Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jola1123

Royal Shop

Polecane posty

Gość Jola1123

Witam, kto kupował już na royal shop ? Maja chyba fajne koszule Di Selentino a ja nie znam marki i jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Warszawa
Koszule di selentino są mega dobre. Jakość naprawdę super a mam chyba już 10 w szafie. Ogólnie polecam sklep royal shop bo robiłam już dużo zakupów i wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Warszawa
Ps. jak masz też jakąś dobrą firmę z koszulami dla kobiet to może coś napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z royal-shop.pl kupuje już 3 lat. Zawsze wszystko jest dobrze, towar mają na 100 % oryginalny a pracowałam dawno dawno temu w dużej sieci która sprzedawała marki jak Tommy, Armani i inne. Jest to Polska firma a uważam, że warto wspierać nasze firmy. Moja opinia o royal shop jest bardzo pozytywna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super sklep! 😄 Jestem bardzo zadowolona, a moja ulubiona marka to zdecydowanie Pepe Jeans London i Guess ❤️ a wasze ? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja zdecydowanie Tommy Hilfiger 😄 Royal Shop ma duży asortyment tej marki więc jestem zadowolonym stałym bywalcem haha  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od kilku mięsięcy kupuje tylko w necie. Zaraz znowu będzie pewnie ban na CH w Polsce. Co do ich sklepu Royal Shop to też mogę Wam wszystkim polecić. To co dostałam jest oryginale a towar na drugi dzień DPD i płatność kartą u kuriera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, często czytam różne tematy na forum i bardzo je lubię. To mój pierwszy wpis 😀 na kafeterii. Zamówiłam tylko z royal-shop.pl po fajnych opiniach na forum. Nie zawiodłam się bo obsługa miła dostawa mega szybka i produkty oryginalne. Można znaleźć super ceny na pewne produkty. Pozdrawiam Wszystkich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×