Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lekarz chce się ze mną ożenić doradzcie

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny,wdalam się w romans z lekarzem.On wolny,ja zonata dzieciata.Ja zwykle dziewczyna on wiadomo,nie dość,że przystojny to i wykształcony....Nalega,żebym odeszła od męża i zamieszkała z nim i założyła rodzinę.Z mężem mam się nie bardzo układa,jednak mamy już te swoje przyzwyczajenia znamy się 15 lat.Co byście zrobily?Trochę szkoda przekreślić mi całe swoje życie bo jest ryzyko,z drugiej strony czy warto się ciągle kłócić i żyć z dnia na dzień? To nie jest prowo,nie mam czasu na zakładanie jakiś prowokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w tej bajce były smoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy bym nie zostawiła rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy z lekarzem uciekaj oni nie są normalni jak lubią kroić ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,właśnie szkoda mi że swoim dzieciom zabiorę ojca.Oni bardzo to kochają,ale z drugiej strony co ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goła babska doopa
baba pustak leci na kase i pozycje społeczną, nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz szansę więc wykorzystaj ją bo inaczej będziesz całe życie żałować. Dzisiaj rozwód nie jest żadną tragedią. Skoro mąż nie sprawdził się to trzeba ratować życie i iść dalej. Nie jesteś niewolnikiem męża i jego rodziny. Dzieci pozostaną z tobą albo z mężem ale to nie wyklucza dobrego kontaktu z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nigdy bym nie zostawiła rodziny > ale ty nie jesteś pustakiem z wioski jak ta tępa dzida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś aby ją ten lekarz kopnął w doope jak znajdzie inną, bo tak też będzie, karma to wredna ku/rwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten lekarz jaki desperat to ja matki z dzieckiem bym nie chciał a jestem 30 letnim prawiczkiem na utrzymaniu matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze zenia się z lekarzami wiec jeśli jesteś na niskim szczeblu społecznym to lepiej odpuść bo z tego powodu „co inni lekarze powiedzą” wasz związek się rozsypie. No chyba ze jesteś dobra szycha to jak najbardziej postaw wszystko na jedna kartę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i lekarz chce kobiete, ktora pisze, ze jest zonata?:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ma żonę? Może była na wycieczce w Holandii? Hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie lelarze to już nie mają żadnego prestiżu spoleczego. Za wiele przeżyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dzieci tez ma z zona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:42 no wyobraź sobie,ze chce i jest tego pewien. Dzieci mężowi nie zostawię,to już sama bym wolała wychowywać. Zwykłą dziewczyna ze mnie,nie jestem lekarzem czy prawnikiem,tego się boję bo to dwa różne światy. Romans tak,ale nie wiem boję się ze to się nie uda .Jemu już nie zależy na romansie,on chce mnie mieć na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jaki ma kierunek czy ma dyżury w szpitalu wtedy często bzykają się z pielęgniarkami albo z pacjentami! A jak jest ginekologiem to unikaj jak ognia w Zabrzu gwałcił pacjentki drugi " Na cztery lata więzienia został skazany ginekolog, który zgwałcił swoją pacjentkę. Kobieta była wtedy pod wpływem środków znieczulających. Mężczyzna ma też 10-letni zakaz wykonywania zawodu, musi też zapłacić 40 tys. nawiązki dla swojej ofiary. Prokuratura domagała się kary ośmiu lat pozbawienia wolności, a pełnomocniczka ofiary – dożywotniego zakazu wykonywania zawodu lekarza" a ilu jeszcze ginekologów co skrzywdziło i pacjentki wstydzą się przyznać bo były same bez partnera podczas badania cipki bo tępe wstydził się ukochanego szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma dzieci,żony nie ma tzn po rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i lekarz chce kobiete, ktora pisze, ze jest zonata?pechowiec.gif gość dziś 20:42 no wyobraź sobie,ze chce i jest tego pewien. xxxx tuman, k***a tuman z baby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś tuman nie o tym wątek kto jest tumanem. Prosilam o rady,żebyście wyrazili swoje zdanie.Spojrzeć na to sytuacje z boku,a nie o obrażanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos? cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś z zachodniopomorskiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.09.03 Dla mnie lelarze to już nie mają żadnego prestiżu spoleczego. Za wiele przeżyłem. Zgłoś Lekarze to mordercy seryjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×