Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego jest taka rożnica w traktowaniu mnie i obecnej?

Polecane posty

Gość gość

Moj były wiecznie chciał mnie widzieć w seksownej bieliznie, opietych ciuszkach, gadał jak to mu sie podobaja uczesane włosy itd. Z tego co wiem, obecnej dziewczynie tak nie mówi... Wiem, ze faceci sa wzrokowcami i kazda powinna o siebie dbac. I ja dbam, jestem zgrabna, zawsze czysta, lekko umalowana. Staram sie ladnie ubierac. A ta obecna mojego byłego jest strasznie gruba, ma okolo 100 kg luzem a jest niewysoka, max 170 ma. Włosy ma rzadkie, zero makeup, zadbania jakiegos.. rozciagniete ciuchy itd.Z tego co wiem on jej nic nie mowi.DLACZEGO tak jest? :o dziwi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ty miałaś do zaoferowania tylko ciało , z tamtą pewnie może pogadać i czuję z nią więź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam byc szczera, bez wybielania sie i obwiniania , to wlasnie o nim mówią, ze jest strasznie pusty i ma siano w glowie, własna matka mu tak nawet powiedziała Z nim nie da sie pogadać bo na wszystko jest tylko : "aha" , " ok ", nie interesuje sie niczym, nie wyslucha, nie pogada - bo nie zna sie na niczym, jego zycie to piwko z kolegami przy wiejskiej drodze A o mnie mowia, ze jestem fajna wesola, ze o wszystkim mozna ze mna porozmawiac To ja zerwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wygląd się nie liczy. Faceci się zachwycają ładnymi ale kochają za charakter. Musi ją bardzo kochać i ona musi mu bardzo odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury wypisujesz faceci kochaja oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.27 Z tej miłości lata za innymi, widocznie ma jej dużo i probuje obdzielić nią jeszcze inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie ze tamta jest do garów a nie milosci dlatego takie ma zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×