Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 624325368

Infekcje z kenalogu po operacji nosa

Polecane posty

Gość 624325368

Hej kochani, czy ktoś z Was miał zastrzyki z kenalogu po operacji nosa? Ja miałam niestety w innym kraju bo w Polsce żaden z chirurgów nie chciał mi zrobić, nawet wielka pani doktor Osadowska która przyjmuje w Poznaniu i Szczecinie odmówiła mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość685487437836896
Mam opuchnięte po zastrzyku i czekam aż zejdzie całkiem bo doktor powiedział że powinien być lekki efekt a po następnych zastrzykach już większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam wykonywane, w Polsce, jednak moja opinia jest mieszana, po 2 razach, ponoc malutkiej dawce nos sie jakby zapadl, wyzarlo cala tkanke, poza skora i koscia i sa mega nierownosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie za granica sie ostrzykiwalas? Poszukuje kogos, kto moglby to u mnie wykonac. Jestem po 3operacjach nosa, ktory jest 3razy grubszy, niz przed operacjami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 2018.09.13 ostrzykiwałam się w USA, polecam. Tam mają ceny w dolarach ale lekarze są cudowni, przynajmniej wiesz za co płacisz a lekarze służą pacjentowi, nie to co polscy chirurdzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczesniej prosiłam o pomoc Osadowską która tak się ogłasza że wykonuje iniekcje z kenalogu a co do czego przychodzi to odmawia, dziwne to że odmawia mimo iż są wskazania do iniekcji z kenalogu... daje to dużo do myślenia na temat jej kompetwncji, przynajmniej mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś wie kto w polsce na pewno robi zastrzyki z kenalogu? nie chodzi mi o pseudolekarzy którzy ogłaszają się że wykonują zastrzyki z kenalogu a potem odmawiają tylko o kogoś kto zrobi to na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 2018.09.13 napisałaś że po 2 razach, ponoc malutkiej dawce nos sie jakby zapadl, wyzarlo cala tkanke, poza skora i koscia. A u kogo robiłaś? kto Ci wstrzykiwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×