Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blednygosc

Nowa dziupla

Polecane posty

Gość Smof
Poniewaz upatcie Mnie wylogowuje oznacza to tylko jedno pora sie chwilowo pozegnac Bawcie sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
Smofciu jak musisz to idź... ale wracaj szybciutko, bo ten ... bo bez ciebie kijowo...i w ogóle.... i będziemy tęstknić :classic_cool: i smofciu ten... a jak będziesz wracał to wstąp do tego muzeum i przetransportuj nam te wszystkie mebelki co? prosimy :) Nikt się nie będzie czepiał bo one są za darmochę aha i dzisiaj niedziela, to może być zamknięte, to tego.. masz tu taki mały tentegesik od if i tym sobie otwórz :classic_cool: i wracaj szybciutko smofciu z naszymi mebelkami czekamy smofciu :classic_cool: pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Smofciu, wracaj szybciutko bo musisz jeszcze nam te mebelki poustawiać :classic_cool: nie martw się, że nie wiesz gdzie co i jak my Tobą z przyjemnością podyrygujemy w tym celu przygotowałam już batutę - Paulinka K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ĐUPA         SMOFA
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Paulinko wypiertalay i nie wracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzaca pipunia paulinki
Smof wroc bo mnie juz swedzi a myc sie nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jedziecie ze mną na wycieczkę dzisiaj? Smofik za ten czas uwinie się z meblami a my brykniemy na Katowice a później do mnie. Zahaczymy o jasną górę bo słyszałem że tam jest bardzo jasno i wysoko a poza tym kupie Wam lody i watę cukrowa i lizaki (nie zapomniałem tym razem ) :D To co o 10-tej wyjeżdżamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
Ej ty zobaczysz jak przyjdzie Bleduś to to tak ci wkula, że zobaczysz a ja mu będę pomagać, tymi ręcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie sk mam plan. Weźmiemy też kolegę na wycieczkę (do bagażnika) i zostawimy po drodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
No I Tośki samochodem Ona ma w bagazniku łopate i czarny worek A ostatnio wykopala dla mnie dołek, taki na 1,5 metra, ledwo zwialam :classic_cool: No więc przewieziemy gościa w tym bagażniku, napedzimy mu strachu i wypuscimy gdzieś w lesie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
I to bez gaci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Dobry plan nie jest zły ;) ;) O 9:58 zaczęłam wycieczkę o nazwie praca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak zawsze goowno :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ho ho
Cuś ta nowa dziupla pechowa od samego poczotku!! Błeduś musi presjo wywarto przez If nie za bardz dobże wybrał lokum. Za blisko żacholeckiego lasu,rewiru tego Zboja!!? Jest chyba za nisko usytuowana zare jakeś szemrane typy chciały jo adoptować do swoich ciemnych interesow,tere to!!? Gośc jest taki zły,bo może juz on tam był pierwszy,abo miał upatrzono na skrytke w razie draki przed Panem z Iczina!!? Te proby urzodzania przemeblowywania tak na niego podzialały!!? Może jest znowuś zbyt wysoko bo Tosia sie zgubila i nie może trafić do niej,a bez Niej jakos smutno tu i ..tęskno!! Ps. Jak już wruci Błeduś i bedziecie uprzotać dziuple z nieproszonych ,,gości'' to mnie zamiećcie w dole Tosie na odobno kupke ,nie chce leżeć z ho hooyem razem pogżebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bedziecie do siebie wybornie pasowac Ho ho i Ho Hooy! :-) zajepiasta z was para! To czego znowu chcesz? Nie marudz! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oryginaly były ho ho
Ho ho ale z ciebie to hooooy wiesz. Ci powiem coś. Tu coś próbujesz..naśladujesz. I ci lipa wychodzi. Ja jak napiszę to choć wiem, że co najmniej jedna osoba się uśmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ho ho
Tak i ja wiem kto,pewnie Ty sam!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
Dzień dobry; o matko i córko ,co za haos tu powstał.Moi drodzy,wszystko jest załatwione.Otóż kiedy przeczytałam o tych fotelach,szezlongach i sekretarzykach,to się przestraszyłam,że te wszystkie graty do dziupli... za Chiny nie wejdą.Nawet Smof nie da sobie z nimi rady.Jak jeszcze przeczytałam o łopacie,worku i dołach,zadrżałam... Nie znam jednak rzeczy niemożliwych.Znalazłam w Jiczinie idealną dla nas wszystkich metę w wieży Vlasicka Brana. Moją bryką mini cooperem przewiozłam graty z muzeum - wszystkie jakie tam były.Ustawiłam.Pozamiatałam.Wypryskałam odświeżaczem powietrza i już.Możemy się wszyscy wprowadzać.O kurcze,zapomniałam wygasić zapalone w każdej komnacie trociczki buddyjskie.Lecę,bo się fotele i serwantki spalą..... P.S. Paulinko,powiedz Sk.,że jest niesprawiedliwa.Ten dół był tylko dla wyrównania Waszego wzrostu i nie aż tak głęboki i przecież zainstalowałam tam windę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
16:40/ Nikt nas nigdzie nie pogrzebie.Mamy szable,pistolety łopaty i dwie proce.Nie damy się ani hejterom,ani zazdrośnikom,ani tym co mają mózgi w poprzek. Naszą najtajniejszą bronią jest nasz wdzięk osobisty i nie dostrzeganie kogo dostrzegać nie warto. Też Cię lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
Dopisek do 18:41/ Mam jeszcze kuszę do podwodnych polowań.Na sucho też działa i bez maski,żeby nie wystraszyć Sk i Paulinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
16:40/ Nikt nas nigdzie nie pogrzebie.Mamy szable,pistolety łopaty i dwie proce.Nie damy się ani hejterom,ani zazdrośnikom,ani tym co mają mózgi w poprzek. Naszą najtajniejszą bronią jest nasz wdzięk osobisty i nie dostrzeganie kogo dostrzegać nie warto. Też Cię lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O qrcze Felek, ale się działo. Jupiiiii mamy nową większą metę z buddyjskimi klimatami :D czy budda wypinał tyłek? ... 😴 tak tylko pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz do sk. Ty wiesz co? Dziś wjechałem do pewnego miasta i patrzę a tam na rejestracji sk. Ucieszyłem się że ciebie widzę i macham, macham a tam jakiś dziadek za kierownicą. No nic jadę a tu następny z sk na rejestracji. Więc macham, a później następnemu i następnemu. Później dopiero sobie przypomniałem że wiem jak wyglądasz i już nie machałem każdemu kto jeździł twoim samochodem. :D Strasznie dużo masz tych aut wiesz sk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
Budda nie wypinał.Siedział po turecku i w pulchnych dłoniach trzymał aromatyczną długą miotłę trociczkową.Minę miał niezbyt szczęśliwą,bo pomykałam w komnacie w espadrylach bez pokłonów i innych hołdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
To nie jest zły pomysł.Jak się ten ktoś wypnie,to można mu tę wiązkę kadzidełek zainstalować nie koniecznie w dłoniach.Aromaty może wtedy wydmuchiwać ustami. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
Uszami i nosem też może.Na wszystkiecztery strony komnaty.GENIALNE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×