Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SuperBill

Zbiór osób z forum chorych psychicznie

Polecane posty

Gość gość
acordeon dziś Trochę mi to przypomina nasz rząd.Każdy na każdego zbiera teczki,a przed wyborami wszyscy są najlepsi,najwięcej rozdają etc.etc.Byle zdobyć odpowiedni elektoratusmiech.gif Czemu tutaj ma to służyć nie rozkminiam.Osobiście szkoda mi byłoby marnować czas na coś takiego.Jest to pewnie jakiś tam sposób na życie...tylko trzeba pamiętać,żeby nie niszczyć życia innym.Jeżeli to ma być zabawa to do pewnego stopnia można to akceptować. X niektórzy nie wiedzą gdzie zabawa się kończy a wychodzi sku/rwysyństwo płaszczyk z cukru założony który spełniał swoją rolę lecz gdy deszczyk płaszcz rozpuscił wszelki czar prysł w jednej chwili by w minucie wiedziec wszystko jak to człowiek mógł się mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.22 Samansara 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kometa. Aco chciał by skeypa założyła do pokazów masturbacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroczo tyra ale tylko mnie. Jestem od niego uzależniona. :( Kiedy mówię o kimś źle, jestem to ja sama. Nowy w mieście tak wolę, tak cię pamiętam, tak cię lubię i w razie czego nie przestawaj. Nie bądź lizus. ;) Plus muzyka i wchodzisz bez kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś acordeon dziś Trochę mi to przypomina nasz rząd.Każdy na każdego zbiera teczki,a przed wyborami wszyscy są najlepsi,najwięcej rozdają etc.etc.Byle zdobyć odpowiedni elektoratusmiech.gif Czemu tutaj ma to służyć nie rozkminiam.Osobiście szkoda mi byłoby marnować czas na coś takiego.Jest to pewnie jakiś tam sposób na życie...tylko trzeba pamiętać,żeby nie niszczyć życia innym.Jeżeli to ma być zabawa to do pewnego stopnia można to akceptować. X niektórzy nie wiedzą gdzie zabawa się kończy a wychodzi sku/rwysyństwo płaszczyk z cukru założony który spełniał swoją rolę lecz gdy deszczyk płaszcz rozpuscił wszelki czar prysł w jednej chwili by w minucie wiedziec wszystko jak to człowiek mógł się mylić...lapka.gif 10/10:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 imp :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest wiedźma IMPERIUM, Kometa lub Samansara:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Projekty Bó: - x - Nik - oo7 i chùj wie ile jeszcze Co ci to dało babciu? Masturbowałaś się pod wpisy młodszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Placek wypad 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buda haja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś x "...ale to ty głównie wiodłeś prym w dopiertalaniu Bó..." x Na czole przecież nie miała napisane Bó. Co miałem to kuṛwa intuicyjnie odebrać? Pisała pod projektem, Jej sprawa. Na własnej skórze przekonujesz się że nie darzę zbytnim szacunkiem pomarańczowe projekty. Mogło się tak zdarzyć, że pozwoliłem sobie na złośliwości, czy nawet wulgarne zachowanie. Tym przywołujesz jakieś stare spróchniałe czasy nudziaro, czy nudziarzu, bo nie masz pomysłu na siebie a chcesz się zabawić. Najlepiej cudzym kosztem. Taki syf właśnie niszczy to forum. Bezbarwne postaci żerujące na innych. Idiota wymyślił temat. A wrzucę parę nicków z wyzwiskami może coś będzie. I spierdolił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoszone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo osranych gaci nie można prać w tej samej wodzie przez kilka lat :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są normalni i chorzy jak to w życiu wystarczy poczytać poanalizować i wiadome co za ziółka tu sie znajdują :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endriu i bó to najbardziej zaburzone osobowości. Nowy chce do nich dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo, Nowy w mieście, Domyślny i Psuj Polish... I długo nic nic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agent, Juken, Nowy w mieście, Bó, Muszka Śmierdziuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście dziś gość dziś x Szkoda że nie napisałaś że jesteś dziewczyną. Ale mieli by jazdę ci, którzy nie mają nic innego do roboty, tylko dopieṛdalać i dobijać każdego, który się rusza. pechowiec.gifpechowiec.gif xxxx Tak wtedy napisałeś, że się wystraszyłam, a ten wiersz był na temacie o wierszach, tylko ktoś go przeniósł na inny temat i przypadkiem go tam zobaczyłam. Teraz wiem jak wyglądasz, to wypatruje Cię na ulicach Łodzi, jak Cię znajdę to spytam czy Ty jesteś Piotrek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "...wyzywa kobiety od kuṛew,chleje, nie ma hamulców..." x Może jakieś przykłady wyzwisk, jakie rzucam pod adresem kobiet, do tego będący w stanie upojenia alkoholowego. Bardzo proszę, zrzuty z ekranu, cokolwiek pomarańczowy śmieciu, co by pokazało że nie wyssałeś/aś tego sobie z palca. Ty sobie nasrasz, naj̣ebana jakimiś grochami, wypierdzisz co swoje i masz w dụpie, że na liście chorych psychicznie jestem za Muszką. I co mam się teraz Jej kłaniać? Całować rączki.. hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzywales Samansare i inne chlejo aż ci Błędny zwrócił uwagę :O💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dokuczajcie nowemu , bo sie chłopak zamknie w sobie i kto będzie tyrał ludzi:) Nowy jest mistrzem w przepisywaniu ludzi i ma pełne poparcie bó:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomroczność jasna działała niczym u syna byłego prezydenta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bó dziś Uroczo tyra ale tylko mnie. Jestem od niego uzależniona. smutas.gif Kiedy mówię o kimś źle, jestem to ja sama. Nowy w mieście tak wolę, tak cię pamiętam, tak cię lubię i w razie czego nie przestawaj. Nie bądź lizus. oczko.gif Plus muzyka i wchodzisz bez kolejki. x Tyrał cie jak ostatnią szmate jak byłaś na projektach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy jest płaczliwą pierdołą. Mistrzem to jest dla mnie ktoś inny, ale juz dawno go na ero nie widzialam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Petrov United
Nowy w miesiącu to pedofil i rúcha małe dzieci :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bó pisze u blednego na 30+ znowu na projekcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nowy jest płaczliwą pierdołą. Mistrzem to jest dla mnie ktoś inny, ale juz dawno go na ero nie widzialam smutas.gif x niech zgadnę cynik? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie wzywać tego przegrywa, bo znowu pojawi się jako swoja dziewczyna i zacznie się przechwalać, że ***** na żywo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik ***** w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosiaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×