Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GosiaKin

Juvit co sądzicie?

Polecane posty

Gość GosiaKin

Cześć kobitki :) Chciałabym zapytać Was ze względu na zbliżający się okres jesienno-zimowy ja dbacie o zdrowie swoich pociech? My trafiliśmy z mężem ostatnio na Juvit, a w szczególności chodzi nam o Juvit Baby D3 i C. Czy wybieracie je dla swoich dzieciaków i co możecie powiedzieć, warto? Z góry dziękuję za każde porady, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesssu a juz sie balam ze to kolejne wymyslne imie dla dziecka :D Teraz juz nie wyczujesz co imieniem, a co nazwa " leky" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Dla świnek morskich go kupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej swince wypadala siersc, miala cala d**e lysa,daje im do poidelka tabletke wit C , witamina sie rozpusci, ale wlosy ladnie odrosly i swinia jak nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Nie pamiętam ale witamina c dodana do wody szybko sie utlenia i woda nie ma juz takiej wartości, ja podaje ja malutka strzykawka, parę kropelek na jedna świnkę : ) i nawet nie musi być codziennie, wystarczy seria co jakis czas... A duży niedobór moze powodować niedowład kończyn i nawet śmierć wiec warto ja podawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie wiem, tylko ja nie daje kropelek do poidelka, bo to zawiodlo, a tabletke z wit C , woda robi sie zolta, jest co dzien wymieniana. Moje swinki nie chcialy kropelek do pyszczka, jedna to w ogole ciezko utrzymac. Probowalam skropic salate, ale tez nie pomagalo. Jedna swinia juz byla bluska smierci, osowiala, z gola dupa, z ropiejacymi chrostami. Fee.. Wazne ze tak dziala i swinia ozdrowiala. Mam dwoch samcow, jeden to gej :x ciagle probuje przechedozyc tego drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykła Wit d, którą każdy powinien przyjmować to co tu sądzić na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×