Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ratunku proszę o pomoc

Polecane posty

Gość gość

Idę do pracy, ale jestem przerażona.. zawsze byłam nieśmiała i zamknięta w sobie.. nie umiem rozmawiać z ludźmi.. rozmowa z nimi powoduje taki stres, że mam pustkę w głowie i najgorsze.. zaczynam się jąkać :( będę musiała rozmawiać z szefem, z którym będę musiała ustalić warunki pracy.. bardzo się stresuje :( ciągle czuje strach, że jak zacznę z nim rozmawiać to zablokuje mnie i będę się jąkać i odkryje jaka jestem beznadziejna :( poradzicie mi coś? Mam iść pierw na kilka dni szkolenia mam spytać go czy zapłaci mi za te godziny? Jak mam z nim ustalać warunki umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idziesz już tam pracować ale jeszcze nie ustaliłas warunków???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustaliłam przez telefon wstępne warunki. Znam wynagrodzenie, ilość godzin i to co będę musiała robić. Wcześniej spotkałam się z nim na rozmowie kwalifikacyjnej, ale trwała ona kilka minut i ciągle do niego ktoś dzwonił.. Pierw mam mieć szkolenie przez kilka dni i jeżeli się nadam to mamy podpisać umowę. Czy mam spytać czy zapłaci za te godziny szkolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj ale wątpię czy to jest płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pytaj zobaczysz jak wyjdzie, wykaz opanowanie i cierpliwosc na tym szkoleniu sama chyba nie bedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×