Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Pierwsze odchudzanie, szukam porady

Polecane posty

Gość gość
Każda pora jest dobra aby się odchudzać nie ma znaczenia czy to wiosna czy lato.A dzięki Foreverslimowi odchudzanie wcale nie jest takie trudne.Na pewno jest znacznie łatwiej niż na samej diecie.Ważne jest również to że po skończonej kuracji nie ma efektu jo-jo czyli odchudzanie jest trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda pora jest dobra aby się odchudzać nie ma znaczenia czy to wiosna czy lato.A dzięki Foreverslimowi odchudzanie wcale nie jest takie trudne.Na pewno jest znacznie łatwiej niż na samej diecie.Ważne jest również to że po skończonej kuracji nie ma efektu jo-jo czyli odchudzanie jest trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lidka
W moim przypadku bardzo skuteczne okaząło się zastosowanie Foreverslim. Po tych tabletkach pozbyłam się nadwagi w 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Magda B
Ja gdy się odchudząłam,. to zdecydowałam sie zastosowac Foreverslim i było to jak najbardziej dobre wyjście z sytuacji. Ale ja wtedy miałam 23 lata i byłam po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Slimunox pomógł pozbyć się sporej nadwagi.Dzięki dobrze skomponowanemu składowi tych tabletek w trakcie brania nie ma napadów głodu ,nie miałam chęci sięgania po słodycze.Mam nadzieję że już więcej nie przytyję ale jakby coś takiego się zdarzyło to bez wahania sięgnę po te tabletki jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie sensacją jest to jak działa Slimunox.Nigdy wcześniej nie pomyślałabym że tabletki mogą być aż tak skuteczne.Dobrze sie stało że dałam się namówić na jego zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może bloker apetytu? będziesz mogła ustabilizować swoje posiłki i bez problemu ograniczysz słodycze czy jakieś przekąski, sama się wspomagałam fitt spray pro i po dwóch miesiącach nie poznaje siebie, juz go nie stosuję bo nauczyłam odżywiać się regularnie a przez ten czas schudłam 9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Alina
Ja musiałam walczyć z nadwaga jaka pozostała mi po ciązy. I tu nie ukrywam, że bardzo dużą rolę odegrało obok diety zastosowanie Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi i myślę że już nic innego nie będziecie stosować. Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Gdyby jakiekolwiek tabletki działały to ludzie byliby szczupli. Zdrowa konsekwentna kuracja naturalnymi ziołami Tybetańskimi i zdrowa dieta jak najbardziej ale tabletki? po co sobie niszczyć żołądek dla i tak szybkiego efektu jo-jo . Różne diety typu: dieta proteinowa dr Dukana, dieta 1000 kalorii ,dieta 1200 kcal, dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych ziół w postaci suszu a nie chinskich tabletek czy proszków udających tylko oryginalne Tibetan herbs. A inne tabletki i proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp to bardzo TOKSYCZNE trucizny. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu. To naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią i z własnego doświadczenia namawiam na kurację ziołami Tybetańskimi, ja naprawdę przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc właśnie Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu mocno podkręciłam swój metabolizm i dużo schudłam poprawiając zdrowie oraz komfort swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mirella S
Mi podczas odchudzania bardzo pomogło zastosowanie Foreverslim, ale zrobisz jak będziesz chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mariola 34
I ty się dziwisz, że miałams brzuszek pijąc kilka piw dziennie, minimum jedno? To już zakrawa prawie na alkoholizm... A co do odchudzania, to dieta z ujemnym bilansem kalorycznym, do tego ćwiczenia i to systematyczne, a nie od czasu do czasu i przydałby się jakiś suplement. Ja akurat podczxas odchudzania stosowałam Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie odstawiaj, jedz wszystko, regularnie i mało i ćwicz :) bądź systematyczny przede wszystkim warzywa, i owoce. unikaj weglowodanow i prostych cukrów. Ćwicz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimunox był pierwszym suplementem jaki zaczęłam stosować i okazał się on od razu skuteczny, więc jestem jak najbardziej za, natomiast ciężko odnosić mi się do innych suplementów bo nie miałam z nimi styczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bogusława
MI w odchudznaiu bardzo pomogło zastosowanie Foreverslim. Wreszcie pozbyłam się nadwagi i mało tego, znów mieszczę się w rozmiarze 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów są tabletki Slimunox.Mi dzięki tym tabletką udało się zrzucić całą nadwagą z którą walczyłam jakiś czas.Dla ważną rzeczą było to że te tabletki pozwoliły mi zrzucić te kilogramy w sposób bezpieczny dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sławka
Moim zdaniem jeżeli chodzi o odchudznaie to nie ma lepszego sposoby jak zastosowanie Slimunox. Ja w każdym razie w 3 miesiace pozbyłam się całej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lucyna R
Ja podczas odchudzania zdecydowałem się na zastosowanie Shape Up i moim zdaniem zrobiłam bardzo dobrze, bo w końcu moja waga zaczęła spadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mirka
Mi w odchudzaniu pomogło zastosowanie Slimunox. Moim zdaniem obecnie jak sie chcesz odchudzić to bez suplementu nie dasz rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi

a myślę że już nic innego nie będziecie stosować.

Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo.

Z autopsji bardzo polecam zioła Tybetańskie na odchudzanie.

Sprawdzone. Kupuję na odchudzanieziolatybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×