Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 go艣膰

Przychodnia studencka Krak贸w

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰

Hej! Od pa藕dziernika zaczynam studia w Krakowie i szukam dobrej przychodni. Mo偶ecie co艣 poleci膰? Najlepiej blisko AGH :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Je艣li ma by膰 dobra i blisko AGH to chyba najlepszym wyborem b臋dzie UNIMED na M艂odej Polski :) Fajni lekarze, rejestracje przez internet :) Ja tam jestem zapisana i polecam :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Te偶 mog臋 poleci膰 UNIMED. Ca艂e studia tam chodz臋 i jestem bardzo zadowolona z lekarzy :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Unimed jest blisko agh, ma podpisan膮 umow臋 z nfz, rejestrujesz si臋 online i nie stoisz w kolejkach, masz na miejscu badania i diagnostyk臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
R贸wnie偶 polecam Unimed, najlepsza przychodnia, rejestruje si臋 elektronicznie i omijam kolejki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ja tak samo chodz臋 do Unimed i polecam, dobrzy lekarze, przyjmuj膮 na nfz i omijasz kolejki dzi臋ki rejestracji elektronicznej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
UNIMED jest chyba najlepsz膮 przychodni膮. Bez stania w kolejkach, rejestracja przez internet, 艣wietnie lekarze :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
UNIMED- najlepsza przychodnia studencka :) Blisko Miasteczka Agh :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
UNIMED zdecydowanie- szybka rejestracja przez internet i brak czekania w kolejkach :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mati

Ja tam od zawsze chodz臋 do tej przychodni UNIMED na M艂odej Polski w Krakowie i jestem bardzo zadowolony. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Magda

Tylko UNIMED 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Maja

Zgadzam si臋 z powy偶szymi, UNIMED najlepszy w Krakowie 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Annnkanana

Ja korzysta艂am pierwszy raz wczoraj z mobilnej przychodni, przyjecha艂a do mnie pani piel臋gniarka, zrobi艂a podstawowe badania, os艂ucha艂a i potem przez skypa mia艂am konsultacj臋 z lekarzem i le偶臋 na zwolnieniu teraz. Wszystko za艂atwi艂am bez wychodzenia z domu, przez serwis lekarzobok.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Z tego co si臋 orientowa艂am taka wizyta to koszt 130z艂, wi臋c jestem zaskoczona, bo to bardzo dobra cena. I jak co艣, to jak najbardziej lekarz wystawi recept臋 bez problemu. Fajnie, 偶e LekarzObok wprowadzi艂 tak膮 innowacj臋.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Annnkanana

Mobilna przychodnia to bardzo dobre i sensowne rozwi膮zanie, a te 130 z艂 kt贸re mamy zap艂aci膰 naprawd臋 warto bo to cz臋sto oszcz臋dno艣膰 nerw贸w i czasu na stanie w kolejkach w przychodniach przez ca艂y dzie艅

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Paulina

po co 130 z艂 p艂aci膰, jak w Unimed nie masz kolejek, umawiasz si臋 online, i na dodatek blisko miasteczka studenckiego (je偶eli oczywiscie tam mieszkasz)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Greg

mnie te偶 Unimed聽 wystarcza, bez kolejek,聽 student liczy si臋 z kas膮, wiec te 130 z艂 za mobilnego to jednak luksus, a na m艂odej polski na NFZ jestem obs艂u偶ony i uwazam, ze idealna przychodnia dla studenta

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×