Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 4

Polecane posty

Morawiecki wstydzi się pieniędzy unijnych na tunel w Świnoujściu. Nie pasują mu do propagandy x Zamiast podziękować Unii Europejskiej, która sfinansowała 85 proc. budowy tunelu w Świnoujściu premier twierdzi, że pomoc unijna ("jakaś część finansowania") nie jest wcale niezbędna, bo państwo ma "zabezpieczone własne środki". I dowodzi, że podpisanie umowy przełamuje imposybilizm rządów PO-PSL, choć to poprzedni rząd załatwił finansowanie z UE. x x :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Art. 7. Ujawniamy stanowiska Komisji Europejskiej i rządu PiS przed „wysłuchaniem” Polski x W przygotowanym przez Komisję Europejską stanowisku na posiedzenie Rady ds. ogólnych UE Komisja wyraża rozczarowanie brakiem reakcji władz PiS, które pomimo jasnych rekomendacji nadal naruszają zasady państwa prawa. Odpowiedzi polskiej strony, które także poznaliśmy, to wciąż ta sama śpiewka: niczego nie naruszamy, inni też tak robią, może naprawimy później. x Całość: https://is.gd/yURsI4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn dziś "Inicjatywa Trójmorza może przynieść 'wiele pozytywnego' całej Unii Europejskiej. x Czy on wie o czym mówi. Czy myśli, że państwa eurpejskie nie zdaja sobie sprawy jakaPiS w swojej ojczyźnie Wolsce buduje jedną bezprawną drogę do zniewolenia i nikt nie da się nabrac MM na jakieś "Trójmorze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn dziś gość dziś Koleżko dobrze wiem, ze zalogowany Na Brunonie Shatynie jesteś do rany przyłóż,a na gościu u Rondella i Iftar dajesz upust swoim chorym żądzom.Smutne życie, smutnego starca. x x Może i masz smutne życie. Twoja sprawa. Na gościu nie bywam. Ani tutaj ani w żadnym innym miejscu. Po prostu lecz swoje omamy... Nie jestem dla ciebie "koleżką"... X Kłamiesz koleżko koncertowo. Obserwuję Ciebie już ponad rok, albo dłużej. Nawet Twója odpowiedz przewidziałem. Zachowujesz sie tak ramowo, że aż zęby bolą ze śmiechu z Ciebie starcu.Ulżyło jak powyzywałeś Błękitnaa? Lepiej się poczułeś? Wątpie..kiedys ktoś Ci w papu zalutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy on wie o czym mówi. x x Nie. On nie wie o czym mówi. Dla niego istnieje tylko propaganda, za to nic z realnego swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Bruno Shatyn dziś gość dziś Koleżko dobrze wiem, ze zalogowany Na Brunonie Shatynie jesteś do rany przyłóż,a na gościu u Rondella i Iftar dajesz upust swoim chorym żądzom.Smutne życie, smutnego starca. x x Może i masz smutne życie. Twoja sprawa. Na gościu nie bywam. Ani tutaj ani w żadnym innym miejscu. Po prostu lecz swoje omamy... Nie jestem dla ciebie "koleżką"... X Kłamiesz koleżko koncertowo. Obserwuję Ciebie już ponad rok, albo dłużej. Nawet Twója odpowiedz przewidziałem. Zachowujesz sie tak ramowo, że aż zęby bolą ze śmiechu z Ciebie starcu.Ulżyło jak powyzywałeś Błękitnaa? Lepiej się poczułeś? Wątpie..kiedys ktoś Ci w papu zalutuje. x x x :D Nie znam żadnej błękitnej a ty swoją chorą wyobraźnie po prostu lecz. I tyle. Nie mam w zwyczaju kłamać od tego specjalistką jest otulona. I nie jestem dla ciebie koleżka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn dziś "Inicjatywa Trójmorza może przynieść 'wiele pozytywnego' całej Unii Europejskiej x MM znowu pooooleciał ps Które z tych państwa sa zainteresowane oprócz Polski żeby np. za gaz płacić więcej jak płacą? No które? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn dziś Morawiecki wstydzi się pieniędzy unijnych na tunel w Świnoujściu. Nie pasują mu do propagandy <> Jak się wstydzi to niech nie bierze pieniadze UE. Nie ma przymusu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smiech.gif Nie znam żadnej błękitnej a ty swoją chorą wyobraźnie po prostu lecz. I tyle. Nie mam w zwyczaju kłamać od tego specjalistką jest otulona. I nie jestem dla ciebie koleżka... X Kłamiesz na każdym kroku. Podjudzasz na siebie ludzi. Cieszy Cie to kłamcu.Obserwuje Twoje działania na tych dwóch tematach. Obrazieś dzisiaj dziewczynę, wiec pytam koleżko ulżylo? Otulona to porządna kobieta. W Twoich zakłamanych wargach te obrazy na te dziewczyny to kwiaty dla moich uszów koleżko. Smutny starcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś smiech.gif Nie znam żadnej błękitnej a ty swoją chorą wyobraźnie po prostu lecz. I tyle. Nie mam w zwyczaju kłamać od tego specjalistką jest otulona. I nie jestem dla ciebie koleżka... X Kłamiesz na każdym kroku. Podjudzasz na siebie ludzi. Cieszy Cie to kłamcu.Obserwuje Twoje działania na tych dwóch tematach. Obrazieś dzisiaj dziewczynę, wiec pytam koleżko ulżylo? Otulona to porządna kobieta. W Twoich zakłamanych wargach te obrazy na te dziewczyny to kwiaty dla moich uszów koleżko. Smutny starcu. x x Nikogo dzisiaj nie obraziłem. Ani dzisiaj ani wczoraj, ani przedwczoraj... Nie zmyslaj. Otulona to głupia baba. I tyle. Ale... Skoro twierdzisz, że kłamię no to może zacytuj jakieś moje kłamstwo i uzasadnij swoją opinię opierając się na ogólnie dostępnych źródłąch. Albo przeproś pana Shatyna... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamiesz koleżko koncertowo. Obserwuję Ciebie już ponad rok, albo dłużej. Nawet Twója odpowiedz przewidziałem. Zachowujesz sie tak ramowo, że aż zęby bolą ze śmiechu z Ciebie starcu.Ulżyło jak powyzywałeś Błękitnaa? Lepiej się poczułeś? Wątpie..kiedys ktoś Ci w papu zalutuje. >> Nie masz dowodów że teksty z orange do zamulonej w dniu dzisiejszym były shatyna. Nie były. Były moje. Zamulona jak ma gorszy dzień zalatuje wawcią. Ponadto ok. 6 lat temu groziła użytkownikowi Frela. Shatyn nie ma w zasadzie prawa znać dobrze Freli i tamtego epizodu. Nie ośmieszaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeprosić koleżko to powinieneś Ty. Tych wszystkich których tu obrażałeś udając miłego. W realnym życiu nie masz już kogo przepraszać. Bo jesteś tak toksyczny, że każdy ucieka w drugą stronę. Tutaj też niedługo nie będziesz miał kogo przepraszać. Bo Twoje życie jest w sumie smutne jak Ty sam. Współczuje Ci stary. Nie chciałbym być na Twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćówa
Bruno Shatyn wczoraj Sondaże od dawna pokazuja, że jest mniej więcej pół na pół. Zdarzają się takie jak ten ale ogólna tendencja jest stała. <>> A ja uważam, że te wszystkie sondaże jakie serwuje nam PiS są gó/wno warte. Jak wiadomo 86% Polaków chce pozostać w UE, jednocześnie jednak 38% poparcia odnotowuje PIS. Czy to nie jest jakaś forma schizofrenii suwerena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn dobrze rozpoznaje mój styl i wie kim jestem. Jeśli ktoś obserwuje shatyna długi czas po to by nawrzucać mu tutaj na forum, to śmiem twierdzić, że jest psychofanem ( w odwrotnym znaczeniu ) w rodzaju ci/o/tki wawci. A co do Karczewskiego to oni mają jedną mantrę od wielu lat że "sprawa jest polityczna". Wg nich nikt nie może sięmerytorycznie wypowiadać poza prezesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Przeprosić koleżko to powinieneś Ty. Tych wszystkich których tu obrażałeś udając miłego. W realnym życiu nie masz już kogo przepraszać. Bo jesteś tak toksyczny, że każdy ucieka w drugą stronę. Tutaj też niedługo nie będziesz miał kogo przepraszać. Bo Twoje życie jest w sumie smutne jak Ty sam. Współczuje Ci stary. Nie chciałbym być na Twoim miejscu. x x Nie ma za co. I w realnym życiu nie ma też nikogo do przepraszania. Chciałbyś być na moim miejscu ale nie masz na to szans. A teraz... Z reakcją na następny twój post poczekam do czasu twojej odpowiedzi na mój post poprzedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był mój ostatni post do Ciebie kłamcu. Kłamiesz i obrażasz ludzi. Zbierzesz kiedyś tego plony. W moich oczach jesteś ZEREM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stałe bazy amerykańskiego wojska w Polsce i warty miliardy złotych zakup amerykańskich rakiet - takie tematy wymieniano przed wizytą Andrzeja Dudy w USA jako najważniejsze do załatwienia. Konkretów w tych sprawach nie należy się jednak spodziewać. x - Widać w ostatnich dniach, że nawet ze strony Pałacu Prezydenckiego jest retoryka obniżania oczekiwań - mówi Gazeta.pl Marek Świerczyński z "Polityka Insight" Polski prezydent jest już w Waszyngtonie i jeszcze dzisiaj ma się spotkać w Białym Domu z Donaldem Trumpem. Wydarzenie jest bardzo nagłośnione, ponieważ będzie to pierwsza taka wizyta Andrzeja Dudy po długich staraniach ze strony Pałacu Prezydenckiego. x x :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybory 2018. Łukasz Gibała proponuje Majchrowskiemu "kordon sanitarny" wobec PiS. x – Nazwa „kordon sanitarny” wzięła się stąd, że w wielu państwach świata wobec partii uważanych za radykalne stosowano tego typu umowy polityczne, by wykluczyć je z życia publicznego. Uważam, że są podstawy, by tak potraktować PiS, bo jest partią bardzo radykalną. Tak było we Francji w stosunku do komunistów, tak też jest w Szwecji w stosunku do partii neofaszystowskiej – skrajnej prawicy. Nigdy nie została dopuszczona do współrządzenia, bo pozostałe partie ją izolują – tłumaczył Gibała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan prezydent mówi, mówi, mówi. I sam się tym nakręca. x Mówienie, co ślina na język przyniesie, degraduje ten urząd. To już nawet nie jest prezydentura spod żyrandola. To prezydentura spod lampki nocnej. x Całość: https://is.gd/2O4gBZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad Gollob. Temat dla ulomnego kolegi ulomnego Maćka jest na innym dziale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojciec oburzony podręcznikiem do polskiego. "Moje dzieci będą karmione sieczką religijno-narodową" x Marcin Waligóra opublikował post, w którym zwrócił uwagę na treść podręcznika do języka polskiego, z którego mają uczyć się jego dzieci. "Dowiesz się m.in. dlaczego źli są ci, którzy nie świętują niedzieli" - pisze rodzic. x Chodzi o podręcznik do języka polskiego "Jutro pójdę w świat" dla klasy szóstej, który został wydany przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. "Książka zawiera kilka ciekawych tekstów. Ale nie miałem pojęcia, że moje dzieci będą karmione tak zideologizowaną sieczką religijno-narodową" - pisze pan Marcin w zamieszczonym na Facebooku poście. x Dalej czytamy, że z książki uczniowie dowiedzą się m.in. "dlaczego należy świętować niedzielę, czyli dzień Boży (w tym dlaczego źli są ci, którzy nie świętują)". Dzieci przeczytają też o tym, że "Pismo Święte jest dziełem boskim i dlatego odgrywa wyjątkową rolę w dziejach". W podręczniku znalazła się też homilia oraz kilka hymnów religijnych. x To jednak nie wszystkie teksty, które przykuły uwagę ojca. Pan Marcin przytoczył też treść rozdziału "Dbam o Polskę", w którym opisane zostały obrona Częstochowy, Westerplatte, rozkazy wojskowe i mali powstańcy. "W tym rozdziale dowiesz się, jak za Polskę umierać" - skwitował. x Jego zdaniem z podręcznika dzieci nie dowiedzą się niczego o różnorodności kulturowej, o istnieniu innych religii i światopoglądów ani nie nauczą się krytycznej analizy treści. x Całość: https://is.gd/Teer08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebny nowy topick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebny nowy topick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carpe  diem
Każdy przywódca, który jest przeciwko UE i NATO, jest dla Rosjan użyteczny. Dotyczy to Trumpa, Orbana i, niestety, Kaczyńskiego - mówiła podczas debaty w redakcji "Wyborczej" dziennikarka "Washington Post" x http://wyborcza.pl/7,75399,23933707,anne-applebaum-w-redakcji-wyborczej-trump-ma-moralnosc-rosyjskiego.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebny nowy topick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebny nowy topick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carpe  diem
Bruno Shatyn dziś <>> W czwartym roku swojej prezydentury, Andrzej Duda w końcu zostanie przyjęty w Białym Domu. Do tej pory nowo wybrani prezydenci Polski byli zapraszani w pierwszym roku urzędowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carpe  diem
Co Duda przywiezie z USA? Dobre samopoczucie i pusty portfel, bo więcej wyda, niż dostanie x https://innpoland.pl/146521,co-duda-zalatwi-z-trumpem-niewiele-a-rachunek-za-wizyte-bedzie-wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie. Co Trump zrobił by poskromić tzw. ciapatych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×