Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak mnie facet nie umie utrzymać to nie mamy o czym gadać

Polecane posty

Gość gość
Nie szukam mam kilku w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Cię mogę utrzymywać ale co proponujesz w zamian, bo też mam kilka w kolejce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie nie chce wypad kafeteryjny przegrywie ze swoimi fantazjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieknych kobiet jest mnostwo , ambitnych i zaradnych rowniez, ktore maja swoja kase i dziela sie nia . x Ale to feministki. I mają swoje zdanie i charakter. a wy chcecie tradycyjnej więc musicie zapewnić jej byt. Przeciez ma być zależna od męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie kobieta nie umie utrzymać to nie mamy o czym gadać. x Pod niemiecką granicą jest sporo takich pań w wieku 50, 60 lat chętnych na utrzymanka więc nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najczesciej te pseudofeministki najglosniej kwicza o potrzebie bycia podrywana, adorowana, sponsorowana i zabawiana, absolutnie nic nie dajac od siebie, twierdzac jednoczesnie dobitnie ze walcza o rowne prawa i rowne traktowanie. po czym poznac "feministke"? po hipokryzji mocno spokrewnionej ze zwykla glupota i wiecznym robieniu z siebie ofiary, domagajac sie na tej "podstawie" specjalnego traktowania niczym jakas kaleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NÓW__________
Masz rację. Też bym wolała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod niemiecką granicą jest sporo takich pań w wieku 50, 60 lat chętnych na utrzymanka więc nie widzę problemu. x Pod niemiecką granicą jest sporo takich panów w wieku 50, 60 lat chętnych na utrzymankę więc nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×