Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blednygosc

Nowa dziupla

Polecane posty

Gość gość sk
Co? wczorajsza?? pff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
Chcę I żeby fusy nie fruwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
Nie-e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
O Boziu, jak ja się zachowuję. Jeszcze raz. Nie dziękuję. A kawę poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
I jeszcze uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędny jakbym wszedł do Twojej głowy to by jeszcze było miejsce dla Twojego starego he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
I jeszcze dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób, Błęduś, zrób :) podłączę się :) bo na kawkę widzę się spóźniłam Dzień dobry mówi wsjem miłym Paulinka:) PS. A co to za nowa dziupla właściwie? Muszę się tu jakoś umościć żeby się poczuć jak u siebie bo na razie tak nieco nieswojo mi tu... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotla
Hejka Błędny :) Miłego weekendu Co życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia. Mój weekend to arbait ale za to z wymiernymi korzyściami :P Ja też Wam miłego życzę Dobra będzie tego, kto się rozbiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arbeit w burdelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bledny, jednak odwal Ci bez sexu. Szkoda ciebie ale sam jestes sobie winny. Zwiazek bez przyszlosci i Twoja odjechana psychika. Spedzisz tu dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugie lata. I niewiem czy sie opamietasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mi to czasami przechodzi przez głowę, gościu. Jednak nikt nie wie tego co ja i skoro tkwię w tym w takiej formie to znaczy że cena jest do zaakceptowania nawet przy fiasku. Poza tym o wartości świadczy cena jaką jesteśmy w stanie zapłacić. Odpowiedz sobie sam z kim mam do czynienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, ze wysoko ja cenisz! tylko dlaczego siebie tak nisko? Ale co tam! :-) Milego weekendu i nie pracuj za duzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję odpowiedzi.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Mało wesoło w tej nowej dziupli :( Składam oficjalne zażalenie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
No trochę tu nieswojo, najpierw te wszystkie kafe-stwory, a teraz jeszcze prywatne wycieczki, Nie nie, tak nie może być musimy tu urządzić wszystko po swojemu i ja już mam wszystko obcykane zrobimy tak, kanapę przepchamy stąd -tam stół przepchamy stamtąd -tu, szafe przepchamy tam A co on tu trzyma ten Bleduś? o nieee jakieś rupiecie Niektóre z tych rzeczy trzeba chyba wywalić, co nie? I uwaga na głowy, bo będziemy wywalać przez okno I trzeba dokupić jeszcze jedną szafę na nasze sukienki No ;) tak zrobimy, Bleduś będzie zachwycony ;) Dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
Jeszcze jedna powiaxasz? to bedzie zadowolony skoro tylko jedna to jestescie minimalistkami Kamien z serca:) Milfej ...niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co dokupować? Widziałam taką jedną piękną w muzeum secesji tam nie było cen, więc chyba można by za darmo... :classic_cool: i jeszcze taki szezlong mi się podobał oraz parawan.... i kredens a także sekretarzyk aha, toaletka też fajowa była no i fotel... cholercia, chyba miejsca nam nie styknie :o Trza poszukać większą dziuplę tzn. komnatę Dzień dobry w tę przepiękną wrześniową niedzielę:) - Paulinka Koelio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
A komodki ladnej nie bylo? Nie eapomnij o komodzie Nie chcesz chyba zeby blederas musial 2 razy nosic w koncu podobo dbacie o niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
Hee-e-e-e smofciu :classic_cool: :) Masz rację sis, tak właśnie zrobimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, tak, kochany Smofciu, była :) Widzisz co byśmy bez Ciebie zrobiły? 👄 Także jeszcze komódkę trzeba uwzględnić przy wybieraniu nowego metrażu - Paulinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smog
A po co wam nowy metraz ? Bledny odstapi wam swoj zrobi sobie przytulny kacik w piwnicy i wszystko sie zmiesci a i zadowoleni beda wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×