Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Niewolnik84

Niewolnik dla kochających władze i luksus

Polecane posty

Gość Niewolnik84
Co zrobię nic nie zrobię Wasza Wysokość Będę wykonywać polecenie Pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego piszesz, że będziesz stał na ulicy, a nie masz odwagi wrzucić tu swojego zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Nie rozumiem po co pytanie co było by gdybym stał nagi na ulicy i widzi mnie ktoś znajomy? Pani chce, tak musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współcześnie ludzie cenią sobie w życiu wygodę i unikają dyskomfortu. Często wręcz panicznie obawiają się bólu fizycznego. Mnogość tabletek, żeli, zastrzyków znieczulających w trakcie zabiegów medycznych, pomaga uporać się z tym lękiem i szybko zlikwidować ból gdy tylko się on pojawi. Coraz większą popularnością cieszą się kliniki leczące przewlekły ból występujący w wielu chorobach somatycznych. Brak bólu wpływa kojąco na nasze ciało i samopoczucie. Człowiek, który nie odczuwa bólu jest szczęśliwszy i bardziej chętny do działania. Przy takim zestawie danych, trudno zrozumieć postawę wielu osób które poszukują albo nieświadomie prowokują sytuacje i zdarzenia mogące zadać im ból zarówno fizyczny jak i psychiczny. Osoby o takich skłonnościach określa się mianem osobowości o strukturze masochistycznej. Cechą charakterystyczną tej osobowości jest przeżywanie i mówienie innym o swoim cierpieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie osoby mają skłonność do użalania się nad sobą, przeżywania uczuć złości, urazy i oburzenia wobec sytuacji, która je spotkała. Widzą siebie samych jako niesłusznie cierpiące, prześladowane przez pech, wrobione przez innych, nie widząc przy tym swojego udziału. Często takie zachowanie wzbudza u innych uczucie irytacji i złości, prowokując atak. Odczytywane jest to przez osobę masochistyczną jako odrzucenie przez co jeszcze bardziej pogrąża się w cierpieniu. Trzeba zaznaczyć, że osoba o cechach masochistycznych, świadomie nie chce oddziaływać w ten sposób na otoczenie. Świadomie chce tylko poinformować innych o swoim cierpieniu, jednak częstotliwość i sposób podania tej informacji karze wnioskować, że kryje się za tym coś więcej. Nieuświadomionym powodem takich zachowań jest chęć zwrócenia na siebie uwagi, co chroni taką osobę przed utratą relacji z innymi. Osoba masochistyczna w nieuświadomionym konflikcie wewnętrznym, woli przeżywać cierpienie zadawane przez innych, niż skonfrontować się z poczuciem straty i odrzucenia. Dzięki psychoterapii i po zastosowaniu analitycznych technik, możliwe jest wydobycie tego konfliktu, ze sfery nieświadomej do świadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym z mechanizmów kształtowania się osobowości o cechach masochistycznych są rodzice, na ogół chłodni emocjonalnie, którzy niechętnie i niezbyt troskliwie opiekują się swoimi dziećmi. Często w takich rodzinach dochodzi do odwrócenia ról, w których dziecko czuje się odpowiedzialne za swoich rodziców. Jednak ci sami rodzice, w sytuacji gdy ich dziecko jest chore bądź uległo jakiemuś wypadkowi (cierpi), potrafią okazać rodzicielskie ciepło i troskę. Dziecko uczy się, że choć na ogół jest przez rodziców pomijane i odrzucane, to przynajmniej w chwilach cierpienia może liczyć na ich miłość. Taki mechanizm może ulec utrwaleniu i przeniesieniu na relacje z innymi ludźmi w dorosłym życiu. Bibliografia: McWilliams. Nancy. (2009) Diagnoza Psychoanalityczna. Gdańsk: Wydawnictwo Psychologiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Hehe znowu :) dziękuję za wywody Hmm Odp na pytanie Mogę pokazać psa oczywiście przecież pisałem że zdjęcie mogę podesłać na @ Wasza Wysokość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego tutaj nie wrzucisz zdjęcia? To jest moje pytanie? Dlaczego tuttaj nie wrzucisz? Dlaczego, dlaczego, dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Bo chce by psa widzieli zainteresowani I osoby które chcą kundla a nie ci którzy tylko sieją hejt Wasza Wysokość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to się nie rozreklamujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DissNANiewolnika
Robisz jedno, mówisz drugie Chcesz mnie sięgnąć, lecz nie umiesz Wbijasz drzazgi wciąż, taki mały z Ciebie Pinokio Flow drewno, su)ko masz tupet Gadasz ścierwo, bo jesteś w du)pie Rośnie Ci nos, taki mały z Ciebie Pinokio Taki mały z Ciebie Pinokio, taki mały z Ciebie Pinokio, mały z Ciebie jest Mały mały Pinokio, mały mały Pinokio, mały mały Pinokio, mały z Ciebie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś na ulicy też mogliby Cię oglądać ci, którzy sieją hejt, więc co Ci za różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demonicznaaa
Jestem młoda, atrakcyjna i Dominująca. Fetysz stóp, butów, bielizny, poniżanie, deptanie, plucie, policzkowanie, kopanie jąder, bicie , strapon, buttbombs, feminizacja, dominacja erotyczna itd. Jestem otwarta na propozycję. Tematyka spotkania do uzgodnienia, aczkolwiek uwielbiam kiedy uległy oddaje się w moje ręce. Spotkania w klimacie soft lub hard. Potrafię być naprawdę brutalna. Dominację mam we krwi. Sesję ze mną są jak terapia dla twojej umęczonej duszy. Czysta przyjemność. To mój zakres. Moneyslave. Kocham waszą kasę!!! Więc za możliwość kontaktu z Piękna Panią musicie płacić. Zero wyjątków. Ja tu rzadzę!!! Zamknij morde!!!! I wykonuj rozkazy!!!! Bede bila Twoja d**e szpicruta a moje szpile maja lsnic!!!!! Możliwe sesję z dominującą koleżanką! Uwielbiam dostawać na spotkaniu prezenty takie jak bieliznę czy alkohol. Pończoch i kwiatów nigdy dość. Nie podoba ci się? Nie pisz i nie zawracaj mi głowy! To ja decyduje kiedy odpisze i to ja decyduje kiedy się spotkamy. Bądź cierpliwy. To Wy jesteście dla mnie a nie ja dla Was! Na spotkaniu nie rozbieram się do naga! Żadnego sexu! Nie szukam do związku! Tylko ulegli, żadnych dominujących czy switch. Bajkopisarze i fantaści won !!!! Mój czas jest cenny i szukam TYLKO I WYŁĄCZNIE zdecydowanych. Tylko! Nie chcesz płacić, nie chcesz się spotkać-nie pisz!!. Chcesz marnować mój czas-nie pisz!!! Jestem REALNA I KONKRETNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Przestańcie mnie obrażać głupie k***y Hehehehe :) Jak was dojadę tępe suki to będzie po was Hmmm Zapraszam zainteresowana laski na @ Jestem obecny na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Chętnie robię minetke, im bardziej śmierdzi rybą tym lepiej hehehe Pisz na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Heheheh dzięki za reklame pajacu Jest jakaś chętna Pani, pokaż stópki hehehehe Zapraszam na @ jestem na forum Co Pani karze to robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Proszę się nie podszywac Jestem dostępny na forum Masz rację na ulicy też będzie mnie oglądać wiele osób wasza Wysokość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Ale na ulicę wystawi mnie Pani lub Pan a nie sam Więc czemu mam sam wystawić zdjrcie skoro mogę na @ wysłać dla zainteresowanych Wasza Wysokość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Pod tematem jest mój @ więc zawsze można napisać odp praktycznie odrazu jak nie tu to ma @ Wasza Wysokość I ps Wiadomo że jeśli Pan lub Pani każe stać na ulicy to ludzie będą się śmiać nagrywać itp Ale to będzie na rozkaz a o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Uważasz że powinienem wystawić tu nagie zdjęcie Wasza Wysokość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Po co Wy się podszywacie pod mój nick i obrażacie ludzi hehe przecież to żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Zapraszam do zapoznania się z tematem Jestam dostępny na forum i @ I to jestem realnie ja.. Więc przepraszam za wcześniejsze odp których nie udzieliłem Zresztą to chyba widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Witaj Demoniczna kłaniam się do Stóp wasza Wysokość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Zapraszam osoby z którymi rozmawiałem Poza wiadomo kim :) Jestem dostępny moje drogie Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Jestem dostępny zapraszam Panie i Pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Jeszcze raz przepraszam za kłopot jeśli chodzi o hejt i podszywaczy Każda z Pan i Par Zainteresowanych posiadaniem psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Każda księżniczka może ze mną robić co chce Najchętniej liże stopy Brudne, lubię też wąchać kobiece krocze w czasie okresu Hahaha :) Zapraszam na @ Nie zwracajcie uwagi na poprzednie posty Wasza Wysokość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×