Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość8dfgh

medycyna estetyczna

Polecane posty

Gość gość8dfgh

Jeżeli chodzi o zabiegi z medycyny estetycznej to warto się przejść do dr. Małgorzaty Warchoł z ARTE CLINIC w Gliwicach. Super wykonuje zabiegi i dobrze doradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtttt
Tak to prawda klinika super jak chodzi o zabiegi z medycyny estetycznej - również polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość67123
W Arte Clinic w Gliwicach super wykonują zabiegi, zgadzam się z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam zabieg osoczem bogatopłytkowym ponieważ miałam przebarwienia skóry co nie ładnie wyglądało. Zabieg wykonałam w ARTE CLINIC Gliwice i jestem z zabiegu bardzo zadowolona, blizny zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1988lbn
Medycyna estetyczna staje się coraz bardziej popularna. Korzystam od kilku miesięcy z endermologii w Luxmedzie w Lublinie - walcze z cellulitem i rozstepami po ciąży... szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że efekt będzie az tak pozytywny https://luxmedlublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić dra Migałę - klinika Sfera w Warszawie, http://www.klinikasfera.pl/. Świetny specjalista, z doświadczeniem i bardzo profesjonalnym podejściem do pacjentów. Za ten profesjonalizm szczególnie doktora cenię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliszka223
Ja nie jestem z gliwic wiec się niestety nie wypowiem na temat . Natomiast mogę powiedzieć coś na temat wampirzego liftingu. A miałamw Dzięgielewska Instytucie Oka w warszawie ;) http://dziegielewska.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o odmładzaniu skóry? Ja już swoje lata niestety mam i postanowiłam trochę poprawić wygląd. Wybór padł na zabieg Easy Lift, bo to nieinwazyjny lifting i efekty mają być widoczne nawet jakieś 10 lat. Jestem po konsultacji, pełna nadziei ;) słyszałyście o czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelemora
nie słyszałam o tym, ale kto wie. :) Ja jednak trochę boję się tak eksperymentować, od kilku lat chodzę do sprawdoznej swojej kliniki i wypełniam zmarszczki restylane. Do tego wypełniacza mam duże zaufanie, bo jest bezpieczny, długo lat na rynku. Efekt po jest świetny, zamrszczki wypełnione, twarz jest gładka, młodsza a le co ważne naturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz dobrego i sprawdzonego gabinetu medycyny estetycznej to koniecznie sprawdź http://budzicz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.09.28 A gdzie można iść na taką konsultację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowcunEla
Witam! do cery z niedoskonałościami (zmarszczki, zaczerwieniania, suchość, witkość) polecam urządzenie nie tylko liftingujące które na mnie niesamowicie zadzaiało. Wcześniej tego nie znałam, dlatego teraz z każdym się tym dzielę. Amelialine.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medycyna estetyczna to spoko sprawa, skoro można poprawić swój wygląd to czemu tego nie robić. Ja głównie miałam problem z bliznami, po trądziku i po oparzeniu z dawniejszych lat, no byl to kompleks nie oszukujmy się. Ale laser pomógł. Długo się zbierałam, nie widziałam gdzie iść, koleżanka polecała dr Krajewskiego i w końcu tam poszłam. Wyszłam zadowolona, bo widać że się znają na skórze, dermatolog polecał mi produkty jakie mogę stosować, no ogólnie polecam jak ktoś szuka kompetentnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.10.25 Dziś już komuś odpisywałam, bo dziewczyny pytają o kontakt do dr Strzałkowskiego,a jego bardzo łatwo można znaleźć w necie. Obecnie przyjmuje w Klinice Amaya: https://pielegnacjaurody.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom, które rozglądają się za dobrą placówką, która zajmuje się medycyną estetyczną polecam skontaktować się z firmą www.esteticomfort.pl Zatrudniają profesjonalistów, którym można zaufać Placówka ta znajduje się w Malborku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Decydując się na zabieg z zakresu medycyny estetycznej należy udać się do profesjonalnego lekarza. Szeroki wybór specjalistów oraz bazę klinik z całego kraju znajdziesz na portalu www.klinikiurody.com.pl co więcej na ich blogu przeczytasz opis poszczególnych zabiegów.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Dokładnie, wybór odpowiedniego gabinetu to kluczowa sprawa. Ja ostatnio miałam powiększane usta w MEA Clinic w Warszawie, użyto u mnie wypełniacza Restylane Kysse i bardzo efekt mi się podoba 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mnie pomoc doktora Aleksandra Gruchały okazała się świetna, usunięcie tkanki tłuszczowej, doskonały lekarz, nowoczesne metody więc myślę, że warto do jego propozycji zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygzak

Jeśli chodzi o medycynę estetyczną to polecam Moja Estetyka z Rzeszowa. Świetne wykonywane zabiegi przez wykwalifikowaną kadrę z troską o pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madonka

Ja mam swoja sprawdzoną klinikę plastyczna.med.pl/ w ktorej poprawiam swoj wyglad. Ostatnio u dr Żukowskiej poprawialam ksztalt nosa ktory od lat mnie draznil. Teraz mam ładny zgrabny nosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli zajmujecie się medycyną estetyczną lub planujecie się nią zajmować to polecam wam zajrzeć na stronę http://estetykatwarzy.pl/ Firma ta zajmuje się organizacją szkoleń dotyczących medycyny estetycznej i kosmetologii. Mają szeroki zakres szkoleń więc na pewno znajdziecie tam coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam wybrać się do dr Izabeli Lenartowicz do MedEstetica w Katowicach  medestetica.com.pl/ . Ceny nie są wygórowane, a można wykonać różnego rodzaju zabiegi i uwierz mi, że będziesz wyglądała o niebo lepiej. Polecam głównie mezoterapię igłową – super napina i odświeża skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malikówna

Ja chodzę do dra Migały do Kliniki Sfera w Warszawie. Już od kilku lat w sumie jestem pacjentką doktora i mogę szczerze Go polecić każdej pacjentce czy pacjentowi. Ma wiele lat doświadczenia, ciągle podnosi swoje kwalifikacje, ma świetne podejście do pacjentów, umie doradzić i zaplanować zabiegi w czasie, dzięki czemu mają one sens i super spełniają swoją rolę. Osobom z Wawy lub okolic, lub takim, które za dobrym lekarzem są w stanie kawałek pojechać, naprawdę z serca polecam pana doktora, można mu w pełni zaufać, że zrobi świetną robotę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poollla

Super dla mnie jest zabieg z Restylane SkinBoosters. Nawilżanie skóry kompleskowe, utrzymujące się nawet rok czasu. Do tego skóra na buzi jest dużo bardziej elastyczna i wyglądająca młodziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robię kwas na usta i botox i mezoterapię u Doktor Lenartowicz w Katowicach mogę  polecić, jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach można zauważyć bardzo duży postęp w dziedzinie jaką jest medycyna estetyczna. Nie wiem dlaczego jest ona mylona z operacjami plastycznymi bo to zupełnie inna branża. Pytanie jakie trzeba sobie zadać w pierwszej kolejności to u kogo zdecydować się na zabieg. W internecie możemy znaleźć czasami różne oferty wystawiane przez osoby indywidualne, które posiadają "certyfikaty" ale dopóki nie pracują one w renomowanej klinice to moim zdaniem nie warto ryzykować. Wachlarz oferowanych usług jest bardzo szeroki w zależności od tego co aktualnie oczekujemy. Jedną z najbardziej popularnych usług jest laserowe zamykanie naczynek kraków realizowane przykładowo tutaj - https://medistica.com.pl/medycyna-piekno/twoj-problem/zamykanie-naczynek-pajaczki/ Niestety coraz więcej osób zmaga się z tak zwanymi pajączkami i nawracającym rumieniem. Mogą się one pojawiać na każdym typie cery jednak najbardziej narażona jest skóra delikatna. Sam zabieg jest oczywiście bezbolesny i w pełni bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×