Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aguata18

Torebki damskie

Polecane posty

Gość Aguata18

Cześć dziewczyny, Szukam odpowiedzi na kilka pytań ze względu na to, że przygotowuje coś specjalnego. 1.Powiedzcie mi ile torebek kupujecie w ciągu roku i ile zazwyczaj na takowe torebki jesteście w stanie wydać? 2.Jaki rodzaj torebek jest najczęściej przez Was używany? (duże, małe, kopertówki itp.) 3. Jakie są największe problemy z damskimi torebkami? (Ciężkie, brak oryginalnych stylów, nudne)? 4. Co Waszym zdaniem można udoskonalić lub dołożyć do torebek? Prosiłabym Was bardzo o pomoc, ponieważ chcemy stworzyć coś fajnego i odpowiedzi na pytania zdecydowanie nam pomogą. Z góry Wam dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Powiedzcie mi ile torebek kupujecie w ciągu roku i ile zazwyczaj na takowe torebki jesteście w stanie wydać? Jedna torebka starcza mi na lata. Maksymalnie 1 na rok, ale raczej 1 na 3 lata. Wydaje raczej 200zl na 1 szt., ale max 800 bym wydala. 2.Jaki rodzaj torebek jest najczęściej przez Was używany? (duże, małe, kopertówki itp.) Shopper. 3. Jakie są największe problemy z damskimi torebkami? (Ciężkie, brak oryginalnych stylów, nudne)? Kiepskie materialy w polaczeniu z nieciekawymi kolorami, torebki skorzane zas sa zbyt ciezkie. 4. Co Waszym zdaniem można udoskonalić lub dołożyć do torebek? Prosiłabym Was bardzo o pomoc, ponieważ chcemy stworzyć coś fajnego i odpowiedzi na pytania zdecydowanie nam pomogą. Szybka wysylka i dobry kontakt z klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem oszczędną osobą, i każdy zakup jest przeze mnie bardzo przemyslony 🙂 a więc :

1. Ja praktycznie nie kupuje torebek, chyba że taką na codzień do pracy. Torebki zazwyczaj dostaję na okazję typu urodziny, święta. Przyjmijmy ze jest to jedna torebka na rok. Cena zależy jakiej firmy jest torebka i czy jest z sieciowki, masówka czy szyta ręcznie, na zamówienie. 

2. U mnie shopper odpada, nie lubię torebek na ramię. Lubię sztywne torebki, takie do ręki. Mam jeden ulubiony model ale nie wiem czy mogę tu napisać? Nie chce robić reklamy. 

3. Chyba nie mam żadnych problemów z torebkami, nie jestem aż tak wymagająca.

4. Podoba mi się to co robią duże marki : możliwy wybór koloru/wzoru podszewki, i personalizacja torebki np wyszyty czy wyżłobiony napis, inicjały itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Ja kupuje torebkę jak mi się zepsuje stara. Wychodzi ze co 5,7 lat. Jestem w stanie wydać max 400 zł. 

2. Mam jedną dużą i jedną małą zależnie od tego do czego mi potrzebna. Takie z długim paskiem żeby przerzucić przez ramię. Nie lubię kopertówek, wolę mieć wolne ręce. 

3. Brak uniwersalnych kolorów które by pasowały do wszystkiego, trzeba się bardzo naszukać. Mało która duża torebka ma dłuższy pasek. 

4.nie wiem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×