Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jestem w ciąży?

Polecane posty

Gość gość

Cześć, ostatnio kochałam się z moim partnerem i chce wiedzieć czy jestem w ciąży bo strasznie się boję. Oczywiście byliśmy zabezpieczeni prezerwatywą, ja miałam dni niepłodne. A teraz 3 tygodnie po stosunku spóźnia mi się okres, lecz przez chwilkę miałam lekkie krwawienie. Nie mam żadnych innych objawów bycia w ciąży. Robiłam również test ciążowy i wyszedł negatywnie. Więc co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próchnica jamy ustnej to może być xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
A nigdy wcześniej nie miałaś takiej sytuacji, ze okres ci się spóźniał? Wiesz, stresujesz się, a stres to wiadomo. Na forum to nikt na 100% ci nie powie czy jesteś w ciąży czy nie. Jeśli się zabezpieczaliście, z prezerwatywą nic się nie zadziało, że się zsunęła czy pękła, miałaś dni niepłodne jak piszesz i test wyszedł negatywny, to poczekałabym jeszcze kilka dni. Potem powtórzyła test i zapisała się do ginekologa. Jeśli wszystko będzie w porządku, to z własnego doświadczenia to radziłabym pomyśleć o antykoncepcji. Ja biorę belarę, również na nieregularne miesiączki jakie miałam. Nie chciałam liczyć, gdybać, stresować się. Jestem spokojna biorąc regularnie tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×