Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Najlepsza gąbka do makijażu

Polecane posty

Gość gość

Witajcie :) Szukam najlepszej gąbeczki do podkładu. Ostatnio, zachęcona pozytywnymi opiniami na yt, kupiłam tę z Wibo, jednak te jej wielkie pory są jak dla mnie tragiczne. Podkład w ogóle nie przykleja się do mojej twarzy i przez te dziurki na całej buzi mam takie jakby kropki. Jej wielkim plusem jest miękkość. Wcześniej miałam gąbkę z Donegal, była w porządku, aczkolwiek ciut za twarda. Dlatego wydaje mi się, że idealna dla mnie gąbka powinna być jak najbardziej miękka i mieć jak najmniejsze pory. Znacie taką? Zastanawiałam się nad tą z Golden Rose, natomiast zdania o niej są podzielone. Cena do 30 zł i najlepiej, gdyby była dostępna stacjonarnie. Pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Mnie tam lepiej palcami sie nakłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Ale ponoć najlepsze sa te z takimi jakby porami no i żeby nie chlonely za dużo podkładu to gąbka powinna być lekko zwilzona, ale nie mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miałyście kiedyś okazję korzystać z gąbki Softie wyprodukowaną przez firmę  Annabelle Minerals. Moja znajoma poleciła mi ich kosmetyki a skoćzyło się także na tym, że w paczce wylądowała gąbka do makijażu, która jest chyba najlepsza z jakiej korzystałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×