Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Uczennica 15 lat

Obsesja na punkcie nauczyciela

Polecane posty

Gość Uczennica 15 lat

Jestem w psychicznym więzieniu. Uwielbiam moja nauczycielkę, myślę o niej 90% z mojego dnia. Myślę o niej dniami, nocami, nawet podczas kupy, śnie o niej. Zawsze wieczorami jak pomyślę "dlaczego ja nie mogę być normalna?" Zachodzi mnie płacz. I tak dzień w dzień, myślę o niej k***a cały czas. A kiedy jestem przy niej to zachowuje się kompletnie inaczej, inny tok myślenia, zachowuje się inaczej, robię inna minę. Jak do niej mówię to jestem bezczelna, tak bym chciała przestać tak się zachowywać, tak myśleć. Próbuje cały czas, "zachowuj się normalnie", "przestań o niej myśleć" i nie udaje mi się wygrać z obsesją. Dwa lata temu to się zaczęło, doskonale pamiętam tą rozmowę i te pierwsze odczucia obsesji. Ale aż do teraz było fajnie, dopiero 2 miesiace temu z wakacjami zrozumiałam, że jestem uwięziona. I teraz ciągle myślę jak przestać, ale nie wiem jak. Nagrywam ja, śledzę, próbuje z nią cały czas rozmawiać. Jak uratować się? Niby to tylko rok i koniec, a ja już po 3 dniach mam dość. Psycholog odpada, wstydzę się powiedzieć rodzicom, oni pewnie by się śmiali że zmyślam. A nie przepisze się do innej szkoly, pekloby mi serce. Jak być normalna? Jak przestać mieć tą obsesję? Bo właśnie to przez takie inne zachowanie ona mnie nie lubi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zauroczyłaś, ja miałam to samo przez 7msc a teraz ja tylko bardzo lubię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest z tobą w porządku. Nie próbuj na siłę tego zmieniać. Jeśli kiedyś spotkasz swoją prawdziwą miłość, to zauroczenie tą nauczycielką ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×