Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3Izabelaa

Zegarek damski na pasku

Polecane posty

Gość 3Izabelaa

Siemka zastanawiam się nad zakupem dla siebie zegarka na pasku dużo przeglądałam w internecie ofert ale w większości nie mogę znaleźć tego czego poszukuje aż w końcu natknęłam się na ciekawą ofertę ze strony Bosti tak kojarzę tylko nie mogę znaleźć tego zegarka damskiego na pasku ponownie mógłby ktoś dać znać co o nich sądzi i jaki mają adres sklepu ponieważ wyleciał mi z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ł0ki
Dużo w internecie szukałem na ich temat i znalazłem adres strony tego sklepu Bosti proszę https://www.bosti.pl/ Aaa i jeszcze rozmawiałem z moim tatą i mówił że jakieś dwa tygodnie temu dokonał tam zakupu zegarka i jest pod mega wrażeniem spisuje się doskonale a do tego jest wykonany bardzo trwało a co najważniejsze cena nie jest wcale wygórowana więc super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XDHenioXD
Serio nie słyszeliście jeszcze o tym sklepie każdy u mnie w okolicy o nim gada bo teraz jest taka moda na te zegarki elektroniczne i tam jest fajny wybór a są jednymi z tańszych to naprawdę spoko sprawa. Chyba sam się skuszę na któryś z nich. Ten sklep internetowy wygląda naprawdę świetnie jestem pod wrażeniem. Ceny też są przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×