Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renu

operacja laserowa oczu

Polecane posty

Gość renu

krótkowzroczność - kto przeszedł taką operację, jaka wada wyjściowa, kiedy to było, gdzie, za ile, czy jakieś powikłania, skutki uboczne czy wręcz przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie krotkowzrocznosc i astygmatyzm w pakiecie, dolaczam sie do pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, kilkanascie lat temu,za darmo :)w szpitalu. Wada wyjsciowa -4 ,skorygowana do zera. Po kilku latach,praca przy komputerze itd ...wada wróciła i mam około -3 . Ale polecam ,metoda świetna i warto nawet kilka lat nie nosić okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 5
Ja robiłem korekcje w maju tego roku Duzo zależy od matody ja miałem sbk lasik czyli powierzchniowa ,szybko gojącą sie ale nie obyło sie bez 2 tygodni chorobowego , wzrok wraca na 2 dzien ale mgiełka utrzymuje sie ok miesiąca , przy sbk trzeba unieruchomić oko a nie u każdego sie da dlatego np mi ranili lewo ok ale wygoiło sie w 3 dni i dobrze na nie widzę ,zdjęli mi -2.75 i astygmatyzm 0.75 do zera , polecam choć nie jest tak różowo jak na reklamie kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne centrum leczenia wad wzroku to SPEKTRUM! Mają kilka lokalizacji we Wrocławiu oraz w Wielkopolsce. Świetni specjaliści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja akurat we Wrocku robiłam w Optegrze i śmiało mogę polecić bo dobre miejsce. no i wiadomo ze lekarze są doskonali! jestem na prawdę miło zaskoczona ich opieką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z mojej strony to mogę polecić zdecydowanie wrocławską Optegrę! bardzo dobra klinika z super lekarzami. Dobra opieka, taka życzliwa i pomocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×