się w głowie. Wałęsa powiedział kiedyś - "macie takiego prezydenta na jakiego zasługujecie". Z całym szcunkiem ale na kogoś takiego nie zasługujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyimaginowana wpólnota -powiedział wyimaginowany PAD. Tylko straty dla Polski będą wymierne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A kogo to goowno obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×