Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Niewolnik84

Niewolnik dla kochających władze i luksus

Polecane posty

Gość Loveluna
Owszem,prawiczek napisał do mnie prywatnie i kontynuujemy rozmowę drogą mailową. Z niewolnikiem nie mam nic wspólnego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wydaje, że ta cała luna będzie chciała wych)ujac prawika na hajs jego starych, ale co ja tam wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może Niewolnik znalazł jakaś inna Panią, z którą się już komunikuje prywatnie, skoro tak nagle zamilkł. Bo śledzę ten temat i Niewolnik dość długo był tu stale obecny a teraz nagle cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewolniku nadal szukasz Pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22:54 Tak, wiem. Ale pomyślałam sobie, że może Loveluna koresponduje prywatnie z jednym i z drugim i zastanawia się którego z nich wybrać. Nie znam się na BDSM, ale przyszło mi też do głowy, że może zasady są takie, że domina może mieć np. 2 pieski. Jest to możliwe, robi ktoś tak czy to nie wchodzi w grę? Uświadomi mnie ktoś obeznany z tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mieć ile chce niewolników, ale najwidoczniej Niewolnik84 jej nie interesuje, bo to stary dziad jest co pierd******alesony przed telewizorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 00:34 Dzięki za wyjaśnienia. Ale wiesz ja nie myślę, że Niewolnik to stary dziad. Ile on ma lat, bo nie pamiętam? Coś koło 33, nie? Facet w tym wieku jeszcze nie jest stary, w sumie kobieta też nie, choć kobiety niestety szybciej się starzeją. Coś czuję, że do Niewolnika ktoś napisał prywatnie i dlatego tak długo, jak na niego, się tu nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno. Niewolnik pisał , że ćwiczy i ma ładnie umięśnione ciało a przy tym jest też przystojny z twarzy. Uważam, że facet z takimi atutami w tym wieku to może się podobać i 20-latkom i 40-latkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że tak pisał nie znaczy, że tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 00:47 Jasne. Ale to akurat można łatwo sprawdzić, napisać prywatnie do faceta, podał namiary na siebie i napisał, że prześle zdjęcia. No ciekawa jestem czy znalazł tą swoją wymarzoną Panią, bo już długo szukał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może napisz do niego i zapytaj, co Ci szkodzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 01:03 Jestem mężatką. Poza tym BDSM to nie moje klimaty, nie chciałabym nikogo upokarzac, wręcz przeciwnie. Ale którejś nocy jak nie mogłam zasnąć natknelam się na ten temat i teraz jestem ciekawa czy Niewolnik znajdzie tu swoją Panią. Nawet trochę pogadalam z Niewolnikiem, prosiłam, żeby mi wytłumaczył na czym zabawa polega, ale to kompletnie nie dla mnie. Zastanawiam się jakie przeżycia z dzieciństwa powodują, że człowiek ma takie silne masochistyczne potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 01:03 Sorry, źle zrozumiałam twoje pytanie. Jestem już trochę zmęczona i nie kontaktuje. Ale przeczytałam twój post drugi raz i widzę, że odpowiedziałam nie na to co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób sobie z Niewolnika prawidzwego sługe. Co to znaczy, że nie twoje klimaty? Każdy chciałby mieć w życiu kogoś, kto by na niego robił. Bogaci ludzie mają kucharzy, ochronę, ogrodnika, lokaja itd. Świat jest oparty, że każdy jest czyimś czarnuchem za przeproszeniem... X Niewolnik nikogo nie znalazł, tylko się poddał i wyjechał do Holandii pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 01:24 No napisałam, że nie moje klimaty, bo absolutnie nie chcę nikogo poniżać, lubię wspierać i pomagać, dawać coś z siebie ludziom. Kiedyś w szkole i na studiach pomagałam znajomym w nauce za darmo i uwielbialam to robić, choć zdarzało się zarwac noc... Moja przyjaciółka tylko dzięki mnie skończyła studia, bo miała 4 braki na pierwszy semestr i dziekan chciał ją wylać, ale ja powiedziałam, że jej pomogę i pokazałam moje zaliczenia w indeksie. Dziekan wyraził zgodę na warunek, ja uczyłam koleżankę bardzo dużo i dziś kumpela jest mgr.inz. chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno, odnośnie kwestii utrzymania. Uważam, że fajniej się samemu utrzymywać niż być utrzymywanym przez kogoś. Wtedy człowiek czuje się wartosciowszy. Odnośnie gotowania i sprzątania, jak ktoś tego nie lubi, można zatrudnić pomoc domową i jeżeli to możliwe godnie jej zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Moi kochani cały czas jestem Śledzę temat Spokojnie.. Młody prawiczek nic nie zadziała na moim temacie :) Pozdrawiam serdecznie Was I czekam na realne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już zdziałał jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewolnik, dzięki na pozdrowienia. No zastanawialiśmy się dlaczego cię nie ma na temacie. Ja obstawialam, że piszesz już z kimś prywatnie. Z Prawiczkiem koresponduje już mailowo jakaś kobieta, chyba Loveluna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewolnik84 najwidoczniej nie ma nic do zaoferowania, skoro nikt z nim nie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiolnik to tylko z takich reklam może skorzystać, wiecznie sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlodyulegly25
W końcu temat upadł, hura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewolnik84 jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Jestem Co może zdziałać młody prawiczek hehe Przepraszam że nie byłem dostępny Miałem trochę pracy Wasza Wysokość Ta Pani która pisze do prawiczka mnie też zaszczycila @ Ale nie nie znalazłem jeszcze Pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Jestem oczywiście że jestem Wasza Wysokość To mój temat zawsze będę Będą tu też takie przychlasty jak młody uległy czy prawiczek Czyli Muchy.. Ale hehehe wstyd mi za was żałosne słabe ulegle istoty :) Takimi uległymi Gardze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Jestem dostępny na forum zapraszam i oczywiście @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawiczekCuckold97
I dlaczego kłamiesz? Ja mam kontakt z moją Panią, boską LoveLuną. To jest Bogini i Królowa i z tobą nigdy nie była w kontakcie, to dlaczego kłamiesz smutny staruchu? Żadna cię nie chce i się z tym pogódź, zamiast obrażać moją Panią. Wysokość nie kontaktuje się z takim plebsem jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrości Ci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawiczekCuckold97
Ale mnie wkurzyłeś. Jakbym wiedział, gdzie mieszkasz to bym cię odwiedził w tej twojej lepiance czy domku z dykty i zrobiłbym z tobą porządek, starcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×