Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SuperBill

Zbiór osób z forum chorych psychicznie

Polecane posty

Gość gość
Wszyscy jesteśmy chorzy psychicznie, tylko niektórzy jeszcze nie zdiagnozowani :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acordeon dziś x Tak. :) Spodziewałem się łomotu a tu coś takiego. Cieszę si z tego wyniku. Nie będę się dalej rozpisywał bo to podobno erotyczne forum, forume znaczy się ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Zaskoczenie in plus.Wynik poszedł w świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to żebyś miał co czytać stulejarzu z bloku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście, to ja od tego wiersza, pamiętasz? Nie były to żadne podjazdy, jestem dziewczyną, miałam okazję widzieć Twoją fotkę, na której wyglądałeś jak Robin Hood:-) Przystojny jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bó jesteś na celowniku najstarsza trolico:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście dziś bezdenne stany zaburzonej bó dziś x I po cḥuj to wklejasz? Tak trudno wymyślić coś swojego? pechowiec.gifpechowiec.gif x a co wstydzisz sie za swoją przyjaciółkę bo bawi sie w projekty żeby ludzi w c***a robić?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie to akurat śmieszy jak ludziki tak sie tutaj spinają i udawają co to nie one karyny co piszą o swej pięknocie i meny z zaburzeniami jest sie z czego posmiac:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wincyj wincyj:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś x Szkoda że nie napisałaś że jesteś dziewczyną. Ale mieli by jazdę ci, którzy nie mają nic innego do roboty, tylko dopieṛdalać i dobijać każdego, który się rusza. :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowiutki nie ważne czy retkinia. bałuty czy dąbrowa. pamientaj baby są gorsze niż zaraza cholery.palec zapodasz a będą chciały ręke.trzymaj swe dziewictwo nowiutki i żadny z forum go nie dawaj nawet bó :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nowiutki nie ważne czy retkinia. bałuty czy dąbrowa. pamientaj baby są gorsze niż zaraza cholery.palec zapodasz a będą chciały ręke.trzymaj swe dziewictwo nowiutki i żadny z forum go nie dawaj nawet bó smiech.gifsmiech.gif X jeszcze powinno być#baba z wozu kuniom lżej#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy ale ty ostro dosrywałeś bó jak pisała na projekcie Ńik i udawała obojniaka:D Teraz ją bronisz:D Co z was za ludzie są chorzy psychicznie czy to taka perfidia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na celowniku. Wiem. Zawsze byłam i nic się nie zmieniło. Natomiast wspólny mianownik ludzi łączy. Ja swój znalazłam a ty? Czy zechcesz ze mną porozmawiać o danych? W sensie, że masz moje dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha na karuzeli też srał po swoich gdzie miał schronienie i niestała ze słowianą zamiatały wszystko pod dywan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście dziś gość dziś x Szkoda że nie napisałaś że jesteś dziewczyną. Ale mieli by jazdę ci, którzy nie mają nic innego do roboty, tylko dopieṛdalać i dobijać każdego, który się rusza. pechowiec.gifpechowiec.gif x Nowiutki dopiertalanie innym to twoja domena. Ty już nie potrafisz normalnie rozmawiać z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś x "...a co wstydzisz sie za swoją przyjaciółkę..." x Z Bó znamy się tylko z tego przybytku rozkoszy. Kimkolwiek dla siebie jesteśmy nie odczuwam żadnego wstydu a wręcz przeciwnie. Jest mi niezmiernie miło, jak tylko wspomni o mnie. Bó, uprawiała i uprawia swoją filozofię. Jest osobą wyjątkową i oryginalną, szkoda że takie śmieci jak ty próbują to zniszczyć. Do tego nie dając nic w zamian, tylko wklejki. :O Wyzywasz innych od manipulacji a sam/a jesteś tu intrygantem\tką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy mieście jeszcze powiedz, że mam piękne nogi. I już jesteś jakby na czarnej liście. ;) Nawiasem mówiąc, po tylu latach kimkolwiek? Kim Kolwiek brzmi zdecydowanie w moim mniemaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reset se zróbcie odtego forum wszyscy bo wam na psyche siada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy ile lat tu gnijesz stary pryku na utrzymaniu matki?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście dziś gość dziś x "...a co wstydzisz sie za swoją przyjaciółkę..." x Z Bó znamy się tylko z tego przybytku rozkoszy. Kimkolwiek dla siebie jesteśmy nie odczuwam żadnego wstydu a wręcz przeciwnie. Jest mi niezmiernie miło, jak tylko wspomni o mnie. Bó, uprawiała i uprawia swoją filozofię. Jest osobą wyjątkową i oryginalną, szkoda że takie śmieci jak ty próbują to zniszczyć. Do tego nie dając nic w zamian, tylko wklejki. pechowiec.gif Wyzywasz innych od manipulacji a sam/a jesteś tu intrygantemtką . x Oczywiście nowy, że jest ci miło a będzie jeszcze milej jak bó na kolejnych projektach w końcu kogoś zdemaskuje aż sie spuścisz :) Nie denerwuj sie malutki hejterku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "...pamientaj baby są gorsze niż zaraza ..." x To twoja opinia pod, którą w żaden sposób nie mogę się podpisać. Nie chciałbym żyć w twoim świecie sterylnym, czystym i bez kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowiutki ale to ty głównie wiodłeś prym w dopiertalaniu bó jak pisała na projektach:D Nie zalatuje ci to hipokryzją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja matka zawsze mówiła mi że baby są gorsze od chłopów i miała kobita racje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mieszaj w nic Nowego w mieście. :) Taki facet jak Nowy w mieście to Skarb. Tyra ale robi to uroczo. Wszystko biorę na siebie co mnie dotyczy. Wszystko! :) Na przykład wszystkie słowa, które uszczęśliwiały i które sprawiały, że życie na forume było super! Zapamiętaj to i nie dokuczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bó Nowy wyzywa kobiety od kùref,chleje, nie ma hamulców:O Ma to na co zasłużył Zapytaj ile lat ma i dlaczego jest kawalerem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zapomniałem napisać. Bó, ma najbrzydsze nogi jakie kiedykolwiek widziałem. Znaczy się, które mógłbym zobaczyć, ale boję bo na ich widok pewnie bym zwymiotował. Na samą myś o Jej nogach mam nudności a gdzie tu tzytzki... ;) x Czego się nie napisze by tylko nie być na "czarnej" liście u Bó. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brokeninside87, 13 i Sylwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroczo tyra ludzi i to jest piękne na forum:D Bó kto cie wysrał?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tej tyrki tyle wyszło , że latały dane stałych rezydentek karuzeli:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×