Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Heniutka003

Wózek głęboko spacerowy jane crosswalk

Polecane posty

Gość Heniutka003

Hej. Czy któraś z Was miała ten wózek? Mało informacji o nim w internecie. W sklepie bardzo mi się spodobał. Amortyzacja wygląda super, a spacerówka jest sensowna, więc nie będzie trzeba od razu szukać czegoś innego Ale wiadomo, że w praktyce może to wyglądać inaczej, więc z chęcią bym poznała opinie o tym wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam przy dwójce dzieci. Jest ok. Fajny i do miasta i za miasto. Jedyna wada to dosyć mały kosz na zakupy. Duży plus oprócz amortzacji to super skaldanie. W przeciwieństwie do większości wózków można go złożyć ze spacerówka i cały czas stoi na kołach więc nic sie nie brudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez podoba mi sie ten wozek. nikt go wiece nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam spacerowke jane carrera. Jestem zadowolona. Na bloto i piach sie nie nadaje, bo ma male kolka. No i kosz maly, ciezko cokolwiek wlozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam crosswalka. To mój 3 wózek i w końcu znalazłam to czego szukałam. Zwrotny, stabilny, dziecku jest wygodnie. Amortyzowany, i świetnie się składa. Sporo podróżujemy i wszędzie z wózkiem, więc to było istotne, bo w jednym z poprzednich(polska marka, ale nie będę robić antyreklamy) rama się skosiła! Po 3 miesiącach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga

a dziś właśnie go sprzedałam sąsiadce, niewiele wziełam ale niech jej dobrze służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga

a dziś właśnie go sprzedałam sąsiadce, niewiele wziełam ale niech jej dobrze służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×