Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość od zera razem

Poznam kobiete która nie ma nic tak jak ja, zaczynajmy od zera

Polecane posty

Gość gość
Jedyne co kobieta wnosi do związku to dziura między nogami. Resztę facet jest w stanie sam sobie załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj zawod to trzepanie kapucyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W wieku lat 40 to juz kazdy cos ma!!! xxx Oczywiście, że już każdy coś ma. Ja mam zmiany zwyrodnieniowe stawów, chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa, słaby wzrok i słuch też już nie ten, do tego astmę oskrzelową i sztuczną szczękę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 9:30 zapomniales jeszcze dodac zryta pusta glowe, hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Akurat nie mam tej przypadłości co ty, musisz nieźle kombinować :-D pewnie rente byś chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty juz w trumnie pewnie lezysz, hehehehehe bez zebow, buuuuuuuuu to pewnie dobrze ciagniesz, hehehehehehehehehehehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku 40 lat to każdy powinien coś mieć... no sory, chyba, ze jest patologią i całe życie chlał i balował żyjąc na garnuszku rodziców.. Tak samo kobieta w wieku ok. 40 lat to ma już coś swojego, nawet po podziale majątku z byłym mężem buhahah. Plus najczęściej ma też dzieci, więc musi im zapewnić byt. Po co takiej nieudacznik? A znowu młoda 20-latka też nie weźmie takiego, bo jak ma się dorabiać, to z równolatkiem, a jak weźmie starego pryka, to on ma mieć kasę, coś za coś, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam nic :) Kobieta, 33 lata, praca za niską stawkę, wynajęty pokój - byłoby mnie stać na kawalerkę ,ale chcę odkładać. Oszczędności rzędu kilkunastu tysięcy. W skali życia i zakładania rodziny to praktycznie nic. I czasem chciałabym poznać takiego księcia jak autor - nie zależy mi na majątku,bo i tak nie mam, a dorobić się byłoby razem o wiele łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego się dorobić w tym kraju, chyba garba. Podwyżki wpíerdôlą nas z kopytami a płaca jaka jest każdy widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kobieta może nic nie mieć bo to kobieta. Mężczyzna powinien posiadać chociaż małe mieszkanie i samochód. > hahahahaha, macie kur/wa swoją równość, wielkie GÒWNO, baba może hooja mieć ale facet już musi, bo to facet, ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zera razem
gość dziś Autorze,a gdzie mieszkasz? Z rodzicami? Pracujesz? > mieszkam w mieszkaniu, bez rodziców, pracuje ( choć nie z wyboru )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zera razem
gość dziś Autorze jaki masz zawod? Pracujesz? Zgłoś zawód niewolnik jak prawie każdy na tej planecie i niestety pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×