Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćOlka

Poznań Stary Rynek Restauracja

Polecane posty

Gość gośćOlka

Hejjjj dziewczyny! Macie do polecenia jakieś restauracje na Starym Rynku w Poznaniu, bym mogła zabrać tam swojego mężczyznę na urodzinki? Ogólnie jest koneserem mięsa, więc chciałabym jakąś restaurację, która ma w swojej karcie głównie takie jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Sznyc
Na pewno restauracja Wild West na Starym Rynku 93 :D Tam mają takie typowo jedzenie pod chłopów XD. Dużo mięska, duże porcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abn

Rewelacyjną pizzę Pesto robi Maxipizza. Jest pesto w składzie oczywiście ale też bardzo dobrze zrobiony kurczak czy grzyby leśne- genialnie połączenie, mogę tę pizzę jeść bez końca i na okrągło, zupełnie mi się nie przejada. A jak jeszcze zrobią na tym swoim puszystym grubym cieśnie to już w ogóle jest poezja smaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubaa
Dnia 9.08.2019 o 10:58, Gość abn napisał:

Rewelacyjną pizzę Pesto robi Maxipizza. Jest pesto w składzie oczywiście ale też bardzo dobrze zrobiony kurczak czy grzyby leśne- genialnie połączenie, mogę tę pizzę jeść bez końca i na okrągło, zupełnie mi się nie przejada. A jak jeszcze zrobią na tym swoim puszystym grubym cieśnie to już w ogóle jest poezja smaku!

Tez polecam Maxipizza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×