Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego panowie po 35 roku są sami??

Polecane posty

Gość gość
Przecietnie kobiety zarabiaja mniej od mezczyzn, realia rynku. Mam jednak kolezanke ktora jest we wzietej profesji i utrzymuje meza, ktory z nazwy tylko jest posrednikiem , ale glownie realizuje sie na silowni i w swoixh new age pasjach. Ona haruje jak wol, rowniez w domu, ale jest ambitna i zaradna choc niepiekna on jest glownie przystojny. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sorki moze za ostro napisałem to domena internetu że człowiek rozmawia na odległość nie widzi osoby z którą rozmawia i są niejasnosci . powiem ci jedno to nie odosobnione przypadki a raczej codzienność ,swoje przrzyłem mam doświadczenie życiowe i mam tez oczy i rozum widzę po otoczeniu ,znajomych sasiadach to norma takie zachowania,nie twierdzę że nie ma normalnych i uczciwych kobiet bo sa i znam takie to kwiaty tej ziemi potrafią rozjaśnić dom rozładowac każda złą chwilę ale to jednostki perełki w tym chorym świecie , inna sprawa ze co druga kobieta uważa sie za taką ale jest inaczej one same nie zdają sobie sprawy że niszczą zamiast budowac , może stałem sie oschły i troszkę wyrachowany wygodny ale mam dość dawania za nic . życie kopie i wali po łbie . mam w pracy kolegów spoko faceci ale widze że sa zdołowani poniżani nie mają w domach nic do gadania dlamnie to kastracja faceta , seks wymuszony lub po wypłacie albo po nad godzinach jak tyra non stop , zaraz powiesz że to kłamstwo ale to prawda tak ma 80% małżeństw ze stażem 10-15+, wiczne fochy i pretensje , wiem bo gadam z nimi o takich sprawach nie jeden est rozlewny przy piwku jak ma doła i prosi o radę , o dziwo ich żony są miłe przy mnie bo potrawie je zgasić i ustawić do pionu a nieraz na ich zaloty mam mdłości i nieraz tylko ze wzgledu na przyjaźń z ich mężami obywa sie bez chamstwa z moje strony bo mam uraz i nie nawidzę zdrady i fałszu . znam rodziny wielopokoleniowe i racze tam nikt nikogo nie zostawia w potrzebie to jedna z zasad wychowania ,sa czarne owce ale to rzadkość i się nawracają lub odpływają daleko od rodziny ale nadal są witani jak swoi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmad
Widać ostry facet z temperamentem :) Uważaj na siebie Pozdrawiam :)☕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćmad dziś i ty tutaj pozdrawiam dla jasnośc***isze tu 2 facetów ostry raczej nie (oile było to do mnie ) opinie mam spokojnego i raczej miłego faceta który tylko nie toleruje niektórych zachowań i mówi o tym wprost bez owijania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmad
Daj sobie jakiś nick :) Prościej będzie odróżnić :D Wszystko zlewa się w całość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj to jeszcze ja, od niskiego Q :-) nie ma obrazy, internet to takie medium, ze samej czasem chetnie bym bluzgnela bo spotyka sie czesto kretynow. Ten seks za cos, wiec mnie nie chodzi o wyplate lub prezenty, ale o szczere intencje i dobre checi. Uwazam ze wydzielanie seksu z laski, w nagrode lub kare jest wstretne. ale niestety tak bywa, mialam taka sasiadke, na szczescie juz byla. Problemem w zwiazkach jest brak uczciwosci i to ze kazdy czlowiek to inny charakter wiec zwiazek to jak napasowac ogragly kolek to kanciastego otworu mowiac obrazowo. Trudne, ale ci ktorym zalezy dzien po dniu znajduja sposob, choc czesto w znoju i trudzie W idealnym swiecie bylaby jakas egzekwowalna odpowiedzialnosc za wejscie w zycie drugiego czlowieka, za malzenstwo. Ludzie starali by sie bardziej wywiazac z obietnicy i przysiegi. W realnym swiecie takiej nie ma, wiec uczciwi traktuja swoich partnerow uczciwie i przyzwoicie, a reszta no coz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź na pytanie
gość wczoraj Tak samo niepotrzebna jak chłop twojego pokroju. Bo i do czego? Do słuchania p********ia o kobietach? Znoszenia fochow? Chorych poglądów mizoginistycznych? > chłop wam potrzebny aby jego kase rozwalać na nieustanne zakupy bo waszej wam nie starcza bo wy bez zakupów nie potraficie żyć, szczególnie bez kupowania pierdół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nocny marek z ciebie jeszcze raz przepraszam za Q wyrwało sie , I masz race brak uczciwości i dodam zasad zwykłej ludzkiej przyzwoitości ale najbardziej przeraża mnie tolerancja i społeczne przyzwolenie do takich działań slepe dążenie i wmawianie ludziom co jest dla nich dobre co im się należy a w zamian nic tylko bierz łap i żyj na całego a to ślepa uliczka , ja uważam by byc szczęśliwym trzeba to szczęście najpierw dać komuś starać sie by on był szczęśliwy boto powinno wrócić do ciebie , nie ma dla mnie nic lepszego niż szczery uśmiech ukochanej osoby jak przy mnie jest szczęśliwa ,problem w tym że to nie wraca , czekam i czekam i nic dlaczego ja mam się prosić o byle zrozumienie czy krople ciepła , z czasem dociera do mnie ze nie ma nic za darmo , tylko dlaczego oddaje to inną monetą , za uśmiech nie odpowiada usmiechem ,za przytulenie ,przytuleniem a tylko reaguje na kase . owszem na początku oddaje tym samym ale to tylko na początku później jest sajgon i wyzysk w czystej ale ubranej pozie uczciwej dobrej niby kobiety a pod skorupą fałszu siedzi pasożyt wampir energetyczny i ekonomiczny i tak tysiace facetów pada łupem . Droga pani mógłbym dać 100tki przykładów niby dobre pary gdzie w 4scianach rozgrywa się dramat faceta który dla świetego spokoju siedzi pod pantoflem żony a otoczenie ma ich za wzorową pare to nadal jest tabu i nie męskie przyznać sie do tego że kobieta nim poniewiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CD zaraz posypią sie epitety że to mamlas fajtułapa nie facet a on poprostu ma rozum z systemem nie wygra ak są dzieci przegra z kretesem bedzie je widział raz w tyg bedzie ponizany oficjalnie i potępiany i wycisną ostatni grosz z niego niby dla dobra dzieci , wystarczy poczytac statystyki te nie oficjalne nie zagłuszane przez organizace kobiece tam widac że psychiczne znecanie kobiet nad mezczyznami dawno już przekroczyło to odwrotne ale to tabu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmad
A ja wczoraj widziałam na własne oczy Jak dojrzały starszy pan obrażał swoją żonę Cytuję " Co takie drogie wybrałaś, układaj to jakoś w koszyku, nic nie potrafisz wybrać. Coś byś beze mnie zrobiła ":O Oczywiście tego było więcej :O Więc tyle w temacie Podsumowując Nie każda kobieta to tyran Nie każdy facet to skarb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćmad dziś Smutne i smieszne zarazem , ale bardziej przykre. Mozna sobie wyobrazic co ta starsza pani ma za zycie w 4 scianach ze starym zgredem. Do pana wyzej, oczywiscie ze istnieja potworne babska, znam takie. Jednak goscmad podsumowala to najlepiej, bywa tak i tak. Schemat zawsze jest taki, ze bardziej bezwzgledna strona w zwiazku uzywa sobie na slabszej, plec obojetna. Uchodzi im to plazem, chyba ze ofiara da dyla. Wtedy przesladowca/czyni bardzo wspolczuje sobie. Bywa tez tak, ze ludzie rania sie wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zakładająca ten temat po tej dyskusji powinna mieć jasność dlaczego. Poprostu chcą mieć święty spokój a partnerstwo i kompromis z kobietami nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny i wesoły 35
bo kobiety mają nieograniczone zachcianki i ograniczony budżet, dlatego potrzebują faceta ( kasy ), a facet ma orać 24/7 na nią, buahahahaha, więc faceci mają taki układ głęboko w doopie ( chyba że są debilami ) i dziękują wypindżonym księżniczkom z tapetą za współprace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćmad dziś częściowo masz rację ale wiadomo że doświadczenia uczą nas czyz nie . w swym życiu widziałem nie jedno i przeżyłem też swoje mam oczy rozum moze i niespotkałem na swej drodze tej uczciwej tylko ile można sie razy sparzyć 1-2-3-10 no ile raz czy 2 oparzyło mocno kilka razy powiedziałem pas bo nie było sensu , znam dziesiatki takich jak ja inni tkwią w zwiazkach bo nie chcą byc sami i nie są szczęsliwi . może jak mocno pomyślę to znam 1może 2 pary dogadujace sie na kilkadziesiąt to co to znaczy że wszyscy ci faceci żle trafiają ? a może prawda jest prosta i widoczna tylko nikt jej niechce zaakceptować że 1 na 1000 kobiet jest warta miłości i można sie oddać całym sobą na całego zwariować , szkopuł w tym że są już zajete nieraz przez drani nie zasługojących na taki skarb ,lub są za daleko by je poznac i spotkać , TO jest prawdą nie to że każda uważa sie za cud natury ze jest ta cudowną normalną kobietą , przez te telenowele i gazety czy wszelkiej masci znawców zycia zostały wyprane z norm ,zachowań kobiecych okłamane , wystarczy poczytac kafe co pisza jak doradzają i co. tu bardzo rzadko napisze coś normalna kobieta bo ją zgnoją i obluzgają napietnują 1prawo kafe luz i sex ile się, zdrada noralna sprawa zawsze facet winny lub w ostateczności oboje jak już milion % winy jest po stronie kobiety to oboje NORMA bo za słabo sie starał . 2 prawo gdy pisze kobieta w zwiazku że podoba jej sie inny to zaraz 100 doradców spróbuj nie cykaj sie ja tak zrobiłam jest bosko,na 1000 takich tematów i milony wpisów czasami 1 porzadna doradzi coś sensownego a i tak ją te niby porzadne zakraczą i bastuje . tak jest i w życiu nikt nie ineresuje sie facetem co czuje co myśli i kto tu jest ofiarą bo to nie męskie .mam dość tłumaczenia i proszę zrozum nie trafiamy żle poprostu nie ma inne opci spotkanie tej uczciwej i czułęj to jak wygrana w totka bo 90% to złe kobiety a najgorsze są te które mają o sobie mniemanie że sa takie dobre bo już wolę twardą ale szczerą zołze która nie owija nie kreci mówi tak i tak wóz albo przewóz z taką wole niż z pseudo uczciwą kłamliwą po paru miesiacach pasożytniczą wampirzycą uwarzającą sie za bóstwo pozdrawiam i żegnam drogie panie pa mad jesteś ok kobietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tzw na botem (chyba), nigdy nie miałem problemu poderwać kobietę, jestem bardzo dobry w sexie umiem uszczęśliwić panie, nie jestem bogaty. Raz dawno dałem się kobiecie "wykastrować" i powiedziałem nigdy więcej! Wszystkie relacje z kobietami wyglądają bardzo podobnie, na początku sielanka, miłość, potem kobieta próbuje mnie zmieniać, udomowić i wykastrować. Nie daje się to zaczynają się pretensje o kasę że za mało zarabiam i związek idzie ku końcowi, raz one kończą raz ja. Urwanie kontaktu, po paru miesiącach zaproszenie do znajomych lub SMS co u ciebie, one zazwyczaj mają już kogoś na stałe, od słowa do słowa potem spotkanie i lądujemy w łóżku, ich faceci zazwyczaj mają dobry status materialny, oni są bankomatami ja dawca przyjemności, następnie ciąża, ślub cisza przez rok dwa i znów do mnie wracają. Z kim mam być? Z kobietą która zrobi że mnie ciepłego misia a potem wskoczy na pałę bad Boya? 80% kobiet tak robi!!! Dlaczego ciągle podrywam nowe kobiety? Bo mam nadzieję że trafię na ten promil kobiet które są inne, choć nadzieja już się kończy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×