Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zostalam wzieta sila

Polecane posty

Gość gość

Miesiac temu spalam z dziecmi u tesciow bo bylo pozno a nie lubie jezdzic gdy jest ciemno. Dzieci spaly osobno a ja polozylam sie w pokoju szwagra bo mial wrocic nazajutrz. Bylo kolo polnocy gdy sie przebudzilam bo ktos zapalil swiatlo i chodzil Po pokoju. Okazalo sie ze szwagier wrocil wczesniej i byl pijany. Wstalam zeby sie przywitac i zwolnic jego spokoj mialam isc do dzieci i z nimi przespac noc,ale szwagier powiedzial ze moge zostac a on pojdzie na kanape do salonu. Tak wiec polozylam sie dalej a szwagier poszedl. Po jakiejs godzinie znowu sie obudzilam lecz tym razem szwagier stal przy lozku nago a ja bylam bez majtek. Gdy powiedzialam Co on robi glosniej myslac ze sie przestraszy i pojdzie sobie on zakryl mi buzie i zaczal mnie obmacywac. Zerwal mi koszulke i lezalam nago. Usiadl mi na piersiach tak ze mialam jego penisa na twarzy a jego jaja na ustach. Probowal mi wlozyc do buzi a reke wlozyl mi w cipke. Po chwili obrocil mnie na brzuch i wlozyl mi w d**e ale bardzo szybko ze bolalo. Nie mialam sily krzyczec ani cokolwiek zrobic. Lezalam jak kloda a on robil ze mna Co chcial. Gdy wlozyl mi w cipke modlilam sie zeby skonczyl juz mialam okres wtedy tak wiec nie Balam sie ze zaciaze. Ale gdy dochodzil spuscil sie mi na szyje i twarz a fiuta brudnego od krwi wlozyl mi do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale mialas chodz chwile przyjemnosci i orgazm. A szwagier ma dobry sprzet?? Jak dlugo w pipci pracowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urzekła mnie twoja fantazja juz sobie strzepales ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ufff już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bla bla bla a ja jestem królem angli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miala okres i spala bez majtek spoko hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale miałam tampon dwa numery większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy mialam 15lat moj kuzyn ktory mieszkal obok nas zobaczyl jak sie kapalam i depilowalam sie. Zrobil mi zdjecie i szantazowal mnie ze pokaze to wszystkim jesli nie zrobie Co on chce. Jestem lekko przy wadze i piersi mam duze i brzuszek tez mam. Gdy bylam sama przez tydzien bo rodzice wyjechali on przyszedl z 3kolegami i kazal mi sie rozebrac przy nich i robic Co mi kaza. Przywiazali mnie do lozka za nogi i rece . Cala noc i dzien tak lezalam a oni pili .Ogolili mi cipke wkladali rozne rzeczy do cipki i tylka takie jak butelki od piwa rure od odkurzacza i wlaczyli go swoimi k****ami dotykali wszedzie. Ocierali je o mnie i spuszczali sie na mnie. Wlozyli mi wibrator i patrzeli jak dochodze. Zaden mi nie wsadzil w cipke swojego fiuta ale palce i nawet dlon mialam w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać, że dziewczyny jeszce nie miałeś, p****li sie naoglądałeś, do realu to się nic nie ma.. chyba jakis 12 latek to wymyśla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do szkoły mały walikoniku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×